دنور خشونت پلیس تاریخچه: 38 تکان دهنده در مورد میلیون ها نفر در بازده

طرح دعوی در دادگاه واصل این هفته توسط Killmer, Lane & Newman دفتر نمایندگی نفتالی اسرائیل ممکن است بیش از

توسط MORVARIDEASIA در 10 مرداد 1399

طرح دعوی در دادگاه واصل این هفته توسط Killmer, Lane & Newman دفتر نمایندگی نفتالی اسرائیل ممکن است بیش از یک حادثه که در طی آن او و سه سابق برگزار شد در اسلحه توسط دنور افسران پلیس در خارج از محلی Safeway فروشگاه نیست یک سند مستقل. ثبت شده با آن یک نمایشگاه است که در خدمت به عنوان یک عملا تاریخچه بیش از حد زور توسط دنور اداره پلیس بیش از پانزده سال دوره و آن تجمعی تاثیر مشروع تکان دهنده است.

با پای چوبه دار, شوخی, وکیل دیوید لین اشاره به آن به عنوان "دنور greatest hits."

در علاوه بر این به جزئیات چنین شناخته شده موارد به مرگ مایکل مارشال, Marvin بوکر و جسی هرناندز مواد شامل خلاصه ای از 35 حوادث دیگر در سال 2004 و 2019 اکثریت قریب به اتفاق که منجر به شهرک از شهر و شهرستان دنور. برخی از حل و فصل مقدار فاش نشده اما کسانی که شده اند در مجموع $10,294,500 در پول مالیات دهندگان — و نه شمارش $4.65 میلیون پرداخت شده به مارشال و مستغلات 6 میلیون دلار تعیین شده برای بوکر خانواده و 1 میلیون دلار صادر شده هرناندز پس از مرگ در میان دیگر استثنا.

در اینجا 38 قسمت به عنوان شرح داده شده در "متهم در شهر دنور از طریق فرهنگ و شیوه های ترویج در اداره پلیس طولانی-پرورش و تایید استفاده از نیروی بیش از حد در برابر دنور شهروندان"; همچنین شامل بیش از بیست لینک کلیک کنید برای Westword پوشش همه فن حریف موارد است.

1. در تاریخ 1 ژانویه 2019 افسران DPD دانیل Felkins و رابرت بلان وحشیانه مورد ضرب و شتم و tased جاستین Lecheminant خود را در حیاط خلوت خود پس از او سوار به دور از ترافیک متوقف شود. افسران شکست بینی خود را سوراخ خود پرده صماخ شکست های متعدد از دنده او و تحمیل جدی ضربه مغزی در او.

2. در تاریخ 26 ژانویه 2017, DPD افسران کشیده بیش از Kristyn Stonkas او به عنوان پارک شده در کوچه پشت خانه اش. زمانی که خانم Stonkas و شریک زندگی خود را Quennel استیل فریاد زد و افسران آنها در واکنش به شدت گرفتن, پایین, جوراب توری, جوراب و ضرب و شتم زن و شوهر است. DPD افسران ناشی از خانم Stonkas آسیب تروماتیک مغز و پاره مهره ای در گردن ایجاد می شود آقای استیل ضربه مغزی یک سقوط ریه و یک دنده شکسته. در سال 2019 دنور حل و فصل این زن و شوهر بیش از حد نیروی ادعا می کند در برابر دنور و افسران خود را (قبل از این که زن و شوهر واصل طرح دعوی در دادگاه) برای $500,000.

3. در ژوئن 3, 2016, Gregory شنیده ام یک آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح مرد بی خانمان بود و در معرض بی دلیل و بیش از حد زور توسط دنور افسر پلیس گرگ Dulayev که tased او و هل صورت خود را به خاک او در حالی که غیر مسلح بود و بدیهی است که مطابق با افسر دستورات به تسلیم. پس با تنبیهبدنی و تنه زدن آقای شنیده به زمین افسر Dulayey دیگر دنور افسر پلیس حاضر در صحنه و دنور بررسی سرپرست آگاهانه آماده نادرست گزارش پلیس در یک آشکار تلاش برای سرپوش گذاشتن افسر Dulayey را به شدت از نیروی بیش از حد. آنها در نتیجه به دروغ ادعا که آقای شنیده شد پلیس سرپیچی از دستورات به شدت در حال پیشروی به سمت و تهدید ماموران که در واقع او انجام شده بود هیچ چیز در آن زمان علاوه بر این مطابق با افسر Dulayey دستورالعمل برای بیرون آمدن از پشت بوته ها. پس از یک شم تحقیقات DPD و IAB مشخص شد که افسر Dulayev را انجام سازگار بود با سیاست و آموزش خود را به عنوان یک دنور افسر پلیس و افسر Dulayey تا به حال نه نقض حقوق آقای شنیده می شود.

4. در ژوئیه 2014, DPD افسر جیمز مدینه دوخته Seryina Trujillo طبقه از زندان همراه با زانو خود را در گردن او. افسر مدینه اخراج شد برای او بدیهی است که استفاده از نیروی بیش از حد و در سال 2019 دنور مستقر خانم Trujillo را از نیروی بیش از حد طرح دعوی در دادگاه.

5. همچنین در ماه جولای 2014 دنور پرداخت جمال شکارچی $3.25 میلیون دلار حل و فصل برای حل و فصل یک مورد مربوط به موارد متعدد تخلف توسط دنور و DSD نمایندگان. در 18 ژوئیه 2011, آقای شکارچی قربانی یک همکار اهل بیت حمله خشونت آمیز که فعال شد با همدستی معاون Gaynel Rumer که در ابتدا با دریافت تنها 40 روز تعلیق. بخشی از معاون Rumer را سوء شامل عدم رفتار مناسب دور. سپس در 31 ژوئیه 2011, آقای شکارچی مورد حمله قرار گرفت و فشرد توسط معاون ادوارد کلر. این حادثه نشده بود مورد بررسی با وجود آقای شکارچی شکایت تا پس از شروع طرح دعوی در دادگاه خود را. در ارتباط با شکارچی دادخواهی قاضی کین خواسته مقامات فدرال در ماه ژوئن 2014 به بررسی "الگوها و شیوه های" دنور پلیس و کلانتر دفاتر و پیشنهاد آنها تهدید آمیز یک شاهد کلیدی و گفت که دنور تحقیقات پلیس "بویش از یک شم."

6. در سپتامبر 2014, دنور کلانتر معاون توماس فورد پانچ اهل بیت Kyle Askinin صورت چند بار در حالی که او دست به دستبند. دنور اخراج معاون اما او دوباره توسط خدمات ملکی کمیسیون. دنور حل و فصل آقای به نام askin ادعا می کند برای $65,000.

7. در ژوئیه 2014, Denver, افسر پلیس انتخاب جانسون با خشونت حمله براندون شرایبر در یک نوار در دنور. افسر جانسون پاره هر دو از شرایبر را روتاتور کافهای. افسر جانسون تا به حال سابقه ای طولانی در استفاده از نیروی بیش از حد از جمله حداقل نه نیروی بیش از حد شکایت علیه او. دنور حل و فصل آقای شرایبر ادعا می کند برای $185,000.

8. در 22 مه 2012, شاکی فیلیپ سفید کور 77 ساله شد حمله دنور افسر پلیس Kyllion Chafin در تازی ایستگاه اتوبوس در مرکز شهر دنور. چون آقای سفید موفق به ترک تازی ایستگاه در حالی که انتظار برای اتوبوس خود را به Vail, افسر Chafin ناودان آقای سفید به مقابله بلیط باعث خونین جای زخم بر روی سر خود را اعمال می شود بیش از حد تنگ دستبند به مچ دست خود را. دنور IAB در بر داشت که افسر Chafin تا به حال نه نقض بخش سیاست و نه استفاده از نیروی بیش از حد در تعامل با آقای سفید با وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد که افسر Chafin تا به حال با استفاده از نیروی بیش از حد در سالمندان مرد کور بود که مرتکب هیچ جرم و جنایت. در اکتبر 2015 یک هیئت منصفه فدرال بازگشت حکم علیه افسر Kyllion Chafin آقای سفید نیروی بیش از حد ادعا و اهدا آقای سفید $100,000 در جبران خسارت و اضافی 300.000 دلار خسارت تنبیهی در مجموع حکم $400,000. این شهرستان پرداخت می شود که حکم به علاوه چند صد هزار دلار در هزینه های وکیل مذکور از حق خود برای درخواست تجدید نظر به حکم هیئت منصفه.

9. در ژانویه 12, 2011, دانیل مارتینز جونیور, Nathan مارتینز دانیل مارتینز سوم و جاناتان مارتینز (مجتمعا "مارتینز خانواده") واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان, Denver, Denver, رئیس پلیس جرالد ویتمن و دنور, افسران پلیس, Jason والدز رابرت مارتینز رابرت Motyka و برایس جکسون. مارتینز خانواده گفته است که ماموران شروع به تپش در درب خود را در مدت کوتاهی پس از 11:00 pm خواستار آن است که آنها برای باز کردن درب. وقتی که دانیل مارتینز جونیور در را باز کرد کمی ماموران با عجله به خانه بدون اجازه یا حکم. افسر والدز ناودان Jonathan مارتینز را از طریق یک پنجره کشیده و سپس او را در خارج از خانه و ناودان او را بر روی بتن به اعمال دستبند. افسر مارتینز تحت فشار قرار دادند دانیل مارتینز به اتاق نشیمن دوخته او را در برابر مبل و اعمال دستبند. افسر Motyka پانچ ناتان مارتینز در این صورت بدون هیچ گونه تحریک. افسر جکسون با زور و اجبار کشیده دانیل مارتینز سوم از خانه و ناودان او را به بتن قبل از اعمال دستبند. همه مارتینز اعضای خانواده شد با عنوان جرم جنایی متهم شده است. یک هیئت منصفه تبرئه ناتان مارتینز و دانیل مارتینز III در تمام هزینه. همه اتهامات علیه دانیل مارتینز جونیور و جاناتان مارتینز بودند کاهش یافته است. مارتینز خانواده اهدا شد $1,800,000 توسط یک هیئت منصفه فدرال در سپتامبر 2014.

10. در ژانویه 11, 2011, الکساندر لاندو الکساندر لاندو شکایت کرد, شهر و شهرستان, Denver, Denver, رئیس پلیس جرالد ویتمن و دنور, افسران پلیس, سفت Murr ریکی نیکسون و تیفانی میدلتون. آقای لانداو این ادعا که او حمله در ترافیک متوقف شود. آقای لاندو رانندگی با ادیسون Hunold زمانی که او کشیده شد ، آقای لاندو نیست که کیف پول خود را به طوری که او نه می تواند ارائه هر گونه اطلاعات شناسایی به افسران. او خارج ماشین به عنوان دستور. آقای Hunold به اطلاع افسران که او تا به حال مقدار کمی از ماری جوانا و او قرار داده شده در دستبند. افسران شروع به جستجو آقای لاندو ، هنگامی که آنها سعی در باز کردن تنه آقای لاندو پرسید: اگر آنها به حال یک حکم اجازه جستجو تنه. دو نفر از افسران و سپس برداشت هر یک از آقای لاندو اسلحه و یک سوم افسر پانچ او را در صورت بدون تحریک. یکی از افسران سپس فریاد زد که آقای لاندو رفتن برای یک تفنگ (که نادرست بود اما که نشان می دهد که افسران پلیس در دنور آموزش دیده برای yell "تفنگ!" زمانی که آنها را ببینید یک چیزی که متهم Motz نیست در این مورد). ماموران در ادامه به ضرب و شتم او را در سر و صورت خود را با مشت و رادیو و چراغ قوه. دنور پلیس spewed نژادپرستانه القاب در آقای لاندو که آفریقایی آمریکایی. بیشتر ماموران در صحنه وارد شدند و پیوست حمله. افسر Murr اشاره کرد و تفنگ خود را در آقای لاندو سر و تهدید به او شلیک کنید. امدادگران پس از رسیدن بر صحنه مستند که آقای لاندو در بر داشت دروغ گفتن مستعد در منظقه دست به دستبند خود را پشت سر خونریزی از سر با پارگی و در حاد پریشانی. آقای لاندو منتقل شد و توسط آمبولانس به بیمارستان که در آن او برای درمان شکستگی بینی و پارگی و جدی سر بسته صدمات زیادی از جمله هماتوم یک ضربه مغزی و خونریزی در چشم راست او. بلافاصله پس از حمله آقای لاندو دنور افسران پلیس شروع به پوشش. آنها تحت فشار در صحنه شاهد امضای یک بیانیه نادرست و ثبت گزارش های غلط در مورد این حادثه. IAB رسیدگی به حمله انجام شد با هدف تبرئه افسران درگیر است. در نهایت هیچ افسر منظم بود و یا دروغ گفتن و یا آزار آقای لاندو. مورد حل و فصل با دنور موافقت به پرداخت آقای لاندو $795,000.

The jacket worn by Alexander Landau as seen after he was beaten by Denver police officers in 2011.

ژاکت پوشیده شده توسط الکساندر لاندو به عنوان دیده می شود و پس از او مورد ضرب و شتم توسط دنور افسران پلیس در سال 2011.

فایل عکس

11. در 23 نوامبر 2010, Jared Lunn واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان, Denver, Denver, افسر پلیس اریک فروشندگان و ناشناخته دنور افسر پلیس John Doe. آقای Lunn ادعایی که پس از او اقدام به گزارش حمله به افسر فروشندگان که افسر فروشندگان نادیده گرفته افسر فروشندگان ضرب و شتم او. آقای Lunn شد تلاش برای رسیدن به او وسیله نقلیه زمانی که به او گفتم, "راه برای محافظت و خدمت" در پاسخ به افسر فروشندگان امتناع را به او حمله گزارش به طور جدی. افسر فروشندگان پیچیده سپس بازوی خود را در اطراف آقای Lunn گردن به جلو و او را از ماشین. افسر فروشندگان قرار می گیرد آقای Lunn در یک کاروتید فشرده نگه دارید. پس از آقای Lunn رفت لنگی افسر فروشندگان لگد پاهای خود را از زیر او انداخت و او را به زمین. پس از جوراب توری, جوراب آقای Lunn افسر فروشندگان کردم در اینچ آقای Lunn و فریاد زد: ضد همجنس القاب در او. افسران فروشندگان پس از آن منتشر شد آقای Lunn بدون استناد او برای نقض هر قانون و به او اجازه رفتن به خانه. در ژوئن 2011 دنور حل و فصل پرونده برای $45,000.

12. در 20 سپتامبر 2010, Rohit Mukherjee واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دنور افسر پلیس Abbegayle Dorn و دو ناشناخته John Doe دنور افسران پلیس. آقای موکرجی ادعا که دنور افسران پلیس زدم در درب خود را در حالی که او در میزبانی یک مهمانی در آپارتمان خود. یکی از ماموران پرسید: آقای موکرجی به مرحله خارج. زمانی که او حاضر یکی از افسران تحت فشار قرار دادند و راه خود را به داخل آپارتمان و افسر Dorn دوخته آقای موکرجی در مقابل درب و پاکتر از او. زمانی که آقای موکرجی به اطلاع افسران که او نمی تواند نفس کشیدن یکی از آنها را انداخت و او را به زمین صورت اول است. یکی از این ماموران ایستاده بود آقای Mukherjee مچ پا و لرزاند به عقب و جلو. یک بار آقای موکرجی بود مهار و از افسران تحت فشار قرار دادند و او را به صورت اول در کف فرش شده و باعث contusions به چهره اش. آقای Mukherjee مهمانان سپس شروع به ضبط با استفاده از نیروی بیش از حد با تلفن های همراه خود را, که در آن نقطه افسر Dorn در زمان تلفن همراه بدون اجازه قرار داده و آنها را در یک کاسه آب را در آشپزخانه به منظور از بین بردن عکاسی و فیلم برداری با شواهد و مدارک پلیس در آوریم. در حالی که آقای موکرجی هنوز مهار و دیگر افسران بر روی پا و سست عنصر آقای موکرجی و خم انگشتان دست خود را به عقب به عنوان دور به عنوان آنها می توانند بدون شکستن آنها. در حالی که همراهی آقای موکرجی خارج از آپارتمان خود افسران ناودان سر خود را به دیوار راهرو و آسانسور دیوار. آقای Mukherjee صدمات شامل فک جراحات و کبودی دست و زانو درد پارگی زانو, contusion, دست, پیچ خوردگی و آسیب های عصبی. مورد حل و فصل شد و در سال 2011 برای مقدار نامعلومی از پول است.

13. در اوت 2010, Denver, پرداخت چاد Forte $22,500 به حل و فصل یک دعوی ناشی از دنور افسر پلیس Kenneth Johnson استفاده از نیروی بیش از حد. پس از آقای Forte گفته jaywalked افسر Johnson دنبال کرد و او را به آپارتمان خود را و شروع به پریدن کرد و او را از پشت ترک او را با صورت صدمات.

14. در ژوئیه 1, 2010 رابرت Duran واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور کلانتر معاون استیون Koehler. آقای Duran گفته است که در حالی که او در انتظار unescorted بعدی به یک آسانسور در دنور زندان شهرستان به عنوان کارگردان معاون Koehler به او نزدیک. بدون هشدار و یا تحریک معاون Koehler ناودان آقای Duran به آسانسور دیوار. معاون Koehler سپس کشیده آقای Duran حدود 10 سانت پایین راهرو. در حالی که آقای Duran شد, دست به دستبند, معاون Koehler لگد او را در سراسر بدن و صورت خود را. آقای Duran گرفته شده بود به بیمارستان توسط آمبولانس. آقای Duran این صدمات شامل پارگی پوست سر, ضرب دیده دنده قفسه سینه contusions و سر بسته آسیب است. آقای Duran غالب در یک محاکمه با حضور هیئت منصفه و اهدا شد $40,000 در جبران خسارت جسمی و روانی آسیب به علاوه پیشداوری و علاقه بیش از $217,000 در هزینه وکیل.

15. در ژوئن 2010, Tyler خردل واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسران پلیس مایکل Morelock و کیمبرلی تامپسون. آقای خردل ادعا که افسر Morelock تعقیب او بر پا بود ٬ او را به زمین و ضرب و شتم او را در سر و گردن و بدن است. افسران ادعایی که آقای خردل بود اسپری نقاشی ون و حمله یک افسر پرونده علیه آقای خردل اخراج شد. دنور شورای شهر توافق برای حل و فصل این پرونده برای $117,000.

16. در ماه ژوئن سال 2010 جان Crespin واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور, افسران پلیس, Steven کاسترو تاد Allum اریک فروشندگان و جوی Gasca. با توجه به طرح دعوی در دادگاه و حساب های رسانه های ماموران به دنبال 17 ساله Crespin خانه پس از او شاهد آنها با استفاده از نیروی بیش از حد در یک گروه از بچه ها. شاهدان دیدم افسران ضربه Crespin پاها را از زیر او با استفاده از یک سبد بر او کاف او و او را ضرب و شتم پلیس با باطوم برای 15-20 دقیقه. این مورد حل و فصل شد و در سال 2012 به مقدار نامعلومی از پول است.

17. در مارس 2010, دنور حل و فصل یک دعوی در دادگاه واصل شده توسط اریک Winfield برای $40,000. آقای Winfield ادعا که او به شدت مورد ضرب و شتم توسط دنور افسران پلیس آنتونیو Milow توماس جانستون و گلن مارتین در حالی که او در ساخت راه خود را از طریق LoDo جمعیت پس از یک سال 2007 جهان سری بازی. آقای Winfield این صدمات شامل سون دندان دائمی زخم و آسیب عصبی در دست خود را.

18. در 19 مارس 2010, James D. Moore واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسران پلیس شاون میلر و جان Robledo. آقای مور گفته است که افسران میلر و Robledo وارد آپارتمان او پیچیده در پاسخ به 9-1-1 تماس از همسایه خود را گزارش سر و صدا که از آقای مور آپارتمان. وقتی ماموران وارد, آقای مور و دوست دخترش ایستاده بودند در خارج از آپارتمان خود را. پس از آموزش آقای مور که دست در جیب خود برای حذف دست خود را از جیب خود افسران و پنجه آقای مور از پشت او را زده و بر روی سر بدون تحریک و یا هشدار دهنده. در حالی که او بر روی زمین بود آقای مور ضرب و شتم قرار گرفت به قدری است که آگاهی او از دست داده و قلب خود را متوقف کرده است. CPR تا به حال به اداره زندگی خود را نجات دهد. به ضرب و شتم ادامه داد: حتی پس از آقای مور بود مهار و با وجود تکرار و اصرار که افسران بود "آن مرد اشتباه است." آقای مور ناتوان کننده رنج می برد آسیب به عنوان یک نتیجه از حمله. او تا به حال تحت عمل جراحی برگشت و ماه فیزیکی توانبخشی و او در حال حاضر با عصا راه می رود و نمی ایستادگی کردن برای بیش از ده دقیقه بدون نیاز به نشستن و یا دراز کشیدن به علت درد. دنور پرداخت آقای مور $860,000 به حل و فصل این پرونده در مارس 2015.

19. در مارس 16, 2010, علامت, Ashford, راه رفتن سگ خود را هنگامی که او شاهد دنور افسران پلیس جلو راننده به اتهام رفتن را از طریق یک علامت توقف. زمانی که آقای Ashford به اطلاع راننده که او خواهد بود مایل به شهادت است که او را دیدم راننده آمدن به توقف کامل ماموران با تمرکز بر آقای Ashford. زمانی که او شروع به عکس گرفتن از صحنه ماموران اقدام به گریبان دوربین از آقای Ashford, هل دادن, گرفتن, و تلاش برای پانچ او را به گرفتن او را به زمین. آقای Ashford متهم شده بود با دخالت و مقاومت در برابر اتهامات بعدها رد کرد. آقای Ashford منتقل شد از این صحنه توسط آمبولانس. او پس از آن واصل نیروی بیش از حد شکایت با DPD. در ژوئن 2011 دنور حل و فصل پرونده برای $35 ، 000.

20. در سپتامبر 2009 دنور حل و فصل دعوی قتل غیر عمدی برای $225,000 به خانواده آلبرتو رومرو که پس از اینکه بارها و بارها tased و مورد ضرب و شتم با ضربه سلاح توسط پلیس زمانی که او دستگیر شد, پوشیدن شورت پاچه. قبل از او درگذشت آقای رومرو رنج می برد هشت دنده شکسته بود و زبان خود را باز تقسیم از استفاده از نیروی بیش از حد.

21. در اوت 10, 2009, Danvis اسمیت واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان, Denver, Denver, رئیس پلیس جرالد ویتمن, Denver, مدیر ایمنی آلوین LaCabe و دنور افسر پلیس Joseph P. فلین. آقای اسمیت گفته است که او درگیر در یک درگیری با افسر فلین بود که کار بر روی پا در فرودگاه بین المللی دنور گاراژ پارکینگ. افسر فلین رسیده از طریق راننده سمت پنجره زده و آقای اسمیت در دهان با آرنج خود را. افسر فلین سپس کشیده آقای اسمیت از ماشین توسط دست راست و دست به دستبند آقای اسمیت در یک موقعیت بی دست و پا با اسلحه خود را برداشته در هوا بالا فراتر از محدوده طبیعی حرکت است. آقای اسمیت به اتهام حمله اما همه اتهامات علیه او شد و پس از آن کاهش یافته است. آقای اسمیت صدمات شامل یک پاره روتاتور کاف پاره شده تاندون عضله دوسر و کمر درد مزمن. مورد حل و فصل شد برای یک مقدار ناشناخته.

22. در اوت 7, 2009, James B. بوچارد واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسران پلیس M. محک و K. Jiminez. آقای بوچارد ادعا کرد که ماموران وارد خانه او در پاسخ به یک تماس توسط آقای بوچارد, دوست دختر سابق, که می خواست برای بازیابی وسایل شخصی او از خانه خود را. زمانی که آقای بوچارد حاضر اجازه می دهد تا ماموران برای ورود به خانه خود را بدون حکم ماموران وارد خانه شدند و با استفاده از یک nightstick برای مهار آقای بوچارد در خانه خود را. او سپس هل داد به دیوار و دست به دستبند. آقای بوچارد را منجر به صدمات شامل یک پاره روتاتور کاف و کبودی contusions و دیگر صدمات خود را به نیم تنه بالایی و صورت و سر. مورد حل و فصل قبل از محاکمه.

23. در ژوئیه 19, 2009, چند, دنور افسران پلیس حمله چهار زن در خارج از دنور کسی که شام میخورد. هیچ یک از زنان تا به حال مرتکب یا متهم به ارتکاب هر گونه جرم و جنایت و در واقع افسران شده بود به نام به خاطر یکی از زنان آنها به پایان رسید تا به طرز وحشیانه ای حمله قربانی یک حمله در کسی که شام میخورد ، پلیس maced تمام زنان و بیشتر بار دو نفر از این زنان در حالی که آنها دست به دستبند. پس از این حادثه دنور آغاز یک پوشش از خشونت و نیروی بیش از حد توسط پیگرد قانونی زنان است. بر اساس اطلاعات و اعتقاد نه افسر منظم بود. قطعا نه افسر اخراج شد یا جرم جنایی تحت پیگرد قانونی قرار. شهر دنور پرداخت $360,000 به حل و فصل ادعا می کند.

HALO camera screen captures showing four women being roughed up by police at the Denver Diner in 2009.

هاله دوربین برداری از صفحه نمایش, نشان دادن چهار زن در حال کردن کوس توسط پلیس در دنور کسی که شام میخورد در سال 2009.

دنور اداره پلیس

24. در اکتبر 16, 2009, Wayne C. رز طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان, Denver, Denver, رئیس پلیس Gerald R. ویتمن, کارگاه علامت گذاری به عنوان S. وودوارد و ناشناس John Doe افسران پلیس. آقای گل رز گفته است که در حالی که در حال فرار از پلیس غیر مسلح او زدم به زمین توسط یک افسر در پا و سپس اجرا توسط یک افسر پلیس موتور سیکلت. تاثیر موتور سیکلت زدم آقای گل رز ناخودآگاه و کارآگاه وودوارد و سپس دست به دستبند, آقای گل رز دست پشت سر خود را. کارآگاه وودوارد و سپس برداشت آقای گل رز با سلاح های خود را کاهش یافته است و او را بر روی پیاده رو دو یا سه بار باعث صورت و بدن به اعتصاب پیاده رو چندین بار. افسر وودوارد و ناشناس John Doe افسران و سپس ضرب و شتم و لگد آقای گل رز بارها و بارها. آقای رز صدمات ناشی از افسران استفاده از نیروی بیش از حد شامل یک بازوی شکسته که نیاز به جراحی های متعدد. مورد حل و فصل شد برای یک مقدار ناشناخته.

25. در 30 ژوئن 2009, James R. واتکینز واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسران پلیس جان رودی و سفت پن. آقای واتکینز ادعا کرد که زمانی که او متوجه او شد و به دنبال آن ماموران او رسیده برای تلفن همراه خود را در حالی که درخواست آنها را اگر آنها را به ضرب و شتم او. افسران در پاسخ lunging نسبت به آقای واتکینز و هدف قرار دادن او را در صورت خود را بسته و مشت و آرنج. آنها همچنان به ضرب و شتم او و پس از او بر روی زمین بود و تحت کنترل پلیس. آقای واتکینز به حال گرفته شود و توسط آمبولانس به دنور بهداشت و درمان مرکز پزشکی زیرا او خونریزی فراوان به عنوان یک نتیجه از افسران استفاده از نیروی بیش از حد. او در ابتدا به اتهام حمله در درجه دوم اما همه اتهامات علیه او بودند کاهش یافته است. دنور پرداخت آقای واتکینز $20,000 به حل و فصل دعوی در دادگاه.

26. در 30 ژوئن 2009, مایکل DeHerrera واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور, افسران پلیس, Devin جرقه A. Jaramillo و R. Murr. آقای DeHerrera ادعا شده است که وی در حالی که با استفاده از گوشی تلفن همراه خود را به اطلاع پدرش یک پوبلو افسر پلیس که دنور افسران پلیس بودند آزار دوست خود را به ماموران حمله و او را. افسر جرقه با استفاده از یک بازوی نوار حذف به زور آقای DeHerrera صورت اول بر روی پیاده رو. یک بار آقای DeHerrera بود بر روی زمین افسر جرقه با استفاده از sap تاثیر سلاح بارها و بارها بر آقای DeHerrera بدن و دیگر افسران زده او را در صورت چند بار. آقای DeHerrera به حال گرفته شود و به بیمارستان توسط آمبولانس و صدمات خود را شامل ضربه به سر و صورت contusions. این حادثه دستگیر شد ، با وجود تشدید شرایط افسران تنها بسیار به آرامی و منظم. از آنجا که این مورد قابل توجهی از تبلیغات و اعتراض های عمومی به DPD بازگشایی داخلی امور رسیدگی به این حادثه که منجر به یک $17,500 حل و فصل است. اگر چه ماموران جرقه و Murr شد به طور خلاصه خاتمه داده شود و سپس مدیر ایمنی بر اساس خود را بیش از حد زور و جعل گزارش های رسمی دنور تصمیم به بازگرداندن هر دو آنها را به اشتغال است.

27. در 30 ژوئن 2009, شاون Kyeone جانسون واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور, افسران پلیس, Devin جرقه A. Jaramillo و R. Murr. آقای جانسون بود که در درگیری با پلیس دنور که منجر به آقای DeHerrera طرح دعوی در دادگاه. آقای جانسون ادعا که او در حال حمله یک باشگاه لی لی سه دنور افسران پلیس پیوست و در حمله قابل توجه او در مواجهه با آرنج و مشت بسته و حتی پس از او تحت کنترل پلیس. آقای جانسون دچار آسیب های شدید از جمله ضربه به سر و صورت contusions صورت گرفته بود توسط آمبولانس به بیمارستان. در اوت 2010, دنور حل و فصل پرونده برای $15,500.

28. در مه 4, 2009, Jason آنتونی گرابر واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسران پلیس میلر دیویس و دو دیگر ناشناخته John Doe افسران. آقای گرابر ادعا که او در حال عبور از خیابان 16 مرکز در خیابان بازار, یک افسر پلیس در یک ماشین مشخص شده فریاد خود پنجره "dumbass!" ماشین پلیس پس کشیده در کنار آقای گرابر برادرش و همسر او و پرسید: اگر آنها نیاز به کمک. آقای گرابر پاسخ داد که آنها نیاز به کمک دارند اما که او درک نمی کند که به نام یک dumbass. ماموران سپس خارج شد وسیله نقلیه خود را و یکی از آنها بود ٬ آقای گرابر از پشت. او برداشت گردن و پاهایش از زیر لگد او. او به زمین افتاد جلو زانو و آرنج را بر روی بتن است. آقای گرابر دستگیر شد برای مسمومیت های عمومی اما breathalyzer آزمون نشان داد که محتوای الکل خون از 0 / 036عدد و زیر حد قانونی و او آزاد شد. اشعه ایکس به آقای گرابر پا نشان داد lipohemarthrosis و ممکن است خط شکستگی. آقای گرابر باقی مانده در پا بند برای چندین ماه پس از این حادثه. قاضی کین مشخص است که دنور بود نادرست مانع مناسب کشف و در این مورد با امتناع از تولید اسناد و مدارک مورد قبلی با استفاده از زور توسط دنور پرسنل اجرای قانون. مورد حل و فصل شد برای $225,000 در سال 2011.

29. در 30 آوریل 2009, John Stephen هینی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسران پلیس جیمز Costigan, مایکل, قرطبه, Noel Ikeda, لوقا Palmitere و دانیل استیل. آقای هینی ادعا شده است که وی در حالی که سوار دوچرخه خود را در نزدیکی Coors زمینه در روز افتتاحیه از فصل بیس بال مورد حمله قرار گرفت و توسط مخفی افسران پلیس که نمی شناخت خود را به عنوان اجرای قانون عوامل است. او قرار داده شده را در یک سبد و به زور آورده به زمین که در آن او پانچ در سر بارها و بارها. یکی از ماموران او را برداشت مو و چهره خود را به پیاده رو شکستن دو تا از دندان های خود را. به عنوان یک نتیجه از نیروی بیش از حد استفاده می شود در برابر او آقای هینی نیز دچار کبودی شدید در دست و زانو و بازوها و پاها و همچنین آسیب های دیگر که نیاز به عمل جراحی است. مورد حل و فصل شد ،

30. در ژانویه 2009, Denver, پرداخت 100.000 دلار به Trudy ماهی قزل آلا به حل و فصل یک دعوی در دادگاه به وجود آمد که از دنور افسر پلیس نیکلاس Rocco-McKee استفاده از نیروی بیش از حد. افسر Rocco-McKee راندند خانم قزل آلا به زمین باعث او را به شکستن مچ دست خود. با وجود این واقعیت است که برخورد گرفتار شد تصویری, افسر, Rocco-McKee دروغ در گزارش خود بیان کرد که خانم قزل آلا افتاد بیش از خود او کفش پاشنه بلند بالا که او پوشیده نیست. افسر Rocco-McKee نبود منظم برای استفاده از زور و یا برای دروغ گفتن در گزارش خود.

31. در سال 2008 دنور پرداخت $885,000 به حل و فصل یک دعوی آورده در پاسخ به یک حادثه که در آن دنور افسران پلیس چارلز پورتر, Luis Rivera, و کامرون Moerman استفاده بیش از حد زور علیه ژوئن Vasquez یک از 16 سال. آقای واسکز بود به شدت مجروح با یک پاره کبد و دنده شکسته پس از یکی از افسران با استفاده از یک حصار به عنوان یک اهرم برای پرش به بالا و پایین بر روی این پسر را در حالی که او غیر روحانی مستعد در پیاده رو.

32. در 12 ژوئن 2007 راس ادوارد اسمیت واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسران پلیس Jarrod Tinnin و علامت Sutton. آقای اسمیت گفته است که در حالی که او در حال قدم زدن در خیابان 16 مرکز به عنوان بخشی از اعتراض به جنگ عراق به او نزدیک شد افسر Tinnin. افسر Tinnin حال پیاده در موتور سیکلت خود را و راه می رفت تا به آقای اسمیت و مشت او را با مشت بسته پرتاب او را به پیاده رو. افسر Sutton سپس پیوست افسر Tinnin در مقابله و ضرب و شتم آقای اسمیت. افسر Tinnin تحت فشار قرار دادند و آقای اسمیت را به صورت پیاده رو در حالی که افسر Sutton kneeled در آقای اسمیت. آقای اسمیت به اتهام, دخالت, اما همه اتهامات علیه او بودند کاهش یافته است. به عنوان یک نتیجه از نیروی بیش از حد استفاده می شود در برابر او و آقای اسمیت دچار آسیب و خراش به چهره اش بازوها و دستها و گردن و پشت و تشدید از خود بیماری پارکینسون باعث شدید و غیر قابل کنترل لرزش. مورد حل و فصل شد برای یک مقدار ناشناخته.

33. در 11 اوت 2006 چندلر Lyles واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسر پلیس Ryan برک. آقای Lyles ادعا که افسر برک آمد به خانه خود را به بررسی یک ادعا می کنند که آقای Lyles او خودکشی. افسر برک دستور آقای Lyles به نشستن روی یک مبل در اتاق نشیمن و آقای Lyles پیروی. سپس بدون تحریک یا هشدار افسر برک پنجه آقای Lyles, وادار کردن او به زمین و جوراب توری, جوراب او. به عنوان یک نتیجه از نیروی بیش از حد استفاده شده توسط افسر برک آقای Lyles دچار آسیب های که شامل شکسته راست ترقوه. مورد حل و فصل شد برای یک مقدار ناشناخته.

34. در آوریل 3, 2006, Hirut Berhanmeskel واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان دنور و دنور افسر پلیس Gilberto رومرو. خانم Berhanmeskel گفته است که در حالی که او در تلاش برای حل و فصل یک بلیط پارکینگ اختلاف در دنور بلیط پارکینگ داور به او نزدیک شد افسر رومرو. افسر رومرو ظاهرا ناراحت است که خانم Berhanmeskel بود و گریه در مورد عدم توانایی خود را برای حل و فصل او بلیط پارکینگ مسئله برداشت خانم Berhanmeskel بازو با خشونت و تقریبا پیچیده آن را پشت سر او. او ناودان خود را در برابر دیوار و دستبند او را بدون حتی هشدار داد که او با قرار دادن او تحت بازداشت است. خانم Berhanmeskel دچار مچ دست شکسته به عنوان یک نتیجه از نیروی بیش از حد استفاده شده توسط افسر رومرو. مورد حل و فصل شد برای یک مقدار ناشناخته.

35. در نوامبر 21, 2005, دیوید Nettles واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان, Denver, Denver, رئیس پلیس جرالد ویتمن و دنور افسران پلیس Carlette Havard مایکل Nuanes جونیور, Damian نرنااجو و Zachary فیلیپس. آقای Nettles ادعا شده که این افسران در حالی که در پاسخ به یک خشونت تماس در سراسر خیابان را از آقای Nettles خانه تصمیم به دستگیری آقای Nettles. در effectuating غیر قانونی بازداشت آقای گزنه یکی از افسران شروع به مشت زدن به او در, دنده, در حالی که یکی دیگر از استفاده nunchucks آقای گزنه' مچ پا باعث او را به سقوط به زمین است. در حالی که آقای گزنه بر روی زمین یکی دیگر از افسر لگد او را در سر حداقل سه بار. یک یا چند افسر شروع به پریدن کرد بر روی آقای گزنه' پشت, فریاد,, "هنگامی که ما به شما سفارش شما اطاعت آن!" یک افسر دیگر شروع به مشت زدن آقای گزنه در پشت سر فریاد "شما آن را به خود لعنت خود!" در حالی که ماموران در تلاش بودند به دستبند آقای Nettles " دست خود را پشت سر او شنیده شانه خود را ضربه محکم و ناگهانی. پس از او دست به دستبند ماموران در ادامه هدف قرار دادن او را در سر و لگد زدن به او را در پشت. آقای گزنه' صدمات شامل شدید شانه آسیب دیدگی و کبودی به خود دنده اسلحه چپ آرنج و زانو. مورد حل و فصل شد برای یک مقدار ناشناخته.

36. در 5 اوت 2005, کوئینسی, Michael Shannon واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان, Denver, Denver, شهردار shive و دنور افسران پلیس توماس McKibben و چان Thanong. آقای شانون گفته است که در حالی که او و سه نفر از دوستان در انتظار بودند در ماشین خود را در پارکینگ آنها با نزدیک شدن توسط یک افسر گفت که آنها می تواند صبر کنید پنج دقیقه بیشتر برای دوستان خود به بیرون آمدن از یک کلوپ شبانه و سپس آنها را به حرکت اتومبیل خود را. یک افسر دیگر پس از آن با نزدیک شدن به ماشین و گفت: آنها را به حرکت می کند. راننده اقدام به حرکت ماشین اما پارکینگ پر بود از اتومبیل. یک سوم افسر و سپس با نزدیک شدن به ماشین و اسپری مک و یا اسپری فلفل به صورت راننده را. راننده سعی کردم دوباره به حرکت ماشین اما قادر به. یکی دیگر از افسر سپس نزدیک و اسپری دیگر سرنشینان خودرو با گرز یا اسپری فلفل. همه مسافران پس از آن خارج شد که پر بود تا با دود از اسپری. آقای شانون خواسته افسر McKibben چگونه آنها قرار بود به حرکت وسیله نقلیه زمانی که پارکینگ پر بود و در پاسخ افسر McKibben اسپری او را در دوباره. آقای شانون و سپس راه دور و تماس های گرفته شده 911 به گزارش حادثه. افسر McKibben شنید آقای شانون توصیف او تلفن و اسپری او دوباره. زمانی که آقای شانون تبدیل دور افسر McKibben برداشت آقای شانون بازو و خم آن را پشت سر او. افسر McKibben سپس لگد آقای شانون پا را از زیر او و هل چهره خود را به پیاده رو. افسر McKibben سپس برداشت هر دو از آقای شانون دست و یک پا, جوراب توری, جوراب دست خود را پشت سر خود را بیش از مچ پا خود را. افسران McKibben و افسر Thanong سپس برداشت آقای شانون و اسپری در صورت دوباره. آقای شانون دچار بریدگی و خراش به چهره اش در نتیجه دائم اسکار. مورد حل و فصل شد برای یک مقدار ناشناخته.

37. در دسامبر 6, 2004, ریچارد Rra-Shada واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان, Denver, Denver, افسران پلیس دنیس Bedenbender و Shanna مایکل و رابرت A. Kaser. آقای Rra-Shada ادعا که افسر Bedenbender زده او را با خود وسیله نقلیه پلیس. زمانی که آقای Rra-Shada پاسخ با ناسزا افسر Bedenbender از پلیس خودرو با نزدیک شدن آقای Rra-Shada و کوتاه پاهای خود را از زیر او باعث او را به سقوط سر برای اولین بار بر روی پیاده رو. افسر مایکل سپس آقای Rra-Shada با nightstick و لگد او را بارها و بارها در نیم تنه خود را. در همان زمان افسر Bedenbender شد پانچ آقای Rra-Shada در سر با مشت بسته. آقای Rra-Shada این صدمات شامل سر و مغز تروما و همچنین آسیب به خود را شانه و مچ دست و پشت ribcage و شکم است. او همچنین شروع به درد و رنج تشنج پس از حادثه. مورد حل و فصل شد برای یک مقدار ناشناخته.

38. همچنین در سال 2004 دنور پرداخت Terrill جانسون $75,000 برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه در برابر شهر دنور رئیس پلیس جرالد ویتمن و دنور افسران پلیس Troy Ortega, Louis A. Estrada, پری Speelman ریچارد Eberharter رندی Yoder و دنی پرز. آقای جانسون ادعا که او در حال رانندگی بود از کار خود را در فرودگاه بین المللی دنور, او متوجه او شد و پس از نزدیک توسط یک دنور ماشین گشت پلیس. ماموران در خودرو به دنبال او به محل اقامت خود را. او رفت به خانه اش و هنگامی که او رفت و برگشت به خارج را از زباله افسران هنوز هم در ماشین گشت بودند انداختن نور به ماشین خود را که او تا به حال پارک شده در مقابل از خانه. به عنوان افسران معکوس ماشین گشت آنها ناودان به آقای جانسون همسر ، آقای جانسون نزدیک همسر خود را از خودرو به بازرسی خسارت و افسران خارج شد ماشین گشت با سلاح های خود را کشیده شده است. آنها دستور آقای جانسون بود که مسلح به پایین پرتاب سلاح خود را. اضافی ماموران در صحنه وارد شدند در ادامه به دستور آقای جانسون به رها کردن سلاح خود را. او شده و دست خود را مطرح و به هوا نشان می دهد افسران که او مسلح است. ماموران سپس با عجله به سمت آقای جانسون ناودان او را بر روی یک ماشین گشت پانچ او را به زور مقهور او در حالی که جوراب توری, جوراب او انداخت و او را به ماشین گشت با استفاده از نژادی تهمت کل زمان. آقای جانسون به اتهام دو جزئی جرائم رانندگی و دخالت; همه اتهامات علیه او بودند کاهش یافته است.


کلیک کنید برای خواندن کامل Killmer, Lane & Newman سند ترسیم دنور خشونت پلیس تاریخچه در سال 2004 و 2019.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de