سقوط برنامه های مدرسه برای DC مریلند ویرجینیا سیستم در طول coronavirus

سیستم مدرسه در طول سی منطقه در حال دست و پنجه نرم با نحوه رسیدگی سال تحصیلی جدید در طول coronavirus بیماری همه

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

سیستم مدرسه در طول سی منطقه در حال دست و پنجه نرم با نحوه رسیدگی سال تحصیلی جدید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از آنها خواستار احتیاط شروع تاریخ در حال عقب رانده و به نوعی از آموزش مجازی است که در برنامه های متعدد منطقه ای سیستم مدرسه.

در زیر برنامه ای برای سیستم مدرسه توسط دولت و شهرستان در fardia electronics, گوش دادن منطقه است.

این داستان به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


DC

DC مدارس دولتی

دی سی نشده است اعلام کرد برنامه ریزی نشده است. سال تحصیلی است برای شروع Aug. 31. سی شهردار موریل Bowser خود انتظار دارد مسئولان شهرستان به بحث در مورد بازگشایی برنامه های پنج شنبه.

مریلند

با توجه به دستورالعمل دولت هر سیستم مدرسه است تا Aug. 14 برای ارسال برنامه های خود را. معلمان و والدین در مریلند هستند و درخواست از دولت و وزارت آموزش و پرورش برای متحد کردن مدارس در پشت یک طرح است که شروع سال تحصیلی آنلاین به جز در موارد شدید.

Anne Arundel County Public Schools

Anne Arundel County Public Schools است که هنوز هم کار بر روی یک طرح برنامه ریزی برای دانش آموزان است. آموزش مجازی و آموزش در فرد و سیستم ترکیبی در نظر گرفته می شود.

شهر بالتیمور مدارس دولتی

خانواده ها باید دو گزینه: یک مدرسه مجازی سال یا یک مدل ترکیبی. در مدل ترکیبی دانش آموزان به دو گروه تقسیم شده.

هر دانش آموز را به مدرسه می روند در فرد به صورت دو روز در هفته و شرکت در آموزش از راه دور روز دیگر. یک روز در هفته خواهد بود اختصاص داده شده برای تمیز کردن اضافی و پشتیبانی در ساختمان مدرسه. اجتماعی فاصله خواهد بود در اثر وجود دارد و هیچ برنامه ای به طور کامل بازگشایی مدارس.

علاوه بر این دانش آموزان خواهد بود قادر به سوئیچ بین همه-آکادمی مجازی و یادگیری ترکیبی در زمان های خاصی از سال مانند هر سه ماهه و یا ترم.

Baltimore County Public Schools

بالتیمور مدارس عمومی کانتی است که هنوز هم کار بر روی یک طرح برنامه ریزی برای دانش آموزان است. آموزش مجازی و آموزش در فرد و سیستم ترکیبی در نظر گرفته می شود.

Calvert County Public Schools

Calvert County, برنامه ای برای یادگیری ترکیبی و همه-آموزش مجازی. ترکیبی برنامه انشعابات دانش آموزان به A و B گروه با آن گروه از بازگشت به مدرسه به صورت دو روز در هفته متناوب روز — دوشنبه و پنج شنبه و یا پنج شنبه و جمعه.

کلاس ها در سه روز دیگر خواهد بود و مجازی. اولین روز مدرسه سپتامبر است. 1.

چارلز مدارس عمومی کانتی

چارلز کانتی, مدرسه, مدیره رای به شروع سال با تمام مجازی آموزش از راه دور آغاز Aug. 31.

بر اساس این طرح دانش آموزان را دریافت کامل-روز آنلاین آموزش چهار روز در هفته با چهارشنبه تعیین شده به عنوان مطالعه مستقل روز هنگامی که دانش آموزان نیز می تواند ترتیب یک در یکی از جلسات با معلمان و مشاوران.

فردریک مدارس عمومی کانتی

Frederick County برنامه برای هر دو هیبرید یادگیری و آموزش مجازی. این مدل ترکیبی انشعابات دانش آموزان به دو گروه A و B. دانش آموزان در یک گروه خواهد یادگیری در فرد روز دوشنبه و سه شنبه; دانش آموزان در گروه B خواهد یادگیری در فرد پنج شنبه و جمعه.

هر دو خواهد فاصله یادگیری برای سه روز.

Howard County Public Schools

مدرسه شروع خواهد شد دو هفته بعد در سپتامبر. 8 به جای Aug. 25. سیستم مدرسه با توجه به به طور کامل آنلاین مدل و مدل ترکیبی که آغاز خواهد شد آنلاین و در نهایت شامل برخی از فرد در یادگیری است.

Montgomery County Public Schools

یک پیشنهاد از شهرستان دانش آموزان از بازگشت در فاز, توسط, سطح کلاس, نام خانوادگی و مدرسه خوشه ای یک بار در سال تحصیلی جدید آغاز می شود Aug. 31.

اتوبوس مدرسه, ظرفیت خواهد بود که کاهش بیش از 20٪. اندازه کلاس خواهد بود به شدت کاهش می یابد با هدف به تمام سطوح درجه تجربه برخی از فرد در یادگیری با پایان ماه نوامبر.

این طرح همچنین خواستار ترکیبی از آموزش از راه دور و دو روز در هفته کلاس درس با تمام ساختمان مدرسه بسته شده در چهارشنبه برای تمیز کردن عمیق.

Prince george's County Public Schools

Prince george's County دانش آموزان شروع سال تحصیلی جدید Aug. 31 با آموزش از راه دور و آموزش مجازی در محل باقی می ماند از طریق ژانویه 2021. آن شامل زندگی می کنند بیشتر به راهنما حاوی آموزش ثبت.

ویرجینیا

اسکندریه مدارس دولتی

شهر اسکندریه مدارس عمومی است برگزاری یک سری از بحث جامعه در برنامه ریزی برای بازگشایی شده است. هفت در حال حاضر برنامه ریزی شده است. ACPS تاریخ شروع سپتامبر است. 8.

Arlington Public Schools

آرلینگتون را سرپرست برنامه ای برای پیشنهاد به تعویق افتاد فقط آنلاین, شروع سال تحصیلی.

پیشنهاد شروع خواهد بود سه شنبه, سپتامبر. 8 و همه دانش آموزان آغاز خواهد شد با تمام وقت و آموزش از راه دور.

مدارس عمومی کانتی فیرفکس

مدارس عمومی کانتی فیرفکس را برای شروع سال و دو هفته بعد در سپتامبر. 8 به معلمان به زمان بیشتری برای برنامه ریزی.

دو گزینه ارائه می شوند: دانش آموزان می توانند به مدرسه بروند دو بار در هفته و یا انتخاب کردن به صورت آنلاین-تنها یادگیری چهار روز در هفته.

Loudoun County Public Schools

Loudoun پدر و مادر باید یک انتخاب بین یک سیستم ترکیبی است که شامل فرد آموزش دو بار در هفته و آموزش از راه دور روز باقی مانده و یا به طور کامل آموزش آنلاین. مدرسه شروع می شود هفت. 8.

منسس عمومی شهرستان مدارس

منسس دانش آموزان خود را شروع خواهد کرد سال تقریبا در اوت. 31 پس یک رای توسط هیئت مدیره مدرسه.

برخی از آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان و سطح یک و دو زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به دانش آموزان اجازه خواهد داشت به بازگشت برای برخی از فرد راهنما برای شروع سال تحصیلی, اما باقی مانده از دانش آموزان شروع سال تحصیلی به طور کامل از طریق آموزش آنلاین.

هیئت مدیره به توافق دوباره تصمیم گیری و در نظر گرفتن حرکت به برخی از فرد راهنما به صورت ماهانه.

Prince William County Public Schools

Prince William County دانش آموزان را نمی توان در کلاس درس هنگامی که سال تحصیلی آغاز می شود هفت. 8.

سیستم مدرسه را در فرد آموزش برای دانش آموزان با نیازهای ویژه و برخی از زبان آموزان زبان انگلیسی.

Stafford County Public Schools

استافورد وزن که آیا دانش آموزان خواهد آموخت که فقط آنلاین و یا از طریق یک سیستم ترکیبی. مدرسه شروع می شود Aug. 17.

Fardia electronics دن Friedell و مریلند مسائل باعث شد برای این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن