آیا شما خود را چک کنید بلیط قرعه کشی ؟ برنده نشده ادعا $28 میلیون جایزه هنوز

کسی است که حدود 28 میلیون غنی تر اما ممکن است آن را می دانم هنوز رتبهدهی نشده است. کالیفرنیا قرعه کشی این است

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

کسی است که حدود 28 میلیون غنی تر اما ممکن است آن را می دانم هنوز رتبهدهی نشده است.

کالیفرنیا قرعه کشی این است که به دنبال برنده SuperLotto به علاوه بلیط فروخته می شد در 7-یازده فروشگاه در شهرستان ملی در 1601 E. 18 سنت بلیط همسان همه شماره های برنده از شنبه شب نقاشی— 3, 9, 23, 27, 35 و مگا شماره 16.

هر چند قرعه کشی دفاتر بسته شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ادعا پردازش دوره نمی کنند به این معنی که برنده هنوز 180 روز از تاریخ نقاشی به ادعای, پول نقد, با توجه به قرعه کشی دولت مقامات.

"به منظور ادعا می کنند جایزه, برندگان باید ایمیل خود را در برنده شدن بلیط و فرم و یا برنده ممکن است انتخاب برای نگه داشتن بلیط در یک محل امن و در حال حاضر ادعا می کنند در فرد هنگامی که ما نه CA قرعه کشی دفتر منطقه محل بازگشایی برای عموم در تاریخ بعد" مقامات نوشت: در انتشار اخبار.

تبلیغات

7-یازده فروشگاه به فروش می رسد که بلیط برنده دریافت خواهد کرد حدود 140,000 کمیسیون از کالیفرنیا قرعه کشی. قرعه کشی مقامات تخمین می زنند که خرده فروشان در سراسر کالیفرنیا دریافت کرده اند بیش از 7 میلیون دلار در این هفته در پاداش و کمیسیون از قرعه کشی بر اساس سطح فروش در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

پل فردا 7-یازده مکان franchisee گفت: قرعه کشی مقامات در حالی که او هنوز مطمئن شوید که چه او می خواهید انجام دهید با پول برنده کمک کرده است کسب و کار خود را در طول یک زمان دشوار است.

"ما در یک منطقه مسکونی و حتی برخی از فروشگاه ها در منطقه ما بسته اند و ما مانده اند باز ما خدمت به جامعه گفت:" در یک بیانیه آماده. "فروش قرعه کشی محصولات کاملا کمک می کند تا کسب و کار بدون شک در مورد آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن