هر رستوران و بار, باز و بسته شدن این هفته

دنور از دست یکی از آن بالا کارائوکه مقصد هنگامی که Armida بسته در اوایل این تابستان است اما کررل خانواده است ک

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

دنور از دست یکی از آن بالا کارائوکه مقصد هنگامی که Armida بسته در اوایل این تابستان است اما کررل خانواده است که صاحب کسب و کار را انجام نداده با این نقطه در 840 لینکلن خیابان. در حالی که karaoke رفته است این رستوران داده شده است یک کت تازه رنگ و جدید دکور داخلی و بازگشایی به عنوان لا میلپا خدمت آشپزی, Sinaloa, مکزیک. تازه ساخته شده, چیپس, tacos و guisados (آهسته پخته خورش) بخشی از قرعه کشی در حال گسترش از ساده Armida منو. لا میلپا باز است از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه.

وجود دارد برای اجاره نشانه در 750 سانتافه رانندگی که در آن اردا اتیوپی رستوران شده بود انجام کسب و کار از سال 2005. اردا رو شروع آن در شرق Colfax خیابان در سال 1998 قبل از صاحب Chill امید نقل مکان کرد و آن را به بخش هنر در سانتافه; محل آن در کشش از سانتافه رانندگی شناخته شده برای گالری های هنری و استودیو ساخته شده رستوران یک دروازه برای بسیاری از رستوران اولین هجوم به غذاهای اتیوپی. شرق Colfax همچنان خانه به برخی از این شهر بهترین رستوران اتیوپیایی و در طول سال دیگران باز کرده اند بیشتر شرق در آرورا اما اردا یکی از معدود آن را به خارج از این منطقه است.

مرکز شهر Jovanina را شکسته ایتالیایی بسته است به طور نامحدود اما نه به طور دائم. "با ایمنی کارکنان و مهمانان اولویت ما آن را با احتیاط — بلکه با امید و شور و هیجان برای آینده — که ما به اشتراک گذاری این تصمیم دشوار به طور موقت توقف ناهار خوری در Jovanina را شکسته ایتالیایی برای چند ماه آینده" صاحبان شرکت جیک و جنیفر Linzinmeir گفت: در یک ایمیل. "می دانیم که این خداحافظی نیست: ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما همه با آغوش باز به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار. تا آن زمان به خوبی و ایمن ماندن."

Jovananina باز در 1520 بلیک خیابان در اکتبر سال 2018 مصرف بیش از فضایی که قبلا اشغال شده توسط Aoba سوشی.

در اینجا لیست کامل ما را از دهانه و بسته شدن برای هفته جولای 6 تا 12 جولای سال 2020 است. به صورت مداوم اخبار در مورد موسسات ساخت باز گشت پس از دستور تعطیلی دیدن لیست ما از بار و رستوران reopenings در دنور و تخته سنگ.

رستوران ها و کافه ها باز این هفته*
لا میلپا Guisados y Tacos, 840, Lincoln, خیابان
محلی جونز, 249 Columbine خیابان
سالیوان ضایعات آشپزخانه, 1740 شرق 17th, خیابان

رستوران ها و کافه ها بسته شدن این هفته*
اردا اتیوپی رستوران 750 سانتافه رانندگی
C. B. & Potts, چهار, کلرادو, مکان های
فقدان آب & یوگا 2590 لارنس خیابان
میلو ورزشی میخانه 6495 شرق Evans, خیابان

*و یا قبل از آن و نه قبلا گزارش شده است.

آیا می دانید از هر دهانه و یا بسته شدن است که در لیست ما? اجازه دهید ما را در نظرات و یا ارسال ایمیل به cafe@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب