Embiid نتواند فیلادلفیا داد و بیداد با گوساله تنگی

دریاچه BUENA VISTA, Fla. (AP) — جوئل Embiid جریحه دار است و این که دلیلی برای نگرانی به عنوان Philadelphia 76e

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. (AP) — جوئل Embiid جریحه دار است و این که دلیلی برای نگرانی به عنوان Philadelphia 76ers مجموعه به خود را راه اندازی مجدد نجومی این هفته است.

این همه ستاره شروع مرکز نشسته فیلادلفیا داد و بیداد در برابر اوکلاهما سیتی در روز یکشنبه با راست گوساله تنگی چیزی 76ers مربی برت براون امیدوار است که صرفا یک جزئی بر روی صفحه رادار.

"من معتقدم که ما فقط در مقابل مسائل و هوشمند بودن با آن" براون گفت.

Embiid گسترده ای صدمه تاریخ هرگز به نظر می رسد در بیش از 64 بازی در یک فصل به طور منظم و از دست رفته 21 فیلادلفیا 65 بازی در این فصل قبل از فصل بود تعطیل مارس 11 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Embiid است که به طور متوسط 23.4 امتیاز و 11.8 ریباند در این فصل است. فیلادلفیا است 28-16 در بازی با Embiid این فصل 11-10 بدون او.

Al Horford در حال حرکت بود به Embiid را نقطه یکشنبه.

"این یک فرصت واقعا — نه مربی صحبت می کنند نه سیاسی-صحبت می کنند واقعا به بازی آل تر قرار داده و او را با برخی از گروه های مختلف" براون گفت. "من فکر می کنم اگر این اتفاق افتاده بود سه یا چهار بازی مرتب کردن بر اساس به آنچه که ما در حال تماس با فصل به طور منظم وجود دارد همیشه نا امیدی خودخواه سرخوردگی و من می دانم که نا امیدی در زمان برای جوئل."

Embiid بازی 13 دقیقه در فیلادلفیا داد و بیداد, درب بازکن, در برابر ممفیس, تیراندازی 3 10 از میدان و خروج از بازی خوب با حدود 4 دقیقه باقی مانده در سه ماهه دوم.

"فقط تلاش برای هوشمند با همه چیز و در حرکت" براون گفت.

این 76ers بازی خود را در مرحله آخر در برابر دالاس در روز سه شنبه و باز کردن بذر-بازی — اصل راه اندازی مجدد از فصل به طور منظم — در روز شنبه در برابر ایندیانا است. فیلادلفیا و ایندیانا با هم گره خورده پنجم-بهترین رکورد را در کنفرانس شرق به راه اندازی مجدد هر یک در 39-26 در این فصل است.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن