حتی با اطلاعات ناقص L. A. شهرستان سوابق 1,703 جدید کروناویروس موارد و 10 مرگ و میر ناشی از

لس آنجلس مقامات بهداشت روز یکشنبه گزارش داد 1,703 جدید COVID-19 موارد و 10 مربوط به مرگ و میر. اما آنها هشدار

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت روز یکشنبه گزارش داد 1,703 جدید COVID-19 موارد و 10 مربوط به مرگ و میر. اما آنها هشدار داد که اطلاعات ناقص است و اعداد واقعی می تواند بالاتر باشد.

"اطلاعات امروز گزارش ناقص است و با توجه به تاخیر دولت در آزمایشگاه الکترونیک گزارش سیستم" شهرستان وزارت بهداشت گفت: در یک بیانیه است. "تعداد موارد است انتظار می رود افزایش در روزهای آینده هنگامی که داده ها در دسترس می شود."

به طور کلی مقامات شناسایی 173,995 coronavirus موارد در شهرستان و گزارش 4,360 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در بهار آغاز شد.

Countywide مقامات می گویند که وجود دارد 2,033 بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19; 31 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه. اما شش بیمارستان نیست خود را ارائه تازه ترین اطلاعات, مقامات گفت.

تبلیغات

از 10 جدید مرگ و میر در L. A. شهرستان شد بیش از 80 سه بين 65 و 79 یکی بين 50 تا 64 و یکی بود بین 30 و 49. جزئیات دو نفر از قربانیان بودند بلافاصله در دسترس است.

حدود 92 درصد از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 داشته اند شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

"ما ارسال تسلیت ما و نماز را به همسایگان ما که از دست عزیزان به COVID-19 از جمله خانواده و همکاران عزاداری دو اختصاص داده شده پاسخ اول — شهر لس آنجلس آتش نشانی آتش نشان و یک Los Angeles Police Department افسر گفت:" شهرستان سلامت مدیر باربارا فرر با اشاره به دو اضافی مرگ و میر در روزهای اخیر.

"اقدامات هر یک از ما را تحت تاثیر قرار زندگی دیگران از جمله مردم ما تکیه می کنند برای محافظت از ما — اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان," او اضافه شده است. "ما می دانیم که ماندن جسمی دور از مردم در خانواده خود پوشیدن پوشش صورت و دست شستن کار را اغلب به سرعت گسترش COVID-19 و موجب صرفه جویی در زندگی می کند. این بیماری همه گیر شده است غم انگیز برای بسیاری از افراد و خسته کننده و طاقت فرسا برای بسیاری از. ما می دانیم که هر چه زودتر ما به عقب بر گردیم به کاهش گسترش هر چه زودتر ما می تواند حرکت رو به جلو در بهبود ما سفر."

تبلیغات

لس آنجلس تایمز است پیگیری COVID-19 موارد در سطح ایالت. نگه دارید تا با آخرین در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب