دنور گسترش پاسیو برنامه توسعه یافته به تاریخ 31 اکتبر

هنگامی که ما بچه ها به نظر می رسید مانند آن را همیشه برف در هالووین اما واقعیت این است که بسیاری از اکتبر اغلب

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

هنگامی که ما بچه ها به نظر می رسید مانند آن را همیشه برف در هالووین اما واقعیت این است که بسیاری از اکتبر اغلب می تواند به عنوان خفیف سپتامبر, ساخت, هوای آزاد, ناهار مشترک سقوط وقوع در دنور. به همین دلیل این شهر تمدید آن همه گیر مرتبط با صندلی در فضای باز گسترش برنامه از اولیه آن تاریخ انقضا 7 سپتامبر تمام راه را تا 31 اکتبر.

اشلی, Kilroy مدیر دنور اداره مالیات غیر مستقیم & مجوز می گوید: طرح اجازه خواهد داد که رستوران ها و کافه ها برای خدمت به مشتریان بیشتر در حالی که محدود کردن داخلی صندلی مطابق با دولت موظف اجتماعی فاصله مقررات. کسب و کار است که در حال حاضر تایید شده برای گسترش مناطق در فضای باز به طور خودکار دریافت تمدید اضافی برای دو ماه به جز در شرایطی که پتیس در حال تنظیم در سمت راست از راه مناطق, که در این صورت کسب و کار را باید به کار با این شهر در بخش حمل و نقل و زیرساخت های به اطمینان حاصل شود که شرایط خاصی در حال ملاقات از جمله گسترش پوشش بیمه اضافی برای زمان دوره است.

"همه از همان هشدارهای هستند در محل" Kilroy توضیح می دهد: "اما تا زمانی که رستوران ها مطابق ما می خواهیم این فرمت که به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است."

برخی از گسترش پتیس در اطراف شهر شده است به عنوان ساده به عنوان اضافه میز و صندلی در پیاده رو و یا در یک پارکینگ دیگران به عنوان استادانه درست شده به عنوان tented مناطق ناهار خوری با میزبان و خدمات ایستگاه هنر, کشاورزان و, سالن, صندلی. در حال حاضر این شهرستان دارای یک برنامه است که اجازه می دهد آنها را برای اضافه کردن یکی دیگر از ملایمت: سرگرمی.

"یکی دیگر از چیزی است که ما اجازه می دهد در حال حاضر این است که محیط و یا موسیقی پس زمینه و یا تلویزیون به عنوان طولانی به عنوان آنها را مطابق با دنور سر و صدا احکام" Kilroy می افزاید. "ما دریافت کرده اید حداقل شکایات [درباره گسترش پتیس] و هیچ کدام در مورد سر و صدا."

Union Station's restaurants are doing the outdoors right.گسترش

اتحادیه ایستگاه رستوران در حال انجام در خارج از منزل به سمت راست.

علامت Antonation

کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به پنج بعد اظهار نظر عمومی ارسال اجازه می دهد تا محله بازخورد اگر آنها در حال اضافه کردن موسیقی و یا تلویزیون و یا برنامه ریزی در گسترش خود را به صندلی در فضای باز به 31 اکتبر. و تغییرات به COVID مربوط به مقررات دولت و دستور اجرایی هنوز هم می تواند جایگزین برنامه های شهرستان. اما در این میان شهر می خواهد به نگه دارید هل دادن آن برنامه است که تحت تاثیر حالت مکث در دیگر واريانس برنامه های کاربردی.

"رستوران ها و بارها با آن مواجه شده اند برخی از شدیدترین عواقب اقتصادی از COVID-19," Kilroy یادداشت ها. "این مهم است که رستوران ها و کافه ها می دانند که ما ادامه خواهد داد به پشتیبانی از بازیابی آنها با استفاده از این برنامه به عنوان طولانی به عنوان آن را تاثیر منفی دنور تلاش برای سرکوب انتقال ویروس است."

همراه با برنامه های فردی و کسب و کار و دنور نیز اجرا جمعی غذاخوری برنامه اجازه می دهد تا چندین رستوران ها و میله ها برای تنظیم صندلی در فضای باز در یک منطقه. برای اولین بار بود در Glenarm محل مجاور به دنور غرفه مرکز شهر و در حال حاضر در کوچه لبنی بلوک به تازگی تایید شده است که عبارتند از: Maven, هتل, دنور, شیر, بازار Foraged هفت گراند و بلانچارد خانواده شراب.

رستوران ها هنوز هم می تواند درخواست برای گسترش در مالیات غیر مستقیم & مجوز سایت و یا ارسال سوالات در مورد برنامه tempexpand@denvergov.org.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب