تقسیم غرب می توانید کمی به چین تدابیر در هنگ کنگ

لندن (AP) — از توکیو به بروکسل رهبران سیاسی باید به سرعت تقبیح پکن حرکت به تحمیل سختی امنیت ملی قانون در هنگ ک

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

لندن (AP) — از توکیو به بروکسل رهبران سیاسی باید به سرعت تقبیح پکن حرکت به تحمیل سختی امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که ترک کردن در فعالیت های خرابکارانه و اعتراض در نیمه خودمختار سرزمین است.

اما لفاظی بیشتر پوست نسبت به نیش می زنند. برای مردم در هنگ کنگ سوال این است که: آیا بین المللی خشم و اظهارات نگرانی هر گونه تفاوت ؟

کشورهای کمی اهرم بیش از پکن حقوق بشر ، یک تلاش مشترک می تواند تفاوت اما هماهنگ عمل بعید به نظر می رسد با توجه تیره و تار روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بسیاری از واشنگتن سنتی متحدان اروپایی.

"ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا در حال حرکت در جهات مختلف در بسیاری از مناطق. شاید به چین از مزیت های آن است که باید پس از" سعید راد, راه های آسیا و اقیانوس آرام شریک همکار در چتم هاوس اتاق فکر در لندن است. در خصوص اروپایی ها نمی خواهند کشیده می شود به ایالات متحده-چین تجارت, جنگ, او گفت:.

"ابراز نگرانی قطعا نمی خواهید به تغییر چینی قصد یکی, کمی," او اضافه شده است.

مشترک آمریکا و اروپا در گزارش منتشر شده این هفته در روابط با چین توصیف "یک حس عمیق از نا امیدی و خستگی و بیهودگی است. قوی تر چین می شود کمتر حاضر آن را تبدیل به حتی درگیر perfunctorily با غرب در این موضوع است."

گزارش — از آسیای جامعه Bertelsmann Stiftung و دانشگاه جورج واشنگتن — گفت که نگرانی در مورد نقض حقوق بشر در چین باقی مانده است عمیق, از, امنیتی جدید در هنگ کنگ که به اثر رفت سه شنبه شب به سرکوب اقلیت مسلمان در منطقه سین کیانگ.

چین به طور معمول رد تمامی این انتقادات به عنوان دخالت در امور داخلی. یکی از این جنایات در هنگ کنگ امنیت قانون به صراحت قانون شکنان دریافت کمک های مالی و یا حمایت از خارج از کشور را مختل قانونگذاری در هنگ کنگ و یا اعمال تحریم در این شهرستان است.

"این موضوع صرفا چین در امور داخلی هیچ کشور خارجی حق دخالت چینی" سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت.

بسیاری از ترس این قانون استفاده می شود برای جلوگیری از صدای اپوزیسیون و آن را به عنوان پکن جسورانه ترین حرکت در عین حال برای پاک کردن حقوقی فایروال بین سرزمین اصلی را حزب کمونیست و سیستم هنگ کنگ که وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال و آزادی های مدنی تحت "یک کشور دو سیستم" اصل است.

بریتانیا به نام قانون "عمیقا نگران کننده" و گفت که "نهفته در درگیری مستقیم با چین و تعهدات بین المللی." ایالات متحده هشدار داده است که چین را به نقض مکرر تعهدات بین المللی "یک الگوی جهان نمی تواند نادیده بگیرد." و اتحادیه اروپا هشدار داد که چین را به خطر انداخته "پیامدهای بسیار منفی" به شهرت آن و به کسب و کار, اعتماد به نفس در مالی جهانی hub.

استیو Tsang که هدایت موسسه چین در لندن مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی گفت که اگر اتحادیه اروپا بودند برای پیوستن به نیروهای در مورد این مسئله با "پنج چشم" داد — ایالات متحده آمریکا انگلستان کانادا استرالیا و نیوزیلند — گروه را واقعی اقتصادی است. اتحادیه اروپا و چین بزرگترین شریک تجاری.

اما او گفت: آن را "دور از ذهن" یا نخست وزیر بوریس جانسون یا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کار با اتحادیه اروپا در این موضوع است.

"آن است که مناسب برای پکن برای محاسبه است که انگلستان و ایالات متحده در حال کاغذ ببر" Tsang گفت. "بوریس متمرکز شده است Brexit. او خوشحال است که به همکاری با هر کسی به جز اتحادیه اروپا."

کارشناسان چینی گفت: غرب قادر نیست در نوسان چین به دلیل تفاوت اساسی در دیدگاه های خود را. غرب تنش های سیاسی در حالی که چین بر حقوق اقتصادی گفت: Yu Wanli یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه پکن زبان و فرهنگ.

"آن است که چین در تلاش است به مقاومت در برابر فشار از غرب است, اما از آن است که چین سیاست های خود را به دست آورد نتایج" یو گفت. "چین نیست و نیاز به مراقبت در مورد فشار از غرب است."

تاکید قانونی و اخلاقی وظیفه به آن مستعمره سابق بریتانیا متعهد شده است برای باز کردن مسیر به شهروندی برای تا 3 میلیون دلار هنگ Kongers واجد شرایط برای ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه. در بروکسل پارلمان اروپا در ماه گذشته با تصویب قطعنامه ای خواستار اتحادیه اروپا برای در نظر گرفتن پکن به دیوان بین المللی دادگستری.

راینهارد Bütikofer صندلی از پارلمان اروپا هیئتی برای روابط چین گفت: نمایندگان مجلس با توجه به اقدامات دیگر مانند ممنوعیت صادرات "فن آوری مورد استفاده برای سرکوب هنگ کنگ شهروندان است." گزینه های دیگر عبارتند از یک "قایق نجات" را برای هنگ کنگ دموکراسی فعالان و فشار به سازمان ملل برای تعیین یک نماینده ویژه به این شهرستان است.

"عمده بار است که در ورودی آلمانی ریاست جمهوری تجمع عضو در زیر از طریق در آنچه که آنها نشان داده اند در گذشته است که این امر باقی نمی ماند و بدون عواقب" Bütikofer گفت.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است: "نوار دفاع-صادرات به هنگ کنگ لغو سیاست معافیت که به هنگ کنگ ویژه درمان و تحمیل محدودیت های ویزا در چین حزب کمونیست مقامات "مسئول تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال است."

ژائو که سخنگوی وزارت خارجه گفت: آمریکا هرگز موفق به مسدود کردن هنگ کنگ امنیت ملی قانون از طریق تحریم ها ،

راه های چتم هاوس دانشیار همکار گفت: تاثیر این اقدامات در چین است که به احتمال زیاد به حاشیه.

"من فکر نمی کنم پکن هر چیزی خاص به ترس به دلیل تحریم آنها در حال صحبت کردن در مورد به طور عمده خروج از وضعیت خاص در مناطق خاص از هنگ کنگ و درمان آن بیشتر مثل بقیه از چین," او گفت:. "بنابراین مردم به احتمال زیاد صدمه دیده هستند هنگ کنگ کسب و کار و هنگ کنگ مردم به جای کسب و کار چینی و چینی دولت است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب