برای اولین بار, سکس از کون, لاتینی هستند که بزرگترین گروه از کالیفرنیا بستری UC

در یک تاریخی, تغییر, Latinos در حال حاضر بزرگترین گروه آینده نگر دانشجویان پذیرفته شده به دانشگاه کالیفرنیا بر

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

در یک تاریخی, تغییر, Latinos در حال حاضر بزرگترین گروه آینده نگر دانشجویان پذیرفته شده به دانشگاه کالیفرنیا برای پاییز سال 2020 بخشی از متنوع ترین سال اول UC کلاس همیشه بستری با توجه به داده های اولیه پنجشنبه منتشر شد.

Latinos کمی تحت الشعاع آسیایی آمریکایی برای اولین بار از زمان ساخت تا 36 درصد از 79,953 کالیفرنیا به دانش آموزان ارائه شده و پذیرش. آسیایی ساخته شده تا 35 درصد سفید پوستان 21 درصد و دانش آموزان 5 درصد است. حدود 44 درصد از بستری دانش آموزان کم درآمد در حالی که 45 درصد برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در چهار سال دانشگاه.

به طور کلی سیستم UC نه در مقطع کارشناسی دانشگاه های ارائه شده ورود به 119,054 اول از 108,178 سال گذشته است. این دانشگاه همچنین اعتراف کرد 28,074 انتقال دانش آموزان از جمله بزرگترین کلاس از سیستم کالیفرنیا کالج ها. پذیرش رای برای همه دانشگاه ها افزایش یافت و به 69 درصد.

"این فوق العاده به چالش کشیدن زمان به عنوان بسیاری از دانش آموزان شده اند ساخت خود را به کالج و تصمیم گیری در میان COVID-19 pandemic" گفت: رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو. "UC همچنان شاهد افزایش پذیرش کمتر از دانش آموزان به عنوان ما به دنبال آموزش های گوناگون بدن دانش آموز از رهبران آینده. ورودی کلاس خواهد بود یکی از با استعداد ترین و متنوع و در عین حال و UC مفتخر است که آنها را دعوت به پیوستن به ما."

تبلیغات

UC برکلی به رهبری همه دانشگاه ها در تقویت پذیرش ارائه می دهد به کمتر اقلیت پذیرش بیشترین تعداد سیاه پوست و لاتین دانش آموزان در سه دهه و 40% افزایش بیش از سال گذشته است. این افزایش نشان دهنده شدت فشار توسط یکی از برتر کشور تحقیقات عمومی دانشگاه ها برای باز کردن درب های خود را بیشتر به طور گسترده ای به دانش آموزان متنوع نژادی و قومی و اقتصادی پس زمینه. برکلی همچنین اعتراف کرد بیشتر دانش آموزانی که کم درآمد و فاقد وضعیت مهاجرت یا در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه.

"این اعداد مهم و لذت بخش نشان می دهد که تلاش های ما برای پیشبرد و گسترش تنوع از ما دانشجو در مقطع کارشناسی بدن شروع به میوه" دانشگاه برکلی صدراعظم کارول مسیح در بیانیه ای گفت. "اما در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید راضی و متمرکز باقی می ماند و در ایجاد یک جامعه دانشگاه است که واقعا نشان دهنده دولت ما خدمت می کنند و اجازه می دهد تا هر دانش آموز به تجربه واقعی احساس تعلق."

در حالی که تعداد Latino پذیرش systemwide شد, بالاترین, آسیایی, دانش آموزان آمریکایی هنوز سرب در اکثر دانشگاه ها.

UCLA بستری بیشتر آینده نگر کالیفرنیا دانشجویان سال اول در این سال افزایش به 9,208 از 8,352 سال گذشته است. آمریکایی های آسیایی تبار ساخته شده 42 درصد از دانش آموزان بستری شده در توسط Latinos و سفید پوستان در 23 درصد و دانش آموزان سیاه پوست در 6%.

تبلیغات

در برکلی, آسیایی, آمریکایی نیز بزرگترین گروه ارائه شده دانشجويان ترم اول صندلی در 42% به دنبال Latinos در 29 درصد سفید پوستان در 19% و دانش آموزان سیاه پوست در 5 درصد است.

آن است که هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از دانش آموزان قبول و پذیرش پیشنهادات و ثبت نام این پاییز به عنوان جریان همه گیر مانع به آغاز طرح بازسازی کلاسیک کالج تجربه با بازگشایی کلاس ها و خوابگاه است. پردیس مقامات می گویند که آنها نمی خواهد می دانم نهایی خود را ثبت شماره برای چند ماه دیگر.

در برکلی تعدادی از دانشجویان درخواست برای تاخیر در پذیرش خود را در این سال دو برابر شده و به 119 از 60 سال گذشته است. این deferrals, اما, نمایندگی فقط بخش کوچکی از 15,435 دانش آموزان ارائه شده دانشجويان ترم اول صندلی های این سال است. مقامات گفتند که انتظار می رود تنها یک "جزئی رها" در ثبت نام.

اکثر UC دانشگاه را اعلام کرد قصد دارد به ارائه محدود در کلاس های حضوری و به طور قابل توجهی کاهش در پردیس خانه های دانشجویی. UCLA مثلا گفته است تنها در حدود 15% تا 20% از دوره ها به احتمال زیاد ارائه شده در محوطه دانشگاه و یا در ترکیبی از فرمت های از جمله برخی که شامل آزمایشگاه کار هنرهای نمایشی و سلامت بالینی در زمینه های.

تبلیغات

قوی افزایش پذیرش ارائه می دهد به کمتر دانش آموزان در این سال نشان دهنده UC تازه تهاجمی تلاش برای ترویج, تنوع دسترسی و حقوق صاحبان سهام.

هیئت رجنت رای دادند و در این سال به مرحله SAT و ACT آزمون به عنوان شرایط پذیرش زیرا آنها به شدت تحت تاثیر نژاد و درآمد والدین در سطح آموزش و پرورش. رجنت نیز رای به حمایت از اصلاح قانون اساسی پیشنهاد شده در این ایالت در انتخابات نوامبر خواهد بود که لغو گزاره 209 که ممنوع اقدام مثبت در آموزش و پرورش و اشتغال است. و این ماه رجنت انتخاب Michael V. دریک به عنوان جدید UC رئیس جمهور سیاه برای اولین بار رهبر در سیستم 152 سال سابقه.

UC تنوع در زمان شیرجه رفتن پس از سال 1996 عبور از گزاره 209 و مقامات کار کرده اند برای بازگرداندن آن پس از. درصد از آمریکایی هندی سیاه پوست و لاتین در دانش آموزان کاهش یافت و از حدود 20 ٪ از تمام پذیرفته اول در سال 1994 به 15.6 درصد در سال 1998; امروز سهم خود را صعود به 29 درصد است.

Olufemi "Femi" Ogundele برکلی دستیار معاونت و مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی گفت: او به خصوص افتخار است که دانشگاه خود را نه سازش آن با استانداردهای بالای علمی در افزایش تنوع.

تبلیغات

متوسط unweighted معدل امسال پذیرفته اول کلاس باقی مانده همان است که سال گذشته در 3.91. متوسط عمل نمره بدون تغییر بود در 29 و متوسط SAT نمره 1415 نسبت به 1419 در سال گذشته هر دو نمرات ضربه صدک 95.

"ما نشان می دهد که شما می توانید اعتراف متنوع کلاس که بسیار عالی است" Ogundele گفت. "وجود ستاره ها در همه جا. آن را فقط یک ماده از پیدا کردن این ستاره ها."

یکی از آنها این است که کلاغ Gatson یک دانش آموز سیاه و سفید از سن آنتونیو که سرآمد در دبیرستان با معدل 4.0, 11 پیشرفته قرار دادن کلاس ها و کشت و رهبری تجارب به عنوان کلاس جمهور سردبیر روزنامه مدرسه و معاون رئیس جمهور از ملی افتخار جامعه است. زمانی که او موفق به دریافت پذیرش پیشنهاد در ماه مارس Gatson گفت که او و خانواده اش پشت سر هم به اشک. $8,000 سالانه بورس تحصیلی, بودجه خصوصی از طریق برکلی آفریقایی آمریکایی ابتکار, مهر و موم معامله.

Gatson گفت که او هیجان زده بود به شروع کلاس در مدرسه رتبه علوم سیاسی برنامه و استفاده از فرصت ها است که می تواند هموار کردن راه برای یک شغلی ممکن است در قانون سیاست و دیپلماسی است. او نیز به دنبال به جلو به اتصال با برکلی کوچک اما پر جنب و جوش جامعه سیاه و سفید و گفت: چندین نفر از دانشجویان و کارکنان در حال حاضر رسیده به او خوش آمدید.

تبلیغات

"بستری به برکلی به معنی همه چیز را به من" Gatson گفت. "برکلی ویژه برای خود سابقه فعالیت و آن اینکه نخبگان دانشگاهی نهاد ... یک پیچک."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب