آلمان و فرانسه و ایتالیا خواستار پایان دادن به دخالت در لیبی

برلین (AP) — رهبران آلمان و فرانسه و ایتالیا خواستار ملل به "end خود را افزایش دخالت" در لیبی و احترام بسیار ن

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

برلین (AP) — رهبران آلمان و فرانسه و ایتالیا خواستار ملل به "end خود را افزایش دخالت" در لیبی و احترام بسیار نقض تحریم تسلیحاتی کرد و گفت شنبه که آنها آماده هستند به نظر تحریم اگر نقض تحریم ادامه خواهد داد.

صدراعظم آلمان, آنگلا مرکل رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و برتر جوزپه کونته با صدور یک بیانیه مشترک پس از بحث در مورد لیبی در حاشیه اروپا در اجلاس سران اتحادیه اروپا در بروکسل. آن را پس از U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این ماه است که دخالت خارجی در لیبی جنگ رسیده است "سطح بی سابقه است."

که با وجود یک توافق در برلین در ماه ژانویه توسط رهبران قدرت های جهانی و کشورهای دیگر با منافع خود در لیبی جنگ به احترام تحریم تسلیحاتی نگه دارند در حمایت نظامی به طرفین متخاصم و فشار آنها برای رسیدن به یک کامل آتش بس.

لیبی شده است در آشفتگی از سال 2011 زمانی که جنگ داخلی سرنگون زمان دیکتاتور Moammar Gadhafi بود که بعدا کشته شد. آلاینده کشور آفریقای شمالی است و پس از تقسیم بین رقیب دولت در شرق و غرب هر یک از حمایت گروه های مسلح و دولت های خارجی.

مرکل پاکسازی و کونته به نام "یک قطع فوری جنگ و برای جلوگیری از جاری نظامی ساخت در سراسر کشور."

"ما همچنین می خواهیم همه بازیگران خارجی برای پایان دادن به خود را افزایش دخالت و به طور کامل احترام به سلاح تحریم" گفتند. آنها اضافه کرد که "ما آماده برای در نظر گرفتن امکان استفاده از تحریم ها باید به نقض تحریم در دریا بر روی زمین یا در هوا ادامه خواهد داد" و گفت که آنها مشتاقانه منتظر پیشنهادات از مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell در راه حل.

آنها مشخص نیست که ممکن است خطر تحریم.

ارتش ایالات متحده رشد کرده است به طور فزاینده ای نگران روسیه و آمریکا در لیبی که در آن صدها نفر از مزدوران روسی حمایت یک کمپین توسط لیبی فرمانده خلیفه Hifter به تصرف پایتخت لیبی به این کشور غرب است.

این گزارش در عملیات ضد تروریستی در آفریقا توسط پنتاگون داخلی watchdog پنج شنبه منتشر شده می گوید: ترکیه پرداخت کرده است و ارائه تابعیت به هزاران نفر از مزدوران مبارزه در کنار طرابلس مبتنی بر شبه نظامیان در برابر Hifter سرباز است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب