اف بی آی می گوید تگزاس پایگاه نیروی دریایی تیراندازی است "مربوط به تروریسم'

کورپس کریستی, تگزاس (AP) — یک فرد مسلح زخمی شدن یک ملوان در تگزاس naval air station پنج شنبه قبل از کشته شدن ت

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

کورپس کریستی, تگزاس (AP) — یک فرد مسلح زخمی شدن یک ملوان در تگزاس naval air station پنج شنبه قبل از کشته شدن توسط نیروهای امنیتی کشور, مقامات گفت.

نیروی دریایی ایالات متحده گفت: تیم امنیتی "خنثی" فعال تیرانداز در ایستگاه هوایی نیروی دریایی-کورپس کریستی در حدود 6:15 صبح روز شنبه. تیرانداز هدف گلوله قرار گرفت و کشته شده توسط نیروهای امنیتی به گفته یک مقام آمریکایی که صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد در حال انجام تحقیقات است.

یک ملوان اختصاص داده شده به تیم امنیتی مجروح شد اما در وضعیت خوب, نیروی دریایی گفت.

مجروح نیروی دریایی ملوان به ضرب گلوله کشته شد اما با پوشیدن زره بدن گفت: یکی دیگر مقام آمریکایی که نمی خواست نامش فاش نشود به ارائه اطلاعات هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

اف بی آی در هوستون گفت: آن منجر خواهد شد و بررسی است. نه محققان و نه نیروی دریایی ارائه جزئیات بیشتر در این تیرانداز و یا ممکن است انگیزه.

دادستان کل ویلیام بار بود که در جریان این تیراندازی یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت.

تسهیلات در lockdown برای حدود پنج دقیقه شنبه صبح که برداشته شد در مدت کوتاهی قبل از ظهر. یک دروازه باقی مانده بسته شده است.

ایستگاه مشابه مستند در ماه دسامبر گذشته. در حادثه دیگری در این پایگاه در سال گذشته یک مرد مجرم به تخریب دولت ایالات متحده مالکیت و در اختیار داشتن یک سرقت اسلحه برای رمنج از کامیون خود را به یک مانع در کورپس کریستی ایستگاه.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لولیتا C. Baldor کمک به این گزارش از واشنگتن است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب