پنج چیز را به صورت رایگان در دنور در این هفته (و پاداش)

در این هفته شما می توانید به کاوش جهان بدون ترک خانه خود را و یا باز کردن کیف پول خود را. اما اگر شما مایل به

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

در این هفته شما می توانید به کاوش جهان بدون ترک خانه خود را و یا باز کردن کیف پول خود را. اما اگر شما مایل به خارج شدن از خانه شما می توانید شنیدن جذاب مکالمات فروشگاه محلی برای اجناس و یا پیوستن به برخی از دنور محلی هنرهای فعالان و سیاستمداران در یک تجمع.

نگه داشتن خواندن برای پنج رایگان حوادث در اطراف شهر و همچنین به عنوان یک جایزه.

غیر ویولون Marching Band
دوشنبه, جولای 27, 2 p. m.
721 19th, خیابان

این روزها شما را به لذت بردن از موسیقی زنده که در آن شما آن را پیدا کنید. و در ساعت 2 بعد از ظهر جولای 27, از آن خواهد شد در مقابل سناتور کوری گاردنر به غیر ویولون گروه راهپیمایی ارائه violagram به وقت سناتور و همچنین به عنوان یک طومار درخواست او برای تمدید مزایای بیکاری فدرال. در این روند, این گروه ارائه خواهد شد بداهتا رایگان عملکرد.

غرامت: یک سر رسیده گفتگو
دوشنبه, جولای 28, ظهر تا 2 بعد از ظهر
خیره 1512 Curtis خیابان
خیره ارائه همکاری با ماتریس مرکز برای پیشرفت عدالت اجتماعی و گنجاندن پیشنهادات و گفتگو در مورد پرداخت غرامت به صورت سیاه و سفید/آمریکایی آفریقایی تبار مردم در ایالات متحده است. سخنرانان عبارتند از: آرتور مک فارلین, دوم, دیوید کوچه لت Lieb Dula و رابرت Atwell; Norma جانسون را در حد متوسط. شرکت عملا و یا در فرد; در هر صورت این برنامه رایگان است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

مخلوط طعم: چرت زدن & اسلوونیایی زامبی
یکشنبه, جولای 29, 7 p. m.

این مخلوط طعم سری همچنان ادامه دارد و عملا به عنوان روزنامه نگار مایا Kroth و دانشگاه دنور استاد نانسی Wadsworth را در موضوعات بسیار متنوع از چرت زدن و اسلوونی زامبی بود در حالی که قصه برنتون Weyi ارائه می دهد منحصر به فرد خود را. این برنامه رایگان است; از اینجا ثبت نام کنید.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

وارونه سحر و جادو نویسنده بحث
دوشنبه, جولای 30 ظهر تا 1:30 بعد از ظهر

دنور و هنر سالن دنور موزه طبیعت و علم و اسکولاستیک میزبان مجازی رایگان گفتگو با سارا Mlynowski لورن Myracle و امیلی جنکینز نویسندگان وارونه سحر و جادواز جوانان 2020 یک کتاب, یک دنور انتخاب. آنها بحث در مورد کتاب خود را به عنوان به خوبی به عنوان آینده وارونه سحر و جادو فیلم به دیزنی کانال 31 جولای و به پرسش های. پیدا کردن اطلاعات بیشتر و ثبت نام در اینجا.

ایالات برابر I. C. E. رالی
جمعه, جولای 31, 5 تا 8 بعد از ظهر
La Raza پارک

10For10 همراه با لوس Mocochetes های مختلف و گروه های محلی و سازمان های میزبان رالی در La Raza پارک را توجه به مسائل مربوط به مهاجرت در این کشور و تقاضای بسته شدن یخ بازداشتگاه. سخنرانان شامل کلرادو شاعر برجسته بابی LeFebre دولت قانونگذار جولی گونزالس, فعال, Omar, Montgomery, شاعر Jozer گرررو و Xicano گروه فانک لس Mocochetes. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

و نه پاداش رایگان:

هنرمند صحبت کردن با رابرت Sher-Machherndl و Cleo پارکر رابینسون
یکشنبه, جولای 29, 6 تا 7:15 بعد از ظهر

دنور آیکون Cleo پارکر رابینسون می پیوندد تحسین وینی طراح رقص رابرت Sher-Machherndl لیمو کیک اسفنجی معاصر باله به بحث در مورد شیر-Machherndl آینده کار سیاه فرشتگاندر حال حاضر در تمرین. در طول این رویداد مجازی شما می توانید برخی از اقدام و سوال از سازندگان. بلیط ها $20; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

می دانم که از یک رویداد محلی? ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب