FAA سفارشات اضطراری موتور چک پارک بوئینگ 737s

واشنگتن (AP) — ایمنی تنظیم کننده صادر اورژانس را کارگردانی هواپیمایی به بازرسی و در صورت لزوم تعویض بحرانی بخش

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — ایمنی تنظیم کننده صادر اورژانس را کارگردانی هواپیمایی به بازرسی و در صورت لزوم تعویض بحرانی بخش موتور محبوب بوئینگ 737 جت پس از چهار گزارش از موتورهای تعطیل در طول پرواز است.

اداره هوانوردی فدرال گفت: منظور خود را تحت تاثیر قرار حدود 2000 دوقلو-موتور جت مسافری در ایالات متحده است.

FAA گفت: اپراتورها باید بازرسی هر 737 شده است که در پارک به مدت حداقل هفت روز و یا پرواز کمتر از 11 بار پس از بازگشت به خدمات به دلیل گزارش می دهد که برخی از موتور سوپاپ می تواند تبدیل به در گیر کرده باز.

خوردگی سوپاپ در هر دو موتور می تواند منجر به از دست دادن کامل از قدرت بدون توانایی به راه اندازی مجدد موتورهای FAA گفت: در سفارش مورخ پنج شنبه. این سازمان گفت: خلبانان می تواند مجبور به فرود در جایی دیگر از فرودگاه.

جت مسافری باید دو یا بیشتر از دو موتور و چندین موتور شکست نادر — یک مثال بود و در سال 2009 "معجزه در هادسون" که در آن خلبانان خطوط هوایی آمریکا فرود هواپیما خود را در رودخانه هادسون در نیویورک پس از پرنده حملات زدم هر دو موتور.

عمده شرکت های هواپیمایی به طور معمول پرواز هواپیما خود را چندین بار در روز. آنها پارک شده صدها هواپیما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث سقوط مسافرت هوایی و آوردن برخی از این هواپیما به عنوان ترافیک مسافری برداشت تا کمی.

منظور امر به نسخه های 737 به نام NG و کلاسیک دومی که دیگر در تولید باقی می ماند اما در برخی از خطوط هوایی ناوگان. بخشنامه اعمال نمی شود جدیدتر بوئینگ 737 Max که مبتنی شده در سراسر جهان از مارس 2019 پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن 346 نفر است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب