فنتنا افسر پلیس به اتهام تجاوز به 16 سال

28-در سال فنتنا افسر پلیس بازداشت شده است به اتهام تجاوز به یک پسر 16 ساله و دختر بچه, مقامات گفت. این فنتنا ا

توسط MORVARIDEASIA در 19 خرداد 1399

28-در سال فنتنا افسر پلیس بازداشت شده است به اتهام تجاوز به یک پسر 16 ساله و دختر بچه, مقامات گفت.

این فنتنا اداره پلیس رسیده به سان برناردینو شهرستان کلانتر سه شنبه برای کمک بررسی برخورد که محققان می گویند رخ داده است در سال 2016.

کارآگاهان از کلانتر تخصصی بخش تحقیقات جنایت علیه کودکان جزئیات در زمان بیش از این تحقیقات و به سرعت شناسایی یک مظنون.

نیکلاس شاون استارک دستگیر شد پنج شنبه به ظن تجاوز جنسی از یک جزئی توسط مسمومیت با توجه به کلانتر.

تبلیغات

او با قید وثیقه آزاد شد جمعه, سوابق نشان می دهد. آن را بلافاصله روشن نیست که او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه.

در زمان دستگیری او استارک یک افسر با فنتنا اداره پلیس, مقامات گفت. اما برخورد گفته مقام او پیوست نیرو با توجه به کلانتر مقامات.

"بر اساس قانون کالیفرنیا, من نمی تواند بلافاصله آتش نیکلاس استارک" فونتانا رئیس پلیس ویلیام سبز در بیانیه ای گفت شنبه. "او در مرخصی با حقوق و منزجر کننده است. با این حال من تلاش خواهد کرد به فسخ او را در سریع ترین شیوه ممکن است."

سبز گفت: فنتنا پلیس آموخته از حادثه شنبه — زمانی که "یکی از ما ناخدا آگاه شد از یک پست در رسانه های اجتماعی از یک زن جوان نشان می دهد او تا به حال شده است یک قربانی حمله جنسی و مقصر بود یک افسر" که او شخصا خواسته کلانتر بخش به بررسی.

تبلیغات

"این است که چه فنتنا اداره پلیس است که در مورد" او گفت:. "این قانون با وجود داشتن رخ داده قبل از تبدیل شدن به یک فنتنا افسر حق تماس به سوال شخصیت از کل گروه. من درک می کنم که. من خودم مرتکب و 300 مردان و زنان من با کار به انجام آنچه که باید انجام شود شروع به تعمیر آسیب است."

هر کسی با اطلاعات اضافی خواسته است برای تماس با جرایم علیه کودکان جزئیات در (909) 387-3615. راهنمایی نیز می توان در سمت چپ ناشناس در (800) 782-7463.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن