دستگاه ems این مقدار کالری از دست داد؟

 شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه می توان تنها با انجام ۲۰ دقیقه ورزش دستگاه ems این مقدار کالری

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

 شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه می توان تنها با انجام ۲۰ دقیقه ورزش دستگاه ems این مقدار کالری از دست داد؟

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

متاسفانه امروزه افراد اکثرا به دلیل کارهای نشستنی، پشت میز نشینی و کم تحرکی و همچنین عادات غذایی نامطلوب دچار چاقی و بهم ریختن اندام می شوند، چاقی علاوه بر زشت کردن اندام باعث انواع بیماری های خطرناک از جمله فشار خون می گردد به همین خاطر ورزش هایی کاهنده وزن و زیبایی اندام اختراع می شوند تا به کمک بشر بیایند، بعضی از ورزش ها را باید به کمک دستگاه انجام داد اما برخی دیگر فقط به تحرک خود شخص بستگی دارد و احتیاجی به دستگاه ems نیست ورزش ems از انرژی الکتریسته در آن استفاده می شود سبب تحریک عضلات می شود و هیچ گونه آسیبی به اندام های حساس مانند قلب نمی رساند زمان بندی بسیار کمی هم برای تمرین نیاز است هر جلسه حدودا20دقیقه طول می کشد اما همین زمان کم به راحتی می تواند مشکلاتی از قبیل چاقی ، بی تحرکی و کمبود وقت برای انجام ورزش های دیگر را جبران نماید، علاوه بر اینها یک ورزش با کلاس هم محسوب می شود و برای زندگی به سبک مدرن ساخته شده است زیرا از متد های نوین برای لاغری و زیبایی اندام استفاده می کند و مناسب برای خانم ها و آقایان است روش کارش هم اینگونه است که شخص یک جلیقه مخصوص می پوشد و بعد از اینکه مربی تنظیمات لازم را برای فرد انجام داد پالس های الکتریکی جهت انجام فرآیند چربی سوزی و عضله سازی به بدن فرد وارد می شود، ورزشدستگاه ems برای افرادی که زمان کمی برای ورزش دارند یا افرادی که بر اثر حادثه ای دچار آسیب شده اند و حرکات ورزشی سخت نمی توانند انجام دهند یا وزنه های سنگین نمی توانند بلند کنند بسیار مناسب است.

بدن بین ۲ تا ۳ روز در این وضعیت قرار داشته و انرژی بسیار بالایی را در جهت تقویت و آمادگی ماهیچه ها صرف کند بطوریکه پس از چند هفته تمرین منسجم و منظم با ارتقاء سطح آمادگی درعضلات روند متابولیسم (سوخت و ساز) بدن به طور چشمگیری افزایش یاقته و سبب کاهش وزن و از بین رفتن چربی های متراکم شده در قسمت های مختلف بدن همچون ران ها، شکم و پهلوها شود و پیامد از بین رفتن این چربی ها کاهش وزن و سایز، شکل گیری عضلات و اصلاح و بهبود فرم و استایل بدنی خواهد بود. همانطور که قبلا گفته شد دستگاه emsدر مراکز توانبخشی، سالن ها و باشگاه های ورزشی، و مراکز زیبایی و سلامتی و همچنین در ورزش های رقابتی مورد استفاده قرار می گیرد و همانند ورزش با ترامپولین به عنوان یک شیوه موثر در کنار کاهش وزن و سایز، چربی سوزی و اصلاح فرم و استایل بدنی موجب افزایش آمادگی جسمانی می شود. کاربرد های دستگاه ems تنها در امر ورزش خلاصه نمی شود از این سیستم در پزشکی برای کمک به توانبخشی، بهبود روند حرکتی، و تقویت عضلات پیرامون مفاصل، و در بسیاری از مراکز سلامتی و زیبایی با هدف کاهش کاهش وزن و از بین بردن چربی های اضافی و اصلاح فرم و استایل بدنی مورد استفاده قرار می گیرد و حتی در ورزش های رقابتی نیز کاربرد دارد و حتی بسیاری از بدنسازان حرفه ای از این سیستم در هر چه بهتر فرم و شکل عضلات شان بهره می گیرند.

ورزشکاران حرفه ای بدنسازی برای بهبود قدرت، سرعت و هرچه بهتر شدن فرم عضلات ازدستگاه ems بهره می گیرند. بسیاری از مربیان خصوصی در باشگاه ها و یا مراکز سلامتی و زیبایی بر روی زاویه های زیبایی و تناسب اندام همچون فرم دادن به بدن به روش تشکیل عضلات با سوزاندن و کاهش چربی، با تحریک متابولیسم (سوخت و ساز بدن) و تحکیم بافت متمرکز می کنند. EMS متابولیسم شما را افزایش میدهد. از آنجایی که در ماهیت عضلانی، مانند چگالی، مویرگزایی عضله تاثیر دارد، ریزسازههای متابولیکی را تحت تاثیر قرار میدهد و در نتیجه بر روی متابولیسم عضلانی و متابولیسم پایه تاثیر به سزایی میگذارد. الزام این امر ترکیبی از برنامه های تقویت (2 و 3) برای افزایش اجزای عضلانی توسط ساختار عضلانی و فعال سازی متابولیک و کاهش چربی بدن می باشد. هر گروه عضلانی به عنوان یک کانال انتقال در واحد کنترل نشان داده میشود، که امکان تغییر شدت جریان در آنها وجود دارد.


اما ما در این صفحه این مشکل را به خوبی بر طرف کرده ایم و با قرار دادن لیستی از بهترین باشگاه های ایکس بادی در اسلام شهر این امکان را میسر نموده ایم تا شما به عنوان یکی از ساکنین اسلام شهر به سادگی بتوانید با کلیک باشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. اما چگونه می توان لیستی از باشگاه ایکس بادی های خوب اسلام شهر را پیدا کرد ؟ این شهر به خوبی امکان براورده شدن نیاز های ساکنین این شهر را امکان پذیر کرده است تنها به لیستی از بهترین باشگاه ایکس بادی های اسلام شهر نیاز می باشد. با ما در این صفحه همراه باشید و به راحتی بهترین باشگاه ایکس بادی های اسلام شهر را پیدا نمایید. اسلام شهر که جزئی از شهر های استان تهران می باشد به علت همجواری با شهر تهران از جمعیت قابل توجهی برخوردار می باشد. اگر می خواهید این ورزش را شروع کنید و به دنبال یک ورزش ایکس بادی خوب در اسلام شهر می گردید با ما در این صفحه همراه باشید.


خرید دستگاه ems

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن