در مواجهه با اعتراضات Newsom می گوید کاهش stay-در-خانه قوانین می تواند 'روز' دور

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز جمعه مواجه شدید ترین فشار و در عین حال به محدودیت در زندگی روزانه با یک سر

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز جمعه مواجه شدید ترین فشار و در عین حال به محدودیت در زندگی روزانه با یک سری از خشن تظاهرات در سراسر کشور, حقوقی ایران با اورنج کانتی بیش از بسته شدن سواحل و روستایی شمال کالیفرنیا شهرستان که به مبارزه طلبیده اقامت خود را در خانه سفارش و باز برای کسب و کار.

در حالی که نظرسنجی ها نشان داده اند کالیفرنیا به شدت حمایت فرماندار از تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus رشد اقتصادی قتل عام است که پتانسیل تبدیل شدن به یک مسئله سیاسی به خصوص در مناطق که در آن COVID-19 به سرعت در حال گسترش است.

روز جمعه و فرماندار اذعان ناکامی و گفت: او می تواند اطلاعیه در مورد کاستن از دولت stay-at-home منظور شرکت در ششمین هفته.

آخر این هفته می تواند به اثبات محوری به عنوان مقامات سعی کنید به سرعت ویروس' گسترش — به خصوص در سخت ضربه جنوب کالیفرنیا — با امید برش بستری شدن در بیمارستان به اندازه کافی برای شروع کاهش محدودیت

تبلیغات

Newsom این هفته دستور موقت "سخت نزدیک" از همه دولت و سواحل شهرستان در اورنج کانتی برای جلوگیری از تکرار آخر هفته گذشته هنگامی که هزاران نفر از مردم رفتند به خط ساحلی. او روز جمعه گفت که "اگر ما این نوع از آخر هفته که من امیدوارم و انتظار ما خواهد شد," او می تواند اعلام استراتژی های جدید در اوایل روز شنبه.

"این تنها چیزی که من معنی آن — تنها چیزی است که رفتن به نگه دارید ما این است که گسترش این ویروس" Newsom گفت. "و تنها چیزی که مطمئن است برای پیشبرد گسترش ویروس است که هزاران نفر از مردم با تجمع در کنار هم به تمرین های اجتماعی فاصله یا فاصله فیزیکی."

از جمعه وجود داشت که حداقل 51,775 تایید موارد COVID-19 در دولت و 2,111 مرگ و میر.

کالیفرنیا برای اولین بار به تحمیل یک مادر اقامت در خانه نظم و کارشناسان اعتباری که با کمک به دولت دیدن کسری از مرگ و میر از دیگر coronavirus نقاط داغ مانند نیویورک نیوجرسی و میشیگان. مقامات در برخی از شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و سن خوزه و سان فرانسیسکو را خواستار احتیاط در مورد بازگشایی خیلی زود ترس آن می تواند باعث شیوع بیماری های جدید و صدمه زدن به اقتصاد بیشتر در دراز مدت است.

تبلیغات

بزرگترین نگرانی این است که در لس آنجلس یک چشمه از coronavirus بحران در کالیفرنیا است. این شهرستان ثبت شده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر نزدیک به 25000 موارد تایید شده و به حدود نیمی از بستری شدن در بیمارستان در دولت است.

Newsom را در مناقشات سیاسی با مقامات محلی بیش از توانایی های خود را برای تعیین آنچه که امن ترین برای جوامع مربوطه خود را spiraled به بیشتر بحث گرم بیش فرماندار استفاده از قدرت اجرایی خود را برای حفاظت از سلامت عمومی است.

جنگ حقوقی ها دم در اورنج کانتی که در آن رهبران شهر در دانا پوینت و هانتینگتون بیچ رای دادند در طول اضطراری جلسات پنج شنبه شب به تصویب تشکیل پرونده برای یک دستور برای جلوگیری Newsom را در دستور کار خود سواحل است. در نیوپورت بیچ شورای شهر برنامه ای برای دیدار با بیش از آخر هفته به بحث در مورد گزینه های قانونی برای به چالش کشیدن بسته شدن.

در بعد از ظهر جمعه, Orange County Superior Court Judge Nathan Scott رد یک درخواست از هانتینگتون بیچ دنبال یک ضابط موقت جهت حفظ سواحل باز است. او مجموعه ای یک جلسه برای مارس 11 به در نظر گرفتن این شهر درخواست برای دستور.

تبلیغات

Orange County Sheriff همین بارنز گفت: بخش نیست طرح به استناد مردم به سادگی گرفتن برای ساحل ورزش. او گفت: اکثر beachgoers مسئولانه عمل کرده اند.

"تا زمانی که مردم هستند و اجتماعی فاصله و انجام آنچه آنها انتظار می رود به انجام کلانتر ندارد علاقه ای جرم با بهره گیری از ساحل" سخنگوی وزارت کری براون گفت.

نیوپورت بیچ خود را افزایش می دهد حضور پلیس در ساحل و رول کردن موانع و نشانه های الکترونیکی را به مطمئن شوید که مردم آگاه هستند از بسته شدن, مقامات گفت. در هانتینگتون بیچ اداره پلیس نیز گفت: افسران خود را به دنبال "رعایت داوطلبانه" ،

بیش از 500 معترض فرود در تقاطع بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و خیابان اصلی در هانتینگتون بیچ در روز جمعه به نگرانی ساحل تعطیلی و تقاضا stay-at-home سفارشات برداشته شود. پر جمعیت بسته بندی شده به انتظارنشسته بودند هر دو طرف خیابان. چند تن ماسک.

تبلیغات

"هی هی! هو هو! Newsom است gotta go!" آنها شعار می دادند.

اندرو نورمن چادری در هیئت مدیره, کوتاه, یک توپ سیاه و سفید کلاه و کفش بدون ماسک — برابر مشارکت خود در روز جمعه اعتراض خود را با گذشته زمان در ارتش.

"من در ارتش خدمت کرده است و مبارزه ستمگران و دیکتاتورها خارج از کشور و این بیش از حد رفته," او گفت: از Newsom اقامت-در-خانه سفارش. "من نمی توانم که به آمده به عقب در اینجا زندگی می کنند و تحت یک مستبد در کشور خود من."

به همت ساکن شد آگاه از اعتراض از طریق رسانه های اجتماعی کمپین #reopencalifornia و 90 دقیقه رانندگی با همسر و سه فرزند در سنین 7 تا 11.

تبلیغات

تامی Avants, 60, رانچو کوکامونگا گفت: او از دست رفته کار خود را به عنوان یک آرایشگر است و به دنبال بازگشت به کار.

او تشبیه اخیر $1,200 چک از دولت به عنوان رفاه و گفت که او می خواهد برای به دست آوردن پول خود را دوباره.

فقط قدم دور از اعتراض beachgoers lounged در شن و ماسه و frolicked در امواج.

صدها نفر از معترضان همچنین با تجمع در مقابل ساختمان بسته ایالتی کالیفرنیا در ساختمان کاپیتول در ساکرامنتو. نمرات بیشتر دور بلوک اعتراض از اتومبیل های خود را.

تبلیغات

شاخ blared. گاو زنگ زد. هرگز هیچ یک ماسک در چشم بود هر چند وجود دارد مقدار زیادی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دنده. سربار یک هواپیما شلیک انتهایی یک بنر با Newsom عکس و کلمات "خود پایان دهند."

لی Dundas یک وکیل حقوق بشر از لس آنجلس ایستاده بود در یک پرچم آمریکا پوشیده کرجی پارک شده در خیابان نرده در برابر بسته شدن اورنج کانتی سواحل است.

"چه می گذرد در این نقطه است که خلاف قانون اساسی" Dundas گفت.

"آزادی فریاد زد:" مردم در اطراف او.

تبلیغات

در ضمن در گوشه شمال شرقی دولت روستایی, Modoc شهرستان شد اولین بار در کشور به سهولت اقامت در خانه قوانین جمعه با وجود Newsom را اصرار به نگه داشتن آنها را در محل.

این شهرستان که کمتر از 9,000 ساکنان یکی از چهار در کالیفرنیا که تا به حال گزارش نشده است یک مورد تایید شده از COVID-19 همانطور که از جمعه. مقامات اعلام کردند که کسب و کار و مدارس و کلیساها ممکن است بازگشاییتا زمانی که مردم به ماندن شش فوت از هم جدا.

"کسب و کار ما در حال مرگ هستند و مردم باید قادر به تغذیه فرزندان خود و پرداخت اجاره خود را" گفت: هدر Hadwick معاون مدیر شهرستان از خدمات اورژانس. "ما زندگی می کنند یک زندگی متفاوت از بقیه از کالیفرنیا. ما بسیار روستایی و به طور طبیعی اجتماعی و تعهدی در زندگی روزمره ما است."

رستوران ها و کافه ها اجازه خواهد داشت به میزبان شام, اما تنها در نیمی از ظرفیت. افراد 65 ساله و مسن تر و ساکنان با شرایط بهداشتی اساسی را هنوز هم نیاز به ماندن در خانه به جز برای انجام کسب و کار ضروری و اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع شود.

تبلیغات

صاحب رستوران Jodie Larranaga گفت: کارکنان آماده می شدند برای باز کردن و ارسال کلمه به مشتریان.

"من بار جداول در حال حاضر دور از هم. اما اگر مردم خود را جلو و مدفوع هم من قصد ندارم به آنها را متوقف کند" گفت: Larranaga که صاحب برنج آهن. "تا آنجا که به من مربوط, درست یا غلط, که به انتخاب خود. آنها بزرگسالان است."

نه هر نهادی که می تواند بازگشایی برنامه ای برای انجام این کار ،

کن Entwistle کشیش ارشد از GracePoint کلیسای ناصری در Alturas گفت: موضع ناصری فرقه است که به دنبال دولت را — که به معنی او را ادامه جریان خدمات و devotionals از طریق Facebook Live.

تبلیغات

"ما نیاز به توجه به آن باعث از روح و نگاه ما باید به سمت مقامات ما برای برخی از پاسخ ها و یا برخی از OKs," او گفت:. "برای ما عیسی مسیح است و قدرت مطلق."

این هنوز روشن نیست که چگونه دولت خواهد شد پاسخ به Modoc را حرکت می کند. فرماندار رسانه جواب نداد یک درخواست برای نظر جمعه.

وقتی که می آید به مسائل مربوط به بهداشت عمومی دولت قدرت های گسترده ای را به تصویب قوانین و مقررات و محدودیت با توجه به Julie خوب یک قانون اساسی استاد دانشگاه سان فرانسیسکو.

استان ها و دیگر دولت های محلی "ممکن است اجرای بهداشت و ایمنی و بهداشت, قوانین," او گفت: "تا زمانی که آنها نمی تضاد با دولت به طور کلی قانون است." که به نظر نمی رسد در این مورد با چه Modoc شهرستان پیشنهاد کرده است, او گفت:.

تبلیغات

"از همه چیز من می توانم بگویم از فرماندار سفارشات و چه شهرستان گفت: این طرح به انجام به نظر می رسد به طور مستقیم در تضاد با دولت قانون" او گفت:. "و من فکر می کنم به عنوان یک ماده در قدرت دولتی این شهرستان به احتمال زیاد به از دست دادن در برابر دولت است."

مقامات منتخب از سراسر روستایی کالیفرنیا — از ساحل مرکزی به دره مرکزی کالیفرنیا و جاهای دیگر خواسته اند Newsom به اجازه دهید آنها را به سهولت و محدودیت های استدلال که عفونت خود را به نرخ غیر قابل مقایسه هستند به نقاط گرم مانند لس آنجلس.

Newsom روز جمعه گفت: او می خواست به "شفاف" که او را درک وجود دارد شرایط مختلف در مناطق روستایی و دولت بود که در تماس مستقیم با رهبران محلی در آن مکان.

"ما شما را بشنود," او گفت:. "ما با توجه به شما."

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان Anh انجام Priscella Vega, Alex Wigglesworth, هانا سرخ و رنگ-گونگ Lin دوم و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن