در معرض خطر کالیفرنیا condors در پارک ملی سکویا برای اولین بار در 50 سال

برای اولین بار در نزدیک به 50 سال در کالیفرنیا condors خال خال شده است در سکویا پارک ملی حیات وحش, مقامات اعلا

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

برای اولین بار در نزدیک به 50 سال در کالیفرنیا condors خال خال شده است در سکویا پارک ملی حیات وحش, مقامات اعلام کرد.

شکوه جاذب از بزرگترین زمین های پرنده در آمریکای شمالی با 9.5 فوت بال هنگامی که ساکنان مناطق کشش از کالیفرنیا به فلوریدا و غرب کانادا به شمال مکزیک است. آنها ذکر شده به عنوان در معرض خطر در سال 1967 توسط دولت فدرال با توجه به خدمات شیلات و حیات وحش.

حداقل شش condors خال خال شد در پارک در اواخر ماه مه از جمله دو در نزدیکی مرو راک محبوب پیاده روی مقصد. چهار دیگران دیده می شد در غول جنگل های پارک ملی سرویس و خدمات شیلات و حیات وحش گفت: روز شنبه در کنفرانس مشترک خبری با انتشار اخبار.

Condors در طول تاریخ اشغال کوه های سیرا نوادا و شناخته شده بودند به لانه در حفره غول پیکر سکویا درختان. اما در سال 1982 گله جمعیت تا به حال به طور چشمگیری کاهش یافته است — تا حد زیادی به دلیل مسمومیت با سرب — ترک کمتر از 25 بازمانده condors, مقامات گفت.

تبلیغات

Endangered California condors were spotted near the Giant Forest at Sequoia National Park

در معرض خطر کالیفرنیا condors خال خال شد در نزدیکی غول جنگل و مرو سنگ در پارک ملی سکویا در آوریل 28.

(Wilson Garver / خدمات پارک های ملی)

تعداد انگشت شماری باقی مانده پرندگان قرار داده شد در یک اسیر پرورش برنامه در باغ وحش لس آنجلس و سن دیگو پارک حیوانات وحشی به جلوگیری از آنها را از رفتن منقرض شده, حیوانات وحشی, مقامات گفت.

Condors منتشر شد به وحشی در سال 1992 در کوه های لس پادرس ملی جنگل در جنوب کالیفرنیا. این گله به رشد 100 از طریق ادامه انتشار اسیر-پرورش پرندگان و تولید مثل همراه با پشتیبانی از خصوصی و عمومی و سازمانهای جوامع محلی و مالکان زیست شناسان گفت.

پس از منتشر شدن نزدیک به 30 سال پیش کالیفرنیا condors شده اند دیده می شود پرواز در نزدیکی سکویا در طی هفت تا هشت سال است اما ممکن است اولین بار بود که در واقع آنها فرود آمد در پارک با توجه به تایلر Coleman, یک زیست شناس حیات وحش با Sequoia and Kings Canyon National Parks.

تبلیغات

"از آن زمان چندین دهه برای مردم به بازیابی به نقطه که در آن آنها دیده می شود در مکان های به مراتب فراتر از خود انتشار سایت" کلمن گفت. "این شواهد از ادامه بهبود این گونه است. این حیوان در آستانه انقراض و ورود در سکویا خوب است شواهدی وجود دارد که آنها در حال استفاده و اشغال زیستگاه که در آن یک بار زندگی می کردند. این یک نقطه عطف مهم."

حیات وحش و زیست شناسان با استفاده از GPS برای قرار دادن condors در قوی درختان و صخره های ناهموار از پارک.

"ما با استفاده از فرستنده GPS برای ردیابی پرندگان جنبش است که می تواند بیش از صدها مایل در یک روز گفت:" دیو مایر, کالیفرنیا, شاهرخ زیست شناس با سانتا باربارا باغ وحش.

تبلیغات

"در این روز خاص ما مستند پرندگان سیگنال های اطراف غول جنگل است و ما هیجان زده است که کارکنان پارک مشاهده پرندگان و تایید استفاده از این مهم تاریخی زیستگاه," او گفت:.

داده های GPS اجازه می دهد تا زیست شناسان برای شناسایی زیستگاه های مهم قرار شاهرخ تودرتو و تغذیه و فعالیت پیدا کردن بیمار و مجروح پرندگان و تعیین محل condors که فوت کرده اند در وحشی.

محققان می گویند مسموميت با سرب مسئول نیمی از شاهرخ مرگ و میر است که در آن یک علت قابل شناسایی است. پرندگان اشغال کاوش کردن برای مواد غذایی خود را, تغذیه در بدن حیوانات مرده که اغلب شامل قطعات سرب مهمات.

"سرب-هسته گلوله ریختن وزن در قطعات کوچک به عنوان آنها بازی و پتانسیل را دارند که به سم حیات وحش از جمله condors که تمیز کردن باقی مانده است" گفت: چاد توماس توسعه هماهنگ کننده موسسه حیات وحش مطالعات.

تبلیغات

توماس گفت: تیم خود را آموزش شکار و دامداری جوامع که شرکای کلیدی در حفاظت از حیات وحش در چگونه مهمات اثرات رفتگران و در مورد غیر سرب گلوله گزینه های.

به عنوان جمعیت خود را همچنان به رشد condors خود را گسترش داده اند جغرافیایی محدوده و در حال حاضر اشغال بخشهایی از Ventura, Santa Barbara, Los Angeles, San Luis Obispo کرن شهرستان تولار فرزنو و مادرا استان ها و کوه های سیرا نوادا و در مجاورت دامنه, مقامات گفت.

Condors نیز بازگشت به مناطق در امتداد ساحل مرکزی کالیفرنیا در قلل پارک ملی و در آریزونا و یوتا و باخا کالیفرنیا با یک کل وحشی جمعیت حدود 340 پرندگان, مقامات گفت.

"به عنوان شناسان ما هیجان زده برای دیدن condors همچنان به گسترش بازگشت به گستره تاریخی و همچنین این فرصت برای تعامل با جوامع محلی برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به بهبود کالیفرنیا condors و همچنین اطلاع رسانی در مورد تهدیدات به این پرندگان گفت:" لورا مک ماهون زیست شناس حیات وحش با USFWS کالیفرنیا شاهرخ بهبود برنامه.

تبلیغات

اینجا کلیک کنید برای عکس های بیشتر از اواخر مارس کالیفرنیا شاهرخ رویت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب