Fredericksburg, Va. تصویب 3-طرح به آدرس نژادی و نابرابری

فردریکسبورگ شهردار کاترین Greenlaw به تصویب رسید سه طرح به آدرس نژادی تبعیض و نابرابری پس از معترضان با پلیس

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

فردریکسبورگ شهردار کاترین Greenlaw به تصویب رسید سه طرح به آدرس نژادی تبعیض و نابرابری پس از معترضان با پلیس شهر و Stafford County Sheriffs Office در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.

فاز اول این طرح را بررسی شیوه های پلیس در حالی که در تعامل با مردم و همچنین مددکاران اجتماعی یا روانی بهداشت حرفه ای شریک با اجرای قانون در برخی از آنها نقش ها و مسئولیت ها.

هدف از فاز دوم خواهد بود به کار بر روی پتانسیل پلیس اقدامات اصلاحات. گام نهایی را به تمرکز بر روی شنوایی از فردریکسبورگ جامعه به شکل اولویت های خود را به عنوان آنها تولید یک پیش نویس از آن چشم انداز آینده مورد نظر متحده و اولویت برای بررسی.

اعضای شورای' رای دادند به اتفاق آرا در این طرح با تعهد به تعامل با جامعه در بحث در مورد نژادی و نابرابری.

در طول جلسه شورای شهر در ژوئن 23, Greenlaw عذرخواهی برای درمان است که معترضان دریافت شده توسط پلیس در طول تظاهرات در 31 مه و ژوئن 1.

Greenlaw گفت: او هرگز تصور عبارت "گاز اشک آور" خواهد بود همراه با فردریکسبورگ اما تایید کرد که پلیس با استفاده از محرک معترضان.

"مردم در خیابان های ما در شب مه 31 انگیزه شد برای اعتراض با خشم برحق و واقعی درد" Greenlaw گفت. "من می دانم که استفاده از گاز اشک آور و شوکه شده و وحشت زده آنها. من عذر خواهی به کسانی که رفت و از طریق این ترس را تجربه کنند."

Greenlaw گفت: یک تحقیق کامل در حال انجام است در مورد تظاهرات در هر دو روز و افزود که گزارش کامل خواهد بود ارائه شده به جامعه است.

رایان ورا قهوه ای از رهبران صلح گفت که او ناراحت است که پلیس با استفاده از گاز اشک آور و می خواهد یک بررسی مستقل از اعمال خود. او همچنین گفت که اتهامات عنوان شده علیه بازداشت معترضان باید کاهش یافته است.

"ما احساس می کنیم مانند آنچه برای ما اتفاق افتاده در 31st و [ژوئن] 1st یک نقض فاحش حقوق ما" براون گفت.

استافورد شهرستان کلانتر دفتر اصلی شان Kimmitz گفت: دود و فلفل توپ استفاده شد در اوایل این ماه پس از معترضان غیرقانونی مونتاژ.

Kimmitz گفت: معترضان پرتاب سنگ و بطری و همچنین مسدود شده, مسدود شده یک خودرو در جاده ها است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

آخرین مطالب