'حالت غم و اندوه': آنچه که از دست دادن اردوگاه تابستانی به معنی برای کودکان و نوجوانان

نیویورک (AP) — آن را فقط رهبری فرصت یا دیدن بهترین دوستان خود را و یا حتی فرار ماه در خانه گیر کرده به دلیل بی

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

نیویورک (AP) — آن را فقط رهبری فرصت یا دیدن بهترین دوستان خود را و یا حتی فرار ماه در خانه گیر کرده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تا به حال روری Sederoff تفکر 2020 خواهد بود یکی از بهترین تابستان تا کنون.

این امر می شده اند تورنتو نوجوان 15 سال در اردوگاه والدن یک sleepaway camp در شمال ایالت نیویورک جایی که او صرف هر تابستان از او 3 ماه است. او در حال حاضر شروع به تمرین سخنرانی او را در پایان تابستان ضیافت و تصور دقیق درخت توسط اسکله که او را انتخاب کنید به نام به افتخار او.

برای 14 سال روری که پدر و مادر کار در والدن کمپ است که در آن او احساس می کند بیشتر شبیه خودش — قطع از صفحه نمایش و باز کردن فرصت های جدید.

"این تابستان من می خواهم به انجام بسیاری از چیزهایی که من واقعا نمی خواهد بود قادر به انجام دوباره," او گفت:. "این یک تابستان پر از فرصت هایی که در حال حاضر اتفاق نمی افتد. هیچ راهی وجود دارد که برای دریافت بازگشت. آن را رفته است."

اردوگاه والدن را افتتاح در این هفته اما مانند بسیاری از اردوگاه های شبانه در سراسر کشور به آن بسته است در این سال به دلیل ویروس مربوط به دولت محدودیت. برای میلیون ها نفر از بچه ها از دست دادن اردوگاه دیگر در یک لیست از دست رفته دوران کودکی نقاط عطف و تجارب بزرگ و کوچک با توجه به همه گیر.

و در حالی که برخی از فعالیت ها را می توان تحت فشار قرار دادند به صورت آنلاین و یا موکول اردوگاه تجربه تاریخ انقضا. آن را ترجمه کنید دیجیتالی پس از آن متکی بر بچه های با هم بودن, خارج از پله به طور منظم خود را زندگی می کند و به چالش های جدید و سرگرم کننده است. کسانی که تجربه کرده اند اردوگاه تابستانی اغلب "10 2" ذهنیت شمارش ماه همه سال تا زمانی که آنها می توانند خود را صرف گرامی هشت هفته در "خانه دور از خانه."

حدود 20 میلیون آمریکایی کودکان در اردوگاه تابستان هر سال و 18 میلیارد دلار در صنعت استخدام بیش از یک میلیون کارگران فصلی با توجه به American Camp Association. این انجمن دارای بیش از 3,100 اردوگاه های معتبر و یا به دنبال اعتباربخشی در شبکه خود را.

سیاست های سختگیرانه در اکثر اردوگاه محدود کردن و یا ممنوعیت استفاده از تکنولوژی شخصی است که پرورش یک حس اجتماعی و منجر به منحصر به فرد از اردوگاه.

"آنها فقط به دنبال در هر یک از دیگر چشم به چشم و قلب به قلب سر به سر" گفت: ACA جمهور تام روزنبرگ.

روزنبرگ تماس اردوگاه مطلوب محیط یادگیری اجتماعی و عاطفی, مهارت. سال اول گردشگران خواهد بود آموزش استقلال و اساسی اعتماد به نفس. کسانی که رفتن به ششم خود را در تابستان می گویند ممکن است شده اند در حال توسعه رهبری و ارتباط-مهارت های ساختمان.

"این تغییرات به معنای واقعی کلمه زندگی" روزنبرگ گفت. "شما به خانه آمده متفاوت است."

اردوگاه والدن مدیر رابین Spector, نمی دانم زندگی بدون کمپ. این می توانست او 40th تابستان وجود دارد و او برگزار کرده است تقریبا هر نقش از او آغاز شده به عنوان یک 8 ساله camper. اردوگاه است که در آن او "آموخته است که چگونه به خوبی در همه چیز. من یاد گرفتم که چگونه مهربانتر. من شوهرم را ملاقات کرد. من به ارمغان آورد من بچه ها در 12 هفته."

Spector می کند بسیاری از, استخدام در اردوگاه که حدود 500 کمپ و 270 کارکنان هر یک از تابستان است. او در می یابد شادی در "بودن بخشی از چیزی است که بسیار ویژه به بیش از 1000 نفر در هر تابستان."

روزنبرگ اذعان کرد که از حضور در sleepaway camp یک امتیاز است که بسیاری از کودکان و نوجوانان می تواند تجربه نمی کنند چون از برچسب قیمت سنگین و یا به دلیل سنت اردوگاه ممکن است ناآشنا به آنها. او گفت: کمک رسانی به این کودکان است تمرکز برای او و دیگر مدیران اردوگاه.

آنابل Bridglall, 10, می توانست صرف چهارم تابستان این سال در جنگل دریاچه اردوگاه در Adirondacks در یک برنامه بورس تحصیلی آغاز شده و حدود یک دهه پیش و بودجه اردوگاه فارغ التحصیلان. او یکی از حدود 20 کمپ که دریافت کمک های مالی برای حضور در جنگل دریاچه این سال است.

جنگل دریاچه صاحبان شدند و هل دادن برای نگه داشتن اردوگاه باز تا ایالت نیویورک اعلام کرد محدودیت 12 ژوئن که مانع آن است. برای آنابل زندگی می کند که در برانکس, اخبار ویرانگر بود.

"من دوست دارم اردوگاه و من احساس می کنم چیزی گم شده است," او گفت:.

او می گوید: او هنوز ایستاده در جداول تشویق بعد از غذا. او را از دست ندهید یکشنبه آتش و فعالیت هایی که او می گوید: او هرگز انجام داده اند در غیر این صورت: اسب سواری, riflery نجاری. "شما باید وجود داشته باشد برای دیدن سحر و جادو" از اردوگاه او گفت:.

اندی Pritikin صاحب لیبرتی لیک روز کمپ در جنوب نیوجرسی بود که به فکر بچه ها مثل روری و آنابل زمانی که او تصمیم به نگه داشتن عامل این تابستان البته با تغییرات عمده.

"این بچه ها که رفتن به sleepaway camp, آن را مانند وجود دارد یک مرگ در خانواده" گفت: Pritikin. "آنها در حالت غم و اندوه."

بین 500 و 600 کودکان و نوجوانان — حدود 80 درصد از معمول تابستان — را حضور در دریاچه آزادی که از آن باز می شود در ماه جولای. Pritikin دو برابر شده است او پرستاری کارکنان تقویت و نگهداری مواد غذایی کارکنان ساخته شده شستن دست و ایستگاه های خریداری شده به دولت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی.

او گفت که او احتمالا از دست دادن پول در این تابستان به دلیل سلامت و ایمنی مورد نیاز اما تا زمانی که دولت اجازه می دهد بعد اردوگاه در آن راه خود را برای کمک به.

"این تابستان برای کودکان و نوجوانان به دست آوردن مجدد دوران کودکی خود را," او گفت:. "این بچه ها در یک وضعیت است که آنها حتی نمی دانند. آن را مانند موش خرمای کوهی امریکا روز است."

Pritikin به تازگی گرفته شده بیش از 100 خانواده در تورهای اردوگاه او می گوید. معمولا پدر و مادر باید سوال کاوش در مورد این اردوگاه را از برنامه ها و آنچه که باعث خاص است. در این سال او می گوید: پدر و مادر علاقه مند هستند فقط در سه چیز است: گرفتن فرزندان خود را خارج از صفحه نمایش و تعامل با دیگر کودکان.

در روز های اخیر یک تور یک پسر جوان نگاه کرد و با حسرت در یکی از اردوگاه های غول پیکر زمین های بازی; در سال های گذشته بچه ها در تور را فقط در طول اجرا به آن و شروع به بازی. این بار پسر باقی ماند که در آن او بود و نگاه پدر و مادر خود را. "مامان ما نمی توانیم در زمین بازی مناسب است؟"

Pritikin گفت: لحظه دلخراش بود.

"این بچه ها مرا به یاد یک سرباز از بازگشت از دو سال از وظیفه فعال است. آنها پوسته-شوکه," او گفت:. "آنها در حال رفتن به عشق هر جنبه ای از آنچه که ما در اینجا انجام دهید — حتی یک سیراب به پایین COVID-19 نسخه از اردوگاه."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن