پنج Schwazze را برنامه ریزی ماری جوانا ادغام فسخ پس ممکن است

Schwazze یک دنور مبتنی بر ماری جوانا کنگلومرا که قبلا شناخته شده به عنوان دارو مرد Technologies اعلام کرده است

توسط MORVARIDEASIA در 8 مرداد 1399

Schwazze یک دنور مبتنی بر ماری جوانا کنگلومرا که قبلا شناخته شده به عنوان دارو مرد Technologies اعلام کرده است قصد دارد برای به دست آوردن در اطراف یک دوجین مختلف داروخانه های زنجیره ای و تاسیس ماری جوانا شرکت طی چهارده ماه — اما چگونه بسیاری از کسانی که معاملات در حال رفتن را از طریق ؟

تا کنون فقط یک: در آوریل Schwazze نهایی خرید یک گروه از چهار درمانگاه و ماری جوانا استخراج شرکت در جنوب کلرادو. اما از آنجا که ممکن است از کسب و کار شرکت موافقت نامه فسخ شده است و در برخی موارد توسط Schwazze و در دیگران توسط دستیابی به اهداف.

پزشکی, درست, ماری جوانا تمرکز و تزریق-تولید کننده محصول شد آخرین به لغو ادغام با Schwazze و این هفته اعلام کرد قصد دارد برای تغییر جهت هل دادن خود را, محصول جدید برچسب به جای.

"ما احترام زیادی برای Schwazze و آن به طور کلی اهداف و ما نگاه به جلو به فرصت های جدید در افق پزشکی درست و مارک های ما," پزشکی درست جمهور باب Eschino می گوید, در بیانیه ای.

غنی Kwesell مالک مشترک از جنوب کلرادو داروخانه های زنجیره ای توت فرنگی زمینه گفت: چیزی مشابه در ماه مه پس از پیاده روی به دور از 31 میلیون دلار کسب شده توسط Schwazze. دنور داروخانه های زنجیره ای کلرادو برداشت شرکت نیز لغو $12.5 میلیون ادغام با Schwazze در این تابستان.

Schwazze نیز نقل مکان کرد به خاتمه دو معاملات axing قصد دارد به خرید ماری جوانا استخراج اب شلپ شلپ کردن عصاره و Los Sueños مزارع یکی از بزرگترین کشور, هوای آزاد, گلدان مزارع. و مقابله با سبز سهام یک کلمبیا ماری جوانا کشتکار که Schwazze اعلام کرده بود آن را خرید برای $5.4 میلیون در ماه ژوئن 2019 شد و همچنین در نهایت خاتمه یافته است.

هنوز Schwazze نگه می دارد و اعلام می پردازد. در ماه ژوئن آن را نشان داد قصد دارد به بیش از چهارده Starbuds درمانگاه ها در کلرادو از یک اصل مورد توافق پنج فروشگاه برای $118 میلیون.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این شرکت کاهش یافته است به نظر در آخرین توافق dissolutions اما Schwazze اعلام کرده است که "کلیدی کسب و کار و ارزیابی مسائل" را به عنوان به خوبی به عنوان عدم سعی و کوشش باعث این شرکت به راه رفتن به دور از معاملات با اب شلپ شلپ کردن عصاره و Los Sueños. (Los Sueños COO باب DeGabrielle استعفا داد و در ماه ژوئن با توجه به براده SEC.)

در ماه مه Schwazze مدیر عامل جاستین رنگ گفت که تمام برنامه ریزی ادغام باقی مانده در مسیر یک ادعای او تکرار در اوایل این ماه در حالی که همچنین اشاره کرد که این شرکت هنوز شناسایی پتانسیل دستیابی به اهداف.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب