توسعه دهندگان اتهام رشوه یک L. A. عضو شورای. چه اتفاقی می افتد به ساختمان خود برنامه ؟

مقامات دولت فدرال را متهم لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar در حال انجام پرداخت-به-بازی بازی پروب متهم او را

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

مقامات دولت فدرال را متهم لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar در حال انجام پرداخت-به-بازی بازی پروب متهم او را از در حال اجرا یک جنایتکار سازمانی سوخت رشوه از توسعه دهندگان املاک و مستغلات به دنبال ساخت در منطقه مرکز شهر.

معلوم نیست اما آنچه ممکن است اتفاق می افتد به این unbuilt آسمان خراش های برنامه ریزی شده توسط مدیران که ادعا ارائه شده کسانی که رشوه. چند اعضای شورا باید به نام این شهرستان به بازنگری مصوبات برای املاک و مستغلات پروژه های ذکر شده در پرونده با این استدلال که طرح ساختمان شده اند آلوده با رسوایی.

"من خواهد بود منزجر اگر ما تا به حال به درایو را از طریق مرکز شهر لس آنجلس برای نسل و دیدن ساختمان های مارک افق شهر بودند که از طریق رشوه و فساد" گفت: عضو شورای Paul Krekorian که همچنین پیشنهاد محرومیت توسعه دهندگان دخیل در ارتکاب جرم از گرفتن هر گونه آینده مصوبات.

اما این سوال که چه چیزی در این شهرستان باید — و یا می توانید انجام دهید برای خنثی کردن چنین پروژه هایی می تواند لولا در یک لیست طولانی از عوامل از جمله تا چه حد همراه توسعه دهندگان در فرایند ساخت چه نوع از مصوبات آنها به دست آمده اند و چه می توان ثابت کرد در مورد اتهام رشوه خواری در فدرال پرونده با توجه به استفاده از زمین وکلای مدافع در مصاحبه با تایمز.

تبلیغات

وضعیت boggled برخی از وکلا. "من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:" استفاده از زمین وکیل C. J. Laffer.

محققان مشخص حداقل چهار پروژه درگیر در اتهام رشوه خواری طرح با توجه به شکایت کیفری علیه Huizar. اگر چه دادستان را نمی شناخته شده این پروژه و یا توسعه دهندگان خود را با نام و جزئیات کلیدی در سند روشن است که آنها مورد نقد:

• 20-داستان برج مسکونی برنامه ریزی شده در گوشه ای از تپه و خیابان و المپیک بلوار.
• برنامه ای برای جایگزین لوکس در مرکز شهر هتل در سراسر از L. A. Live سرگرمی های پیچیده با برج های جدید.
• 77-طبقه آسمان خراش پیشنهادی برای ملک اشغال شده توسط L. A. گراند هتل در مرکز شهر در فیگوئروا خیابان.
• 35-داستان برج ساخته شده در هنر منطقه.

تبلیغات

هیچ یک از توسعه دهندگان املاک و مستغلات که در شکایت کیفری دستگیر شده اند و یا عمومی متهم شده است. 77-طبقه آسمان خراش هنوز به تصویب شهرستان; سه تن دیگر تایید شده اند اما هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید. دورترین همراه است و هنر منطقه برج است که کار آغاز شده و در این سال برای آماده سازی متئو خیابان سایت.

L. A. گرفته شده یک گام اولیه به مانع یکی از این پروژه ها: در ماه ژوئن مقامات شهرستان گفت: آنها با فشار به لغو مصوبات برای مشروبات الکلی و سرگرمی در Luxe City Center Hotel. شهرستان Atty. مایک Feuer گفت: لازم بود "برای حفظ شفافیت و انصاف و صداقت" در شهرستان تصمیمات تماس با پروژه "محصول فساد است."

مسدود کردن آن دسته از مصوبات برای الکل و سرگرمی, اما نمی خواهد در غیر این صورت توقف پروژه توسعه مجدد از حرکت رو به جلو. از دیگر مصوبات برای تجمل پروژه هنوز تحت بررسی با توجه به مقامات شهرستان.

راب Glushon یک وکیل است که به نمایندگی از همسایگان تحت پیگرد بیش از هنر منطقه پروژه گفت که در مهلت قانونی به تسلیم چالش های جدید بیش از شهرستان مصوبات برای پروژه ها احتمالا به تصویب رسید. اما یک امکان Glushon گفت: می تواند برای شهرستان وکیل شکایت توسعه دهندگان به باطل پروژه از مصوبات بر اساس تقلب.

تبلیغات

"من هرگز دیده می شود که از انجام" Glushon گفت. "اما این امر ارسال یک پیام قدرتمند برای توسعه دهندگان است که آنها در معرض خطر از دست دادن شهر مصوبات در صورتی که در رفتار مجرمانه."

محیط زیست و زمین استفاده از وکیل Mitchell Tsai نیز گفت: این شهرستان می تواند استدلال می کنند که "شما امن این حقوق تحت ادعای نادرست است." اما "این واقعا بستگی به حقایق خاص اطراف هر توسعه" Tsai گفت.

چندین وکیل مدافع گفت: این موارد می تواند لولا در "مقرره حقوق" است که به توسعه دهندگان کالیفرنیا سمت راست برای تکمیل یک پروژه حتی پس از مقامات دولتی تغییر قوانین در مورد آنچه ساخته می شود.

یکی از راه های به دست آوردن چنین حقوق بر اساس قانون کالیفرنیا است که اگر یک توسعه دهنده صرف مقدار قابل توجهی از پول در "حسن نیت اعتماد" در مجوز صادر شده توسط دولت است. این Huizar مورد می تواند یک سوال مطرح برای دادگاه: آیا یک توسعه دهنده املاک و مستغلات است که به اتهام رشوه به یک مقام رسمی می باید "حسن نیت اعتماد" در نتیجه اجازه.

تبلیغات

سازندگان همچنین می توانید به دست آوردن حقوق مقرره با گرفتن یک نوع از تصویب شهرستان است که به طور خاص آنها را فراهم می کند; هنر منطقه پروژه به دست آمده چنین تصویب با توجه به برنامه ریزی گروه.

یکی دیگر از مسیر ورود به یک توسعه توافق برای یک پروژه وکلای گفت. تحت این توافق یک توسعه دهنده موافق به ارائه مزایای اضافی برای جامعه — مانند بودجه برای مسکن مقرون به صرفه و یا بهبود زیرساخت — در ازای گرفتن آن مقرره حقوق برای یک دوره طولانی از زمان. لوکس شهر مرکز پروژه هتل دارای چنین توافق نامه.

اعضای شورای خواهید دادستان شهرستان به بررسی اینکه آیا دولت کد 1090 که ممنوع مقامات از بودن "از نظر مالی علاقه مند" در قرارداد آنها به توافق برسند می تواند از درجه اعتبار ساقط هر گونه توسعه توافق نامه.

ویلیام Fulton موسس و ناشر کالیفرنیا برنامه ریزی و توسعه گزارش خبرنامه گفت L. A. وضعیت می تواند تست که آیا این قانون در امر توسعه توافق نامه. او با اشاره به این که سانتا مونیکا مقامات پاشید چنین توافق نامه شش سال پیش در جامعه اپوزیسیون برای یک پروژه برنامه ریزی شده.

تبلیغات

"شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد زمانی که تصویب می شود قابل بازگشت نیست اما من فکر نمی کنم آن را تا کنون آزمایش شده است در یک رشوه زمینه" Fulton گفت. اگر دادگاه تصمیم گیری در برابر آن "من شگفت زده نمی شود برای دیدن یک دولت لایحه ای را برای رسیدگی به این."

یکی دیگر از سوال ممکن است در دادگاه این است که آیا رشوه دادن به یکی از اعضای شورای شهر می تواند ابطال تصویب شد که اعطا شده توسط شورای کل. در لس آنجلس اعضای شورای تمایل به تسلیم به رسمی که نشان دهنده منطقه ای که در آن یک پروژه ساختمان برنامه ریزی شده است اما تصمیم گیری توسعه در نهایت رای گیری توسط شورای.

به اتهام رشوه ذکر شده در شکایت کیفری علیه Huizar شامل $600,000 برای یک وام برای کمک به عضو شورای بی سر و صدا حل و فصل آزار و اذیت جنسی دعوی; صدها هزار دلار در بیش از یک کیسه کاغذی; رایگان پرواز در جت خصوصی قمار چیپس و وعده های غذایی; و آسیب رساندن به اطلاعات در سابق دستیاران تحت پیگرد Huizar.

توسعه دهنده دائه یونگ لی که شرکت به دنبال تپه خیابان پروژه است که از همکاری با تحقیقات به گفته وکیل او گفت که آنها "نگاه به جلو به یک حل و فصل سریع پاک کردن نام خود را."

تبلیغات

یک وکیل برای شنژن Hazens که رو تصویب به redevelop لوکس شهر, هتل, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر. این شرکت به دنبال ساخت 77-طبقه آسمان خراش شنژن جهان جدید گروه نمی تواند رسید.

و کارمل و همکاران تحت فشار قرار دادند که برای هنر منطقه پروژه در گفت و گو با قرار دادن یکی از مدیران اجرایی آن در ترک اما گفت که اعضای آن کمیته اجرایی آگاهانه نیست که شرکت در هر گونه پرداخت به طرح مربوط Huizar.

حتی اگر چهار پروژه ذکر شده در این مورد در حال حاضر ساخته شده است و دادگاهها باید گاهی اوقات اقدام به ابطال مجوز و یا پاره کردن ساختمان ها که تا حدی یا به طور کامل ساخته شده است.

تبلیغات

شاید بدنام ترین مورد است, Bel Air عمارت طراحی و توسعه توسط محمد حدید که مواجه با اتهامات جنایی و مدنی طرح دعوی در دادگاه بیش از یک خانه است که مسئولان شهرستان گفت: به مراتب بزرگتر از تایید شده است. در ماه دسامبر یک قاضی دستور داد که ناتمام عمارت پایین زده به دال اما حدید است تجدید نظر و ساختار هنوز هم می ایستد.

در هالیوود یک نبرد قانونی بیش از یک برج جدید در بلوار غروب آفتاب و گوردون خیابانی led یک قاضی به ابطال آن مجوز ساخت و ساز در نهایت وادار کردن ساکنان به حرکت می کند. شورای شهر بعد از رای به تصویب این پروژه برای بار دوم.

وکیل رابرت P. سیلوراستاین که نماینده این گروه که شکایت بیش از غروب آفتاب و گوردون پروژه استدلال کرد که اگر این مجوزها می تواند باطل در آن صورت "چرا که اتفاق می افتد به مراتب بیشتر فاحش وضعیت جنایی تقلب و رشوه و فساد مقامات دولتی?" او استدلال کرد که مقامات فدرال باید دنبال کیفری و مدنی جریمه دادرسی در برابر صاحبان ساختمان.

در هنر منطقه یک گروه از ساکنان نزدیک با ارسال نامه ای به کرمل همکاران اصرار این شرکت به ارزیابی مجدد پروژه خود را در متئو خیابان "پس از آن اجازه و تصویب فرایند فاسد و غیر قابل اعتماد است." در میان نگرانی های خود را در حال ترافیک و ایمنی و اثرات ارتفاع این برج که قرار است به عنوان بلندترین ساختمان در محله زمانی که تایید شده است.

تبلیغات

ساکنان بحث که آیا به نیاز شهرستان به بازی شیر یا خط کردن آن مصوبات به طور کامل نگرانی که چنین تقاضا می تواند نتیجه معکوس گفت: اریکا برگر ساکن در نزدیکی Molino خیابان Lofts.

یکی دیگر از گروه های غیر انتفاعی مسکن مقرون به صرفه برای هنرمندان استدلال کرد که این پروژه نیاز به مسکن بیشتر مقرون به صرفه و گفت که Huizar تا به حال "داد و ستد دور" مسکن از جمله در "فاسد ارز برای مشارکت سیاسی و دیگر پولی ملاحظات" به عنوان متهم توسط دادستان فدرال.

"اگر آنها می خواهند برای ادامه این پروژه آنها باید از ابتدا شروع" مدیر آن Jonathan Jerald گفت.

کارمل شرکای استدلال کرد که این پروژه از جمله سهم خود را از مقرون به صرفه واحد شکل گرفت که جامعه نگرانی و گفت: سیاسی آن سهم نمی شد و دلیل آن برنده تصویب.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان دیوید Zahniser کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب