قبرستان تیراندازی در کالیفرنیا شهر اولین قتل در حدود 25 سال

این شهر کوچک از Colma کالیفرنیا که در آن بسیاری از زمین گرفته شده است تا گورستان گزارش اولین قتل در بیش از دو

توسط MORVARIDEASIA در 23 خرداد 1399

این شهر کوچک از Colma کالیفرنیا که در آن بسیاری از زمین گرفته شده است تا گورستان گزارش اولین قتل در بیش از دو دهه و حمله صورت گرفت در یک قبرستان در انتخابات گفت: در این هفته.

پلیس به نام الیوت پارک یادبود یکی از 17 عظیم آراسته گورستان در این شهر فقط قبل از 9:30 بعد از ظهر دوشنبه به منظور بررسی یک تیراندازی در انتخابات گفت: در انتشار اخبار.

آنها دریافتند وجود دارد 26 ساله Jaquan Cheatham مرکبات ارتفاعات مبتلا به زخم گلوله. Cheatham منتقل شد به بیمارستان منتقل و در آنجا درگذشت, پلیس گفت:.

Colma پلیس Cmdr. شروین Lum گفت: به نظر می رسد که Cheatham بود که در میان گروهی بود که در بازدید از یک gravesite در گورستان هنگامی که تیراندازی رخ داده است. این حمله که هنوز هم در دست بررسی بود که "در روز حادثه با هیچ تهدیدی برای عموم مردم" مقامات گفت.

تبلیغات

Olivet Memorial Park

(لس آنجلس تایمز)

تیراندازی مرگ اولین قتل در Colma از سال 1997 Lum گفت. منطقه خلیج شهر است که تنها در حدود دو مایل مربع در اندازه و کمتر از 2000 نفر از ساکنان. آن را بیشتر شناخته شده برای آن وسیع گورستان که در آن نزدیک به 2 میلیون به خاک سپرده شد.

"این یک نسبتا امن شهر, بنابراین این یک وضعیت ناگوار," Lum گفت.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی خواسته است برای تماس با کارآگاه اداره در (650) 997-8321. کسانی که مایل به ناشناس باقی می ماند ممکن است تماس بگیرید (650) 997-8337.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن