الیاس McClain مرگ می رود ملی در میان جورج فلوید تظاهرات

فاجعه ای که بر سر الیاس مکلين 23 ساله سیاه, مردی که پس از یک کابوسی اوت 2019 برخورد با Aurora افسران پلیس علی

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

فاجعه ای که بر سر الیاس مکلين 23 ساله سیاه, مردی که پس از یک کابوسی اوت 2019 برخورد با Aurora افسران پلیس علی رغم غیر مسلح بودن و داشتن مرتکب هیچ جرم و جنایت (911 تماس گیرنده گزارش او و پس از او دیده می شد رقص به موسیقی در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی) است هر بیت به عنوان تکان دهنده قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته. اما آن را دریافت نمی گسترده ملی توجه به این خاطر که هیچ تصویری روشن از این حادثه. بدنه دوربین از پلیس درگیر همه به نحوی به dislodged — قرار است اتفاقی که وکیل ماری نیومن که نشان دهنده McClain خانواده است و در حال حاضر نصب و راه اندازی یک حقوق مدنی دعوی از طرف آنها معتقد بود هدفمند تلاش برای پنهان کردن بیش از حد خود و در نهایت نیروی کشنده.

با اینحال تعداد فزاینده ای از مردمی در سراسر کشور در حال belatedly یادگیری در مورد McClain مورد لطف تلاقی عوامل مرتبط با جریان اعتراضات بیش از فلوید قتل. پاسخ گسترده شده است خشم کاملی از یک Change.org درخواست متمرکز بر "عدالت برای الیاس. تقاضا این افسران گرفته وظیفه است که بیشتر در عمق تحقیقات برگزار می شود."

در این نوشته به طومار جمع آوری شده فقط خجالتی از 1.8 میلیون امضا — تعداد زیادی است که باید بیشتر تغییر پویا مربوط به شفق قطبی را از دست داده و این موضوع است.

در اوایل این شهرستان اقدام به دفن تحولات مانند "مجمل" کالبد شکافی و تصمیم نه به عنوان جرم جنایی مسئول هر مجریان قانون. اما در اوایل این ماه مقامات ریخته ظاهرا مستقل محقق است که بسیاری از ناظران پیش بینی خواهد سعی کنید برای توضیح آنچه اتفاق افتاده و در حال جستجو برای یک فرد جدید به تجزیه و تحلیل شرایط منجر به McClain را کاملا غیر ضروری در حال عبور است. در ضمن McClain داستان است که می رود به یک موضوع مهم در مجازی تاون هال مربوط به چهار نامزد برای شفق رئیس پلیس برنامه ریزی شده برای این شب (جزئیات در زیر). چهار فینالیست شامل سه نفر از رنگ.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

آگاهی از McClain را سرنوشت وحشتناک در حال رشد بوده است در میان شرکت کنندگان در حال انجام در مرکز شهر دنور تظاهرات که به دنبال فلوید مرگ, باعث کشت و رویدادهای محلی از جمله یک آخر هفته اسکیت جم و جمع آوری کمک اسپانسر شده از طرف واکنش زنجیره ای ، McClain نیز اغلب شده است نام-بررسی توسط نماینده لسلی هیرودیس نخست حمایت از اجرای قانون صداقت و پاسخگویی به قانون به تازگی امضا شده توسط کلرادو فرماندار Jared پلیس.

به عنوان یک نتیجه, رسانه های عمده سازمان ها در نهایت ابتلا به گواه تاریخ 20 ژوئن نیویورک تایمز در مقاله "پس از جورج فلوید, تازه, موشکافی از موارد" رهبری پوشش McClain. مدت کوتاهی پس از انتشار McClain نام شروع به ظاهر به طور منظم در رسانه های اجتماعی در کنار کسانی که از فلوید Breonna تیلور Rayshard بروکس و بسیاری دیگر از آفریقایی-آمریکایی کشته شده توسط پلیس.

در این محیط شفق قطبی دیگر می تواند امید که خشم بیش از McClain را به سادگی محو — از این رو این اطلاعیه در وب سایت شهر: "باعث شده اعضای شهر امنیت عمومی دادگاه & Civil خدمات کمیته سیاست — اعضای شورای آلیسون Hiltz کورتیس گاردنر و آنجلا Lawson — شهر مدیر کار با اعضای شفق شورای شهر و شهردار برای شروع یک مستقل جدید خارجی, بررسی اقدامات پلیس ما آتش نشانان و امدادگران در الیاس McClain مورد. با هم همه ما می خواهیم برای رسیدن به بهبود معنی دار, از بین بردن نابرابری نژادی و ایجاد زندگی بهتر در جامعه ما است. این نقد و بررسی — و در نهایت یافته های آن — این است که یک گام مهم به سوی این اهداف است."

مجازی تاون هال برای شفق رئیس پلیس فینالیست برگزار خواهد شد از 7 تا 9 بعد از ظهر امشب 23 ژوئن و در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین و از طریق Comcast کانال های 8/880 در شفق قطبی. کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در مورد مشاهده و شرکت. علاوه بر این AuroraTV.org زندگی می کنند جریان فینالیست' گفتگو با کسب و کار قانونی و آموزش و پرورش رهبران در 8:30 صبح فردا 24 ژوئن با جامعه شریک سازمان چت پخش در 4:30 بعد از ظهر و جامعه-پلیس وظیفه نیروی مبادلات در دسترس در 6:30 بعد از ظهر همان روز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب