'در همه جا شما بروید شما در معرض خطر': به عنوان coronavirus, موج, نارنجی, شهرستان مبارزات به دقت اشاره کردن به منابع عفونت

در میان موج اخیر در coronavirus موارد اورنج کانتی در حال تلاش برای تعیین دقیقا همان جایی که ساکنان در حال آلود

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

در میان موج اخیر در coronavirus موارد اورنج کانتی در حال تلاش برای تعیین دقیقا همان جایی که ساکنان در حال آلوده شدن آن بالا سلامت گفت: این هفته است.

مقامات بهداشتی می گویند ردیابی تماس به عمل است شناخته شده است که یک ابزار حیاتی در جلوگیری از گسترش COVID-19 آن را به عنوان اجازه می دهد تا کسانی که در تماس با یک مورد تایید شده برای نظارت بر خود را برای علائم و مراحل را به مطمئن شوید که آنها نمی آلوده دیگران به نوبه خود.

ایجاد دقیقا همان جایی که یک فرد ممکن است در معرض ثابت شده است به یک چالش مهم اما — به ویژه هنگامی که ساکنان شروع به معاشرت بیشتر به عنوان کسب و کار و فضاهای عمومی بازگشایی شد به گفته دکتر کلیتون Chau, مدیر مراقبت درمانی اورنج کانتی و اقدام county health افسر.

"این بسیار دشوار است و حتی شخص خودش همیشه نمی خواهد می دانم که او گفت:" در طول یک جلسه پنج شنبه. "'من در نوار; من در ساحل; I was here; من وجود دارد که در آن من آلوده می شود؟' این یک سوال بسیار دشوار است به کشف و مورد محققان و ردیاب انجام بهترین خود را سعی کنید به درخواست مردم " است که در آن شما در بنابراین ما می توانیم با دقت اشاره کردن?' اما تا آنجا که من می دانم که ما واقعا نمی تواند با دقت اشاره کردن."

تبلیغات

یکی دیگر از چالش های تماس با ردیابی تعداد مطلق از عفونت.

اورنج کانتی مقامات بهداشتی اعلام کرد 905 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه به تنهایی — تقویت منطقه تجمعی تعداد به 32,648.

این تعداد شامل 543 مرگ و میر, 22 از آن گزارش شد پنج شنبه. برآورد 17,091 مردم از بهبود COVID-19 تا به امروز با توجه به مراقبت از سلامت سازمان است.

تبلیغات

Chau گفت: مقامات بهداشتی دیدن الگوهای وابسته به رویدادهای — مانند افزایش عفونت های پس از روز یادبود یا چهارم جولای تعطیلات آخر هفته — اما "مردم فقط در همه جا بنابراین آن را بسیار سخت برای واقعا با دقت اشاره کردن یکی از فعالیت هایی که باعث عفونت است."

"انتقال است که در جامعه در حال حاضر, بنابراین در همه جا شما بروید شما در خطر است," او گفت:.

به تقویت تلاش های خود را اورنج کانتی به تازگی حفظ خدمات یک شرکت به نام اثری که قرار 33 مورد بیشتر و تماس با ردیابی محققان در این شهرستان را دفع اوایل هفته آینده "با امکان پوسته پوسته شدن تا به عنوان مورد نیاز" با توجه به Chau.

او افزود که 568 سلامت عمومی کارکنان آموزش دیده اند در تحقیقات از جمله "اما اکثریت نیاز به باقی می ماند در ظرفیت های فعلی خود را به اطمینان حاصل شود که ما در ادامه دیگر برنامه های بهداشت عمومی و خدمات است."

تبلیغات

مراحل کار مثل این: کسی که پس از آزمایش مثبت برای این ویروس تماس تحقیقی را در ارتباط با آنها را امتحان کنید و تعیین جایی که آنها شده اند و آنها که در اطراف بودند.

آن دسته از افراد خواهد بود سپس خواسته خود جدا مانیتور خود را به صورت علائم و تست شده اگر مورد نیاز است. برای کسانی که به نشان دادن علائم ردیابی را از شروع دوباره.

وجود چالش ذاتی در این فرآیند است. برای شروع ساکنان ممکن است در تلاش برای به یاد بیاورید که دقیقا همان جایی که آنها بودند و یا کسانی که آنها با چند روز یا حتی هفته پیش.

تبلیغات

برخی از مقامات بهداشت عمومی نیز گزارش داده اند که مسائل را با ساکنان خودداری اطلاعات درخواست شده — به خصوص اگر آنها نگران آن خواهد شد به نحوی استفاده می شود در برابر آنها و یا مشترک با دیگر سازمان های دولتی.

مقامات در شهرستان ریورساید قرار دادن یک تماس به اصرار ساکنان به همکاری با تماس با ردیاب در اوایل این ماه.

"این اطلاعات مهم است که ما کار را به کند و در نهایت متوقف کردن گسترش coronavirus" کیم Saruwatari مدیر Riverside County بهداشت گفت: در تاریخ 7 ژوئیه در بیانیه ای. "این قابل درک است که بیماران ممکن است تمایلی به بحث در مورد مسائل حساس, اما بسیار مهم است که این اطلاعات ارائه شده است."

تبلیغات

مقامات بهداشت عمومی می گویند مهم است که ساکنان در ادامه به اقدامات برای محافظت از خود و کسانی که در اطراف آنها از coronavirus به طور منظم شستشو دست خود را با پوشیدن پوشش صورت در هنگام خارج و نگه داشتن فاصله خود را از مردم در آنها زندگی نمی کنند ،

کسانی که پیام نیست همیشه طنین انداز در اورنج کانتی هر چند که در زمان وجود دارد گوش خراش عمومی مخالفت برخی از مقررات اعمال شده در طول coronavirus بحران — به خصوص این ایده با پوشیدن ماسک.

Chau گفت: آن وقت در ساکنان به پیروی مربوطه دستورات بهداشتی اگر بخش است به جلو حرکت کند.

تبلیغات

"امیدوارم جامعه متوجه خواهد شد که با هم به منظور ما را قادر به رانندگی در این شماره به طوری که ما می تواند به بازگشایی برخی از بخش کسب و کار شده است که در آن پوشیده و همه به انجام بخشی خود را," او گفت:. "و من امیدوارم که مردم متوجه است که ... تصمیم خود را برای شرکت هزینه های جامعه از صمیم قلب. همانطور که شما نگاه کنید به تعداد بالا برود ما تعطیل کردن کسب و کار و, در پایان, ما همه صدمه می بینند با هم."

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب