فونتانا در اعتراض به جورج فلوید مرگ به پایان می رسد در 9 دستگیری, پلیس می گویند

نه نفر دستگیر شدند پنج شنبه شب در فنتنا اعتراض به قتل جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر

توسط MORVARIDEASIA در 9 خرداد 1399

نه نفر دستگیر شدند پنج شنبه شب در فنتنا اعتراض به قتل جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او در اوایل این هفته.

اعتراض آغاز شده است که در 8400 جلوگیری از سیرا خیابان حدود 6 p. m. در ابتدا درگیر در حدود 50 تظاهر کنندگان اما رشد شامل حدود 100 پلیس گفت: در انتشار اخبار.

معترضان ترافیک مسدود شده و سنگ پرانی در ویندوز کسب و کار و عبور وسایل نقلیه با توجه به محققان. برخی از ویندوز در شهرستان فنتنا هال ساختمان های آسیب دیده, پلیس گفت:.

تبلیغات

پلیس اعلام کرد این تظاهرات غیر قانونی مجمع و دستور داد که تظاهرکنندگان را متفرق کردن حدود 9 p. m. برخی از معترضان خودداری کرد و پرتاب سنگ در افسران باعث آنها را به درخواست سازمان های دیگر برای کمک به پلیس گفت:.

آن زمان ماموران بیش از یک ساعت به شکستن جمعیت و نه نفر به اتهام جرائم مختلف, پلیس گفت:. وجود ندارد بلافاصله کلمه در چه اتهامات آنها ممکن است در صورت.

اعتراض یکی از چند که فوران در سراسر شهرستانها در سراسر کشور در پی فلوید مرگ است.

در لس آنجلس یک جمعیت جمع شده بودند روز شنبه در خارج از مقر پلیس لس آنجلس در 1st Street برای نشان دادن برای شب دوم در یک ردیف.

تبلیغات

در مینیاپولیس معترضان lobbed بطری پایمال یک محیط حصار را شکست ویندوز و تصرف یک ایستگاه پلیس. جمعیت همچنان به غارت کردن ایستگاه اتومبیل سوزاند و آتش اسلحه در هوا زود جمعه.

فلوید مرگبار برخورد با پلیس آغاز شد و دوشنبه شب پس از او متهم به تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است.

تلفن همراه تصویری از دستگیری او در خارج از کسب و کار نشان می دهد افسر درک چوین رانندگی زانو خود را به 46 ساله را به عنوان فلوید پنجه نرم می کند که او نمی تواند نفس بکشد. پس از چند دقیقه فلوید به نظر می رسد به از دست دادن هوشیاری و اطرافیان شنیده می شود فریاد که فلوید بینی خونریزی. حتی به عنوان امدادگران وارد به بررسی فلوید را نبض چوین زانو باقی مانده قرار است در گردن.

این کشتار را محکوم کرد توسط رهبران برخی از بزرگترین ادارات پلیس در آمریکا

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان مولی هنسی-تلنگر و جیمز marvin bing کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن