Garcetti شل بنر محدودیت بعد از کافه می شود جریمه برای ما باز' ثبت نام

پس از ساختمان شهرستان بازرسان جریمه مبارزه کافه برای حلق آویز "باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل" ثبت نام L. A.

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

پس از ساختمان شهرستان بازرسان جریمه مبارزه کافه برای حلق آویز "باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل" ثبت نام L. A. شهردار اریک Garcetti کاهش مجازات جمعه و پاک راه را برای کسب و کار بیشتر برای قرار دادن بنر.

این هفته صاحبان استودیو سیتی را طلب کافه دریافت یک نامه حاوی $356 خوب از لس آنجلس' بخش ساختمان و ایمنی. امیرحسین Shalob, 38, اجرا می شود, کسی که شام میخورد با خانواده اش. او گفت: گران مجازات وزن دارد به شدت در رستوران که دیده است 70% کاهش در کسب و کار از coronavirus شیوع آغاز شد.

"آنها به درخواست من برای چیزی است که من لازم نیست که" Shalob گفت: پنج شنبه. "اگر ما نگه داشتن رفتن مثل این, ما در حال انجام ما در حال رفتن به گذشته است."

در طول شب جمعه رسانه های توجیهی Garcetti گفت: جریمه صادر شد پس از ساختمان و ایمنی دریافت شکایت در مورد این بنر که به دار آویخته شد, بدون مجوز در نقض این شهر قوانین.

تبلیغات

"در حالی که بازرسان انجام شد کار ما بخواهید آنها را به انجام بر اساس راه قوانین نوشته شده بود امشب من تغییر این قوانین به طوری که آنها می تواند به ماندن متمرکز بر کمک به کسب و کار" Garcetti گفت. "ما نیاز به پشتیبانی با خیال راحت به کسب و کارهای فعال نیست و استناد به آنها را."

بنابراین شهردار است "به طور موقت با تکان دادن نیاز برای کسب و کار برای به دست آوردن مجوز برای این نوع از جریمه. علاوه بر این شهرستان را باطل ساختن هر گونه جریمه صادر شده است."

Shalob به نام تصمیم بزرگ امداد: "ما به آنچه که ما به دنبال آن بودند."

آن را دشوار است به نگه داشتن طلب باز در طول COVID-19 گیر Shalob گفت. این رستوران تا به حال به غیر روحانی کردن بیش از ده نفر از کارگران به عنوان مشتریان در خانه بمانند. همیشه در حال تغییر دستورات بهداشتی باید چالش های بیشتری اضافه شده او گفت:. محدودیت در داخل ناهارخوری شده است به خصوص به این دلیل که رستوران نیست زیادی در خارج از ناحیه او گفت:.

تبلیغات

"آنها را نگه دارید گفت:" ما می خواهیم برای حمایت از کسب و کارهای کوچک نمی شود, مردم در حال رفتن.' آنها ما را انجام دهد. ما در حال تلاش هر چیز" Shalob گفت.

رستوران "کودک من.... من صرف 14 تا 16 ساعت در روز در فروشگاه و گاهی هفت روز هفته است. این جایی است که من نان و کره و خوراک خانواده من و بچه های من" Shalob گفت. او تا به حال به رستوران خود را با خواهر و مادر برای نزدیک به شش سال است.

Shalob امیدوار نشانه را در مشتریان بیشتر است. بسیاری از ساکنان به نام به حال به درخواست اگر طلب بسته شد بعد از دیدن صندلی در جداول Shalob گفت. او بنر چاپ و صحافی آن را. پس از آن بیشتر مشتریان در آمد, او گفت:.

دیگر در نزدیکی کسب و کار قرار داده تا نشانه های بیش از حد. هر یک دریافت خوب: 24 داغ مرغ و کلوچه نوار های فوق العاده میزبانی سالن ریز ریز کردن توقف سالاد فروشگاه و معامله گر جو.

تبلیغات

"من حتی آسیب رساندن به شهر شما می دانید من نه آسیب رساندن به نظر من نه سطل زباله ساخت و ساز. چه من این است که قرار دادن یک علامت در سمت راست درب من خوب بنر" Shalob گفت.

ساختمان و ایمنی سخنگوی جف نپر گفت گروه او تا به حال هیچ چاره ای اما به موضوع خوب پس از دریافت شکایت و بررسی قرار گرفت.

"رویکرد ما همواره بی طرف. ما در حال گرفتن نیست طرف. ما را در آن نگاه کنید و در صورت وجود تخلف و ما را به آن آدرس ما اقدامات لازم را," نپر گفت.

او گفت که این گروه به طور معمول به کسب و کار یک هشدار قبل از صدور خوب اما نشده است و بازرسان در داخل مغازه به دلیل coronavirus احتمالا کمک به عدم ارتباط است.

تبلیغات

"نیروی کار ما بسیار کم به طوری که بازرسان ندارد و لوکس از رسیدن و انجام نمونه توسعه" نپر گفت.

استر Walker, مدیر اجرایی, استودیو, شهرستان اتاق بازرگانی با انتقاد از جریمه قبل از Garcetti اعلام.

"من فکر می کنم آن را پوچ" او گفت:. "کسب و کار نیاز به کمک آنها می توانید نه تنها از اعضای جامعه بیرون رفتن برای حمایت از آنها, اما به خصوص از شهرستان. بنابراین به خوب کسی که برای دار زدن یک بنر در مقابل فروشگاه خود را که می گوید ما باز برای بایگانی اطلاعات و منظقه خیلی باریک اندیش."

Garcetti که برای اولین بار اذعان رستوران خوب بعد از اینکه در مورد خواسته آن را در طول یک شنبه جلسه رسانه گفت: او می داند که "کسب و کار در حال تلاش برای باز بماند. ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به. آنها در حال تلاش برای کارکنان خود را پرداخت آنها در حال تلاش برای خدمت به جامعه خود و من می خواهم آنها بدانند که شهرستان خود است که در اینجا برای کمک به."

تبلیغات

پس از حاکمیت آرامش Shalob فکر یکی از راه های این شهرستان می تواند کسب و کار خود را بهتر اجرا: او می خواهد برای دیدن یک سفارش هل دادن اموال مدیران اجازه می دهد تا رستوران به راه اندازی در خارج از ناهار خوری در مناطق پارکینگ.

"در حال حاضر ما همه در درد. پزشکی است که در کنار ما ایستاده. کمک به ما," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب