جکوزی بادی برای درآمد

جکوزیهای بادی خانگی به راحتی در هر مکانی قابل نصب هستند و در عرض کمتر از نیم ساعت میتوانید آن را پر از آب کرد

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

جکوزیهای بادی خانگی به راحتی در هر مکانی قابل نصب هستند و در عرض کمتر از نیم ساعت میتوانید آن را پر از آب کرده و مورد استفاده خود قرار دهید. این شهربازی با دستگاههای بازی گروهی، فکری و هیجانی، بازیهای امتیازی و جایزهدار و بازیهای ورزشی، وسایل سرگرمی همه را فراهم کرده است. برای تخلیه راحت آب جکوزی و همچنین عبور آب از دستگاه هیتر چند دریچه آب روی بدنه تعبیه شده که هر کدام دارای درپوش خاص خود می باشد تا امکان جلوگیری از خروج آب نیز فراهم شود. با وجود جکوزیهای پرتابل هر کسی میتواند در حمام منزل، حیاط، تراس و ویلای شخصی خود آن را بدون هیچ دردسری نصب کند و لحظات شادی را برای خاواده خود فراهم کند و همینطور کیفیت زندگی را بالا ببرد. با توجه به اینکه ساخت جکوزی در بسیاری از منازل به دلیل محدودیت فضا امکان پذیر نبوده و هزینه­های بالایی دارد، به ناچار همه نگاه­ها به جکوزی پیش ساخته توکار شده است. از معایب این جکوزی پیش ساخته توکار شاید این باشد که این محصول برای سرویس، نازل و سایر قطعات خود نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی دارد تا آب گرم با فشار عالی همیشه در دسترس باشد. Post has ​be en cre at ed  by GSA C᠎on᠎tent᠎ G᠎ener​at or᠎ D​em ov᠎ersi​on!

قیمت جکوزی آماده توکار سرامیکی گران­تر از نوع بادی است و همچنین نصب آن زمان زیادی نیاز دارد. قیمت جکوزی پیش ساخته بسیار مناسب است و بسیار فانتزی، شیک و کارآمد می­باشد. جکوزی بادی اینتکس و بست در مدل های جکوزی پیش ساخته خانگی با لوازم کامل تولید میشود و مناسب برای منزل و باشگاه های ورزشی میباشد . جالب است بدانیم یک جکوزی با حدود ۶۰ لیتر آب پر میشود ! از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده میشود. جکوزی ، یک وان آب گرم چرخان است که با جت های آب گرم از جهت های مختلف و فشار های قابل تنظیم ساخته شده است. فضاهای چند نفره این محصول که در ساختمان­ها و اماکن عمومی مورد استفاده قرار می­گیرد از مصالح ساختمانی با شرایطی مشابه دیوار استخر ساخته شده و اجزای سیستم درمان آن­ها تجهیزات استخر کوچک است. همچنین دو دستگیره مخصوص در قسمت دیواره های بیرونی بدنه تعبیه شده تا به راحتی این کالا را در حالت باد شده و خالی از آب جا به جا کنید. لازم به ذکر است که درپوش این محصول قابلیت وصل شدن به بدنه اصلی توسط قفل های پلاستیکی تعبیه شده روی بدنه را خواهد داشت تا از حرکت های اضافی دور مانده و به خوبی از ورود گرد و غبار و زباله جلوگیری کند.

گفتنی است که درپوش آن قابلیت نصب روی بدنه توسط قفل های سرخود تعبیه شده روی جکوزی را خواهد داشت. چون بست ها روی کف تمام شده با پیچ و مهره های بزرگ نصب می شوند، بسیار مهم است که محل دقیق سیم ها و لوله ها را بدانید. جکوزی یک محیط بسته استخر مانند است که در آن آب برای ماساژ دادن عضلات مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپ­های قدرتمند از طریق لوله­های نصب شده در قسمت­های مختلف دیوار به داخل استخر پمپ می­شود. وان جکوزی بادی یک محیط بسته استخر مانند است که در آن آب برای ماساژ دادن عضلات مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپهای قدرتمند از طریق لوله­های نصب شده در قسمت­های مختلف دیوار به داخل وان پمپ می­شود. با نصب برنامه آن از App store می توانید تنظیمات آن را با گوشی تلفن همراه خود انجام دهید و نهایت لذت و آرامش را از خرید جکوزی بادی تجربه کنید. وان جکوزی به هیچگونه مواد شیمیایی اضافه مانند کلر نیاز ندارد ، زیرا پس از هر بار استفاده ، آب درون آن تخلیه می شود. جکوزی بادی نوعی جکوزی پیش ساخته است که قیمت پایین­تری نسبت به جکوزی­های سرامیکی دارد و این نوع جکوزی سبک و قابل حمل است.

عوامل مختلفی می تواند در قیمت تاثیر گذار باشد. قطعا اگر شما نیز قصد دارید تا یک محصول ایده آل در داخل منزل در اختیار داشته باشید و به صورت خانوادگی از آن بهره مند شوید ، این جکوزی بادی می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد. پس­از استفاده از جکوزی، فضای شما به­راحتی قابل حمل است. در مرحله بعدی نصاب باید این تجهیزات را به درستی برای جکوزی خانگی شما سر جایشان نصب کند. برای خرید جکوزی پیش ساخته بادی باید به این مورد توجه کنید که این نوع دارای حفاظ­هایی در داخل دوشاخه­ها می­باشد که ایمنی محصول را در هنگام نوسانات برق افزایش می­دهد. جکوزی­های پیش ساخته دارای دو نوع جکوزی بادی از خانواده محصولات بادی و دیگری جکوزی­های سرامیکی هستند که هرکدام دارای مزایا و معایبی هستند. پس اگر در سفر خود به دنبال یک تفریح برای همه اعضای خانواده بهخصوص بچهها هستید، مجتمع و شهربازی خلیج فارس را از خاطر نبرید!

آخرین مطالب