DNA حل اورنج کانتی ترین و سرد مورد شناسایی جین سازمان حفاظت محیط زیست و مشکوک قاتل

پنجاه و دو سال پس از بدن یک زن پیدا شد یک هانتینگتون بیچ, مزرعه, میدان, Jane Doe و مردی که مقامات می گویند ضرب

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

پنجاه و دو سال پس از بدن یک زن پیدا شد یک هانتینگتون بیچ, مزرعه, میدان, Jane Doe و مردی که مقامات می گویند ضرب و شتم مورد تجاوز قرار گرفته و کاهش گلو او شناسایی شده اند.

در مورد سرد از سال 1968 بود اورنج کانتی قدیمی ترین حل نشده قتل. سه پسر داشت بدن یک زن جوان در یک خندق زهکشی در نزدیکی Newland خیابان و Yorktown خیابان در بعدازظهر 14 مارس 1968.

او با پوشیدن یک گل چاپ بلوز بنفش, شلوار, شلوار, کفش راحتی و لباس حلقه با سنگ آبی در یک گروه نقره. هیچ کس نمی دانست که او بود و تنها سرنخ او فرض قاتل بود یک سیگار به لب داشت در این نزدیکی هست.

زن تخمین زده می شود در اواسط 20s در نهایت به خاک سپرده شد در ساحل نیوپورت در یک قبر بینام و نشان. جستجو برای هویت او هیچ جا رفت.

تبلیغات

در حال حاضر پنج دهه بعد زن و مرد پلیس می گویند او را کشته شناسایی شده اند از طریق تحقیقی تبارشناسی ژنتیکی — یک روش به طور فزاینده ای استفاده می شود در سال های اخیر برای شناسایی آستین مرده قربانیان و مهاجمان مانند گلدن استیت قاتل یوسف جیمز دی آنجلو جونیور

هانتینگتون بیچ کارآگاه پلیس می گویند آنیتا لوئیس Piteau بود در این زمینه است. او 26 هنگامی که او کشته شد.

Piteau باقی مانده اند به او بازگشت بازمانده خانواده — دو خواهر یک برادر و یک خانواده که همچنان مصمم در جستجوی خود را برای او — و یک یادبود در خانه اش در ایالت مین برگزار شده است به افتخار او حضور داشتند توسط محققان کمک کرد که حل این مورد.

تبلیغات

"من بسیار سپاسگزار هستم و افتخار از تلاش های فوق العاده فعال و بازنشسته و اعضای هانتینگتون بیچ اداره پلیس و اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه در پیگیری خستگی ناپذیر عدالت برای آنیتا و خانواده" هانتینگتون بیچ رئیس پلیس راب دستی گفت.

"این واقعیت که آنها هرگز متوقف این مورد برای بیش از پنج دهه است که یک گواهی های فوق العاده ای به این دو بخش و اجرای قانون ما حرفه ای است. وجود دارد هیچ چیز مهم تر به قربانی و خانواده خود را به می دانم که اجرای قانون را هرگز."

در طول زمان مقامات تا به حال خواسته برای کمک به تحقیقات. با کمک از فن آوری اطلاعات شروع به ظهور در مورد این مورد.

در سال 2001 Piteau لباس مورد بررسی قرار گرفت و پردازش DNA. سپس در سال 2010 بخشی از مشخصات DNA به دست آمده از این سیگار که همسان DNA به دست آمده از Piteau را تجاوز جنسی ست.

تبلیغات

نه سال بعد در سال 2019 کارآگاهان کار با اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه استفاده می شود تحقیقی تبارشناسی ژنتیکی به نقشه ممکن است درخت خانواده قاتل. از آن مقامات شناسایی جانی Chrisco که فوت در سال 2015 از سرطان و به خاک سپرده شده است در واشنگتن است.

"هیچ چیز حتی مرگ قاتل خود جلوگیری خواهد کرد پیگیری عدالت" Dist. Atty. تاد اسپیتزر گفت. "مرگ یک مرد 26 ساله که در سمت چپ در یک مزرعه در زمینه تجاوز به ضرب و شتم و گردن او را کاهش داد خالی از سکنه نسل از هانتینگتون بیچ افسران پلیس که حاضر به تسلیم در شناسایی جین سازمان حفاظت محیط زیست و پیدا کردن کسی که سرقت از یک زن جوان از یک عمر خاطرات."

حتی به عنوان محققان تنگ جستجوی خود را برای قاتل آنها کار می کرد به نام به زن که تا به حال کشته شده است. در سال 2011 خون از او بلوز تولید بخشی از مشخصات DNA که وارد شد ملی در ترکیب DNA شاخص سیستم یا CODIS در حالی که اثر انگشت او وارد شد به کال-شناسایی سیستم و بانک اطلاعاتی اف بی آی.

کارآگاهان دادستان و پزشکی قانونی دانشمندان شروع به کار در اوایل سال جاری در یک ممکن است درخت خانواده برای زن و با کمک genealogist کالین فیتزپاتریک که شرکت تاسیس DNA سازمان حفاظت محیط زیست, پروژه, آنها قادر به شناسایی Piteau از طریق DNA مسابقات با خانواده اش.

تبلیغات

Chrisco بود نه در اصل یک مظنون در سال 1968 جرم و جنایت است. محققان گفت که او از خدمت در ارتش پس از سه سال "پس از یک شکست روانی که تشخیص داده او را با داشتن مثبت واکنش تهاجمی بود که تعریف شده به عنوان داشتن یک الگوی از اینکه سریع به خشم آسان به احساس ناحق درمان مزمن رنجش نابالغ و ضربه."

در سال 2016 Chrisco ذکر شده به عنوان یکی از شش مرحوم جانبازان بلامعارض توسط خانواده یا دوستان که مفتخر شد در طول یک روز یادبود مراسم به نام "Unforgotten اجرا به Tahoma هفتم جشن زندگی" در واشنگتن Kitsap County است.

محققان آگاه نیست ارتباط بین Piteau و Chrisco. هر کسی با اطلاعات خواسته است به تماس هانتینگتون بیچ پلیس نوک خط در (714) 375-5066.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن