رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom وعده خوراک کالیفرنیا سالمندان در طول coronavirus بحران می افتد کوتاه

زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام شروع ابتکار عمل در ماه گذشته به ارائه وعده های غذایی رایگان به کال

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام شروع ابتکار عمل در ماه گذشته به ارائه وعده های غذایی رایگان به کالیفرنیا سالمندان در طول COVID-19 pandemic, او اعلام کرد که "جهان از کسانی که واجد شرایط است که قطعا در میلیون است."

"حتی اگر آن را به صدها نفر از هزاران نفر که امکان استفاده از این فقط در هفته خواهید دید میلیون ها و میلیون ها نفر از وعده های غذایی به عنوان بخشی از این برنامه" فرماندار گفت: در آوریل 24 کنفرانس خبری.

اما تقریبا یک ماه بعد این صفحات تحویل برنامه خدمت کرده تنها 16,377 سالمندان نشان می دهد قطع ارتباط بین Newsom را لفاظی های بلند و واقعیت است. رهبران محلی می گویند تاخیر اطلاعات از دولت به تقلید از خدمات موجود به ارائه وعده های غذایی به سالمندان و سوالات در مورد دولت بازپرداخت باید مانع توانایی به سرعت تا سطح شیب دار برنامه است.

بودجه فدرال برای برنامه نیز در اصل میله میله به پایان مارس 10, تنها دو هفته پس از Newsom اعلام کرد که ممکن است عامل بازدارنده برای رستوران ها و شهرداری ها به مشارکت در آنچه ممکن است در ابتدا به نظر می رسد در کوتاه مدت تلاش است.

تبلیغات

Coronavirus شیوع را ترک کرده است میلیون ها نفر از سالمندان کالیفرنیا و کسانی که با شرایط از پیش موجود و ترس از مراجعه به فروشگاه های مواد غذایی. Newsom در ابتدا گفت: هدف از این برنامه به ارائه سخاوتمندانه دولت بازپرداخت تا به 66 $در هر روز برای سه وعده های غذایی روزانه برای رستوران ها که در آماده سازی مواد غذایی, استخدام کارگر در صنعت و اجازه می دهد کالیفرنیا آسیب پذیر ترین ساکنان برای دریافت وعده های غذایی سالم در ایمنی از خانه های خود.

همانطور که از چهارشنبه 168,163 وعده های غذایی تحویل داده شده بود از 249 رستوران ها با توجه به برایان فرگوسن سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس. دولت COVID-19 سایت لیست نزدیک به 50 شرکت کننده شهرها و استان ها.

فرگوسن در دفاع از صفحات بزرگ تحویل در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا دولت نمی اعزام میلیون ها نفر از وعده های غذایی به عنوان Newsom پیش بینی شده است.

"شانزده هزار نفر از سالمندان که گرسنه هستند در حال گرفتن وعده های غذایی است که آنها نمی خواهد که بدست و 250 رستوران در حال گرفتن کسب و کار است که آنها نمی خواهد بدست," فرگوسن گفت.

تبلیغات

فرگوسن افزود که ده ها تن از دیگر شهرها و استان ها و سازمان ها ارائه نامه از قصد پیوستن به برنامه و گفته است که در مسیر ارائه 1 میلیون وعده های غذایی پس از همه آن دسته از اشخاص شروع به شرکت.

اسناد هدایت از دولت می گویند محلی حوزه های قضایی مسئول بودجه و برنامه باید درخواست برای دریافت 75% بازپرداخت از سازمان مدیریت اضطراری فدرال. دولت خواهد پرداخت تا 18.75% از هزینه های باقیمانده 6.25% در نهایت سقوط دولت های محلی.

ریورساید شهردار فرسوده بیلی گفت: شهرستان آهسته بوده است به شرکت در این برنامه با اشاره به این در حال حاضر متکی به سازمان های غیر انتفاعی مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و جانت Goeske مرکز به ارائه مواد غذایی به سالمندان است.

"آنها انجام داده ایم ارشد برنامه غذا برای برای همیشه لطفا برای" بیلی گفت. "آنها خود را از مسیرهای در حال حاضر برنامه ریزی شده و وصل شده."

تبلیغات

بیلی گفت: او از محلی وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه به منظور تسهیل فرماندار ابتکار در این شهر اما قوانین نوار سالمندان از شرکت در صورتی که دریافت کمک از سایر دولت-بودجه برنامه تغذیه. شهردار گفت: این شهرستان در حال حاضر در حال کار برای پیدا کردن اضافی و سالمندان نیازمند و کارگردانی آنها را به کنار رودخانه شهرستان بزرگ صفحات برنامه.

"وجود دارد برخی از اداری خرافات رفتن برای کمی در حالی که ما فقط از نوع تماشا که اتفاق می افتد قبل از اینکه ما متصل نقطه با county" بیلی گفت: عدم شفافیت در مورد جزئیات این برنامه است.

زمانی که فرماندار اعلام کرد این برنامه در ماه آوریل او در توصیف آن به عنوان یک ماکت از وعده های غذایی بر روی چهار چرخ اما در یک "بزرگ مقیاس است." در مقابل وعده های غذایی بر روی چهار چرخ در خدمت حدود 18 میلیون وعده غذا در یک سال در دولت با توجه به جیم اسوالد از وعده های غذایی بر روی چهار چرخ کالیفرنیا.

روز پس از فرماندار اعلام کرد که بزرگ صفحات برنامه دولت وعده های غذایی بر روی چهار چرخ انجمن تحسین برنامه های خود را برای تغذیه سالمندان و او را تشویق به توسعه تلاش با گروه هایی که باید در خدمت افراد مسن برای چند دهه. دفتر والی منتشر شده برخی از راهنمایی در این برنامه در اواخر ماه گذشته که شامل توصیه هایی از انجمن اما محلی وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه ها تا حد زیادی شده است و هماهنگی با سازمان های منطقه در پیری, گروه های محلی قرارداد به ارائه خدمات برای سالمندان در یک چهل تکه روش.

تبلیغات

نمایندگان انجمن استدلال کرده اند که همه سالمندان باید واجد شرایط برای دریافت وعده های غذایی تحت عالی صفحات برنامه در علاوه بر این به خدمات از سازمان های غیر انتفاعی دیگر اشاره کرد که کمک های مالی از بسیاری از سازمان های پشتیبانی تنها پنج وعده در هفته است. دیگران به اشتراک گذاشته اند نگرانی های خود را درباره برنامه معیارهای واجد شرایط بودن.

ایونیس Kwon, خدمات هماهنگ کننده در کم درآمد ارشد مجتمع آپارتمانی در گردنا گفت: بسیاری از ساکنان در ساختمان در حال مطالعه خارج از برنامه. نوبت گیرندگان برای مثال نمی تواند در شرکت های بزرگ صفحات, اما بسیاری از آنها از ترس به بازدید از فروشگاه مواد غذایی در طول همه گیر خود را به استفاده از منافع موجود.

"من فقط اشتباه به دلیل آن به نظر نمی رسد مانند کالیفرنیا و دولت را چنین باریک معیار برای چنین برنامه و مشتریان من واقعا هیجان زده در مورد این دلیل آن را ارائه کرده ایم پاسخ برای آنها در حال حاضر," او گفت:. "اما آنها بسیار نا امید است."

فرگوسن اذعان کرد شکاف در پوشش این برنامه و گفت: قوانین فدرال ممنوعیت دولت از ارائه صفحات وعده های غذایی به ساکنان که برای دریافت مزایای از طریق هر بودجه فدرال کمک های غذایی و برنامه های.

تبلیغات

این برنامه تمدید شده است تا 10 ژوئن و دولت است که انتظار می رود به درخواست یکی دیگر از 30 روز ادامه.

فراتر از عالی صفحات برنامه اسوالد گفت: وعده های غذایی بر روی چهار چرخ است که در مورد سالمندان در ماه های آینده. فرماندار پیشنهاد کاهش بودجه $8.5 میلیون ارشد برنامه تغذیه.

"بزرگترین مشکل ما این است که چه اتفاقی می افتد پس از COVID-19" او گفت:.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب