ایمان در اعتراض به عنوان افراد جوان پیدا شور در خیابان

"من نمی توانم نفس بکشم!'" جمعیت شعار می دادند, با استناد به کلمات مرگ صحبت های جورج فلوید به عنوان یک افسر پلی

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

"من نمی توانم نفس بکشم!'" جمعیت شعار می دادند, با استناد به کلمات مرگ صحبت های جورج فلوید به عنوان یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او.

Kianna Ruff فریاد زد: آن را بیش از و بیش همراه با صدها نفر از هموطنان معترض به عنوان آنها در راهپیمایی ساعت از طریق شهر نیویورک یک نوع جمعی سرود که لمس جایی عمیق در داخل آن در حال حاضر.

"من فقط شروع به خفگی و من خراب شد ،" 28 ساله و فعال وزیر گفت. "و من می خواهم که احساس که او نیز یک تجربه معنوی که من قبل از تجربه هرگز."

تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند است که خروشان در پی فلوید کشتن اغلب led توسط افراد جوان که پیدا کردن یک حس از هدف مراسم و جامعه در خیابان. بسیاری از درگیر می گویند تظاهرات تعمیق ارتباط معنوی و تجسم آشنا عناصر سنتی ایمان است.

تظاهرکنندگان زانو زدن. آنها مشاهده غمگین لحظه سکوت. شکستن آنها را به تماس-و-پاسخ: "ما چه می خواهیم ؟" و "عدالت!" از لس آنجلس به نیویورک و میلواکی, به, مینیاپولیس آنها ایستاده شانه به شانه و پیدا کردن علت شایع در به اشتراک گذاشته شده خود شور.

"من می توانم بگویم این است که مناجات در خیابان گفت:" برگرد. ژاکلین لوئیس پاستور از وسط کلیسای دانشگاهی در نیویورک شرق ایجاد کرد. "این کلیسا در خیابان این آهنگ در خیابان آن را به ضجه و زاری کردن در خیابان. اشک در خیابان هستند."

"زمانی که بچه ها می گویند" سیاه زندگی مهم نیست!'" لوئیس ادامه داد: "که نماز."

آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به کمتر مذهبی در لباس رسمی و سنتی حس و روند بیشتر مشخص شده در میان بزرگسالان جوان با توجه به مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی از سال های اخیر است. افراد جوان که بخشی از هسته معترضان هستند کمتر احتمال دارد به دعا های روزانه, شرکت خدمات مذهبی یا به خدا اعتقاد دارند.

هنوز نظرسنجی ها نشان می دهد جوان آمریکایی ها فقط به عنوان روحانی به عنوان همتایان مسن تر و بسیاری پیدا کرده اند و دیگر عبارات از ایمان خارج دین رسمی.

در آن "ما چگونه جمع آوری" مطالعه دانشگاه هاروارد الوهیت مدرسه محققان مستند گسترده جوامع معنوی برای جوانان اعم از آفریقایی جریان یوگا و شام کلیساها به گروه مراقبه.

نگرانی در مورد آینده نیز منجر به بسیاری از فعالیت های. ده ها هزار راه می رفت از مدارس در سال 2018 به تقاضا و اقدام در خشونت مسلحانه در یکی از بزرگترین تظاهرات دانشجویی پس از ویتنام عصر. با الهام از سوئد نوجوان گرتا Thunberg صدها هزار نفر در راهپیمایی در سراسر جهان در سال 2019 خواستار اقدام فوری در تغییر آب و هوا.

در این سال است که آشکار در مبارزه علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

"همه این مسائل تقاطع چرا که همه آنها به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و سفید" گفت: 19 ساله Aalayah Eastmond که جان سالم به در برد 2018 تیراندازی دسته جمعی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا شد تفنگ-کنترل فعال است و در حال حاضر سازماندهی تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی با گروه شهروندان نگران از دی سی

گروه شروع تظاهرات با جمعی نماز که شامل عروقی جان می سپارند او گفت: – نقطه است و نزدیکی با هم.

"ما در یک دایره ایستاده و یک نفر فقط دعا برای ما به یکی از امن در وسط این اعتراضات از آنجا که آنها می توانید بسیار خشونت آمیز. ... و برای مردمی که واقعا احساس قدرت و نقل مکان کرد و در حالی که آنها در حال حرکت اعتراضی" Eastmond گفت.

در سراسر کشور تظاهرات کرده اند تمایل به متنوع از نظر مارکرهای مانند نسل قومیت و جنسیت و اما تکبر فارغ التحصیل الهیات مدرسه در اتحادیه کلامی حوزه علمیه در نیویورک گفت: جامعه رشد با وجود چنین تفاوت.

آن را در مورد "بودن در آن گروه و احساس است که انرژی شما می دانید که خدا می خواهد شما وجود دارد" تکبر گفت:.

"و بسیاری از مردم," او اضافه شده است. "آیا آنها باور دارند که به آنچه شما باور کنید یا نه, این چیزی است که مهم است. آنچه مهم است این است که هدف مشترک است."

در دوران اخیر "یهودیان برای زندگی ماده" مارس در لوس آنجلس Tahil Sharma راه می رفت با دیگران در آهسته خاموش صفوف که سکوت تا به حال مشابه قدرتمند اثر به عنوان مراسم مناجات از دیگر تظاهرات.

"که مارس بود خیلی متفاوت است. ... عاطفی تورم که ما احساس می کنیم در هر ثانیه عبور همانطور که ما تنفس و دعا بود و یک یادآوری از ثانیه از هوا که جورج فلوید بود و نفس نفس زدن گفت:" شارما 28 ساله فعال بین ادیان دنیا به یک هندو و سیک ،

بسیاری از تظاهرات دیده می شود معترضان تجلیل مرده با قرائت نام خود را در چیزی شبیه به یک مناجات.

یکی دیگر از عنصر مشترک ایجاد فضاهای صراحت یا به طور ضمنی معنوی در طبیعت و نمادهای: در مینیاپولیس معترضان تا گل محراب یادبود در محل که در آن فلوید درگذشت در حالی که در هوستون, تازه نقاشی دیواری به تصویر می کشد او را با فرشته هاله و بال.

"مردم را در, تصاویر گل های آنها در حال سوختن شمع و بخور دادن به ساخت موسیقی و واقعا نوع ایجاد یک فضای فیزیکی که در آن آنها در حال برگزاری روح یک عاشق" گفت: کاسپر منوده Kuile نویسنده کتاب "قدرت از مراسم: عطف فعالیت های روزمره به روح شیوه است."

"وجود دارد واقعا یک نوع جالب از زندگی دین به عنوان جامعه شناسان خواهد آن تماس بگیرید, در خیابان, در این تظاهرات" ter Kuile گفت.

در میلواکی نسبت به هنرمندان جمعی به تازگی ساعت را صرف نقاشی دیواری به تصویر می کشد یک خانواده در یک مبل تحت کلمات کلیدی: "بچه های ما نخواهد بود" به عنوان عبور رانندگان honked شاخ در همبستگی.

"هنر کامل وسط زمین برای مردم به متحد گفت:" امل عزام 27 ساله از بنیانگذاران Fanana موز که سازماندهی این رویداد است. "میلواکی بسیار تفکیک شهرستان. ... اینها چیزهایی است که به کمک اتصال جوامع است."

این احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط شارما در لس آنجلس که درگیر شد در ادیان سواد و عدالت اجتماعی پس از سال 2012 مرگبار تیراندازی در یک معبد سیک در اوک کریک ویسکانسین.

"زمانی که من دیدن که کل جهان راهپیمایی با من به مبارزه برای حقوق دیگران, من احساس می کنم من در نماز است." "هنگامی که ما تعطیل سیستم های سرکوب گرد هم اذعان تفاوت های ما برای یک علت شایع که زمانی که من می دانم نماز من که جواب داد."

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران امیلی Leshner و مریم Fam کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن