آتش سوزی در لس آنجلس زخمی شدن 11 آتش نشان

لس آنجلس (AP) — انفجار روز شنبه در یک هش تولید کننده نفت در مرکز شهر لس آنجلس مجروح 11 آتش نشان که رفته بود دا

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

لس آنجلس (AP) — انفجار روز شنبه در یک هش تولید کننده نفت در مرکز شهر لس آنجلس مجروح 11 آتش نشان که رفته بود داخل ساختمان پس از گزارش اولیه آتش سوزی و پس از آن تا به حال اجرا برای زندگی خود را زمانی که یک توپ از شعله های آتش شات ساختمان و سوخته آتش سوزی کامیون در سراسر خیابان.

لس آنجلس آتش نشانی سروان. اریک اسکات گفت: "یکی از مهم انفجار" را تکان داد محله در اطراف 6:30 p. m. آتش نشانان در داخل تا به حال اجرا را از طریق یک دیوار از شعله های آتش او تخمین زده می شود که 30 فوت ارتفاع و عرض و کسانی که در سقف درهم پایین نردبان که فرا گرفته بود در آتش است.

او گفت: مردم در صحنه توصیف کرد این انفجار که صدایی مانند یک قطار حمل و نقل و یا موتور جت. فرار آتش پاره کردن تجهیزات حفاظتی که سوخته بودند و کلاه که ذوب اسکات گفت.

"این یکی از بدترین صحنه را من دیده ام" او گفت:.

اسکات گفت که این ساختمان یک انبار برای SmokeTokes که او به عنوان یک ساز از "بوتان عسل نفت است." بوتان و یک گاز بی بو است که به راحتی مشتعل و آن را مورد استفاده در فرایند استخراج بالا القا THC شیمیایی از گیاهان شاهدانه برای ایجاد یک بسیار قوی تمرکز, همچنین شناخته شده به عنوان هش نفت است. روغن مورد استفاده در vape قلم خوراکی واکس و محصولات دیگر.

در وب سایت خود SmokeTokes تبلیغ طیف گسترده ای از محصولات از جمله "پف میله" لوله "داب" ابزار اواپراتور, "مشعل و بوتان" و کارتریج. این شرکت می گوید این است که "بین المللی توزیع کننده و عمده فروش سیگار و vaping محصولات و لوازم جانبی مرتبط است." تاسیس در سال 2009 آن را ارائه می دهد "تخفیف به مشتریان وفادار, حمل و نقل سریع یک فروشگاه بزرگ از محصولات و خدمات به مشتریان است که دست نخورده است."

آتش نشانان در ابتدا به نام به 327 شرق بوید سنت در این شهر اسباب بازی منطقه به صورت یک گزارش از یک آتش سوزی در یک طبقه ساختمان تجاری. آتشنشانان وارد ساختمان شدند و در آنجا بود هیچ چیز غیر عادی تا زمانی که انفجار رخ داده است ارسال شعله های آتش از طریق سقف و ستونی از دود قابل رویت برای مایل در برابر آسمان آبی روشن.

بیش از 200 آتش نشان با عجله به صحنه و ده ها تن از موتورهای کامیون و نجات وسایل نقلیه مسدود شدن خیابان ها. از گسترش آتش به چندین ساختمان های مجاور اما آتش نشانان قادر به douse آن را در حدود یک ساعت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن