Halcyon هتل می افزاید: محلی جونز در گیلاس نهر

آشپز گرگوری Gourdet خروج باز در محل اشتباه در زمان اشتباه زمانی که این عرضه در سال 2016 در پای Halcyon هتل در

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

آشپز گرگوری Gourdet خروج باز در محل اشتباه در زمان اشتباه زمانی که این عرضه در سال 2016 در پای Halcyon هتل در گیلاس نهر. نه تنها پان آسیایی, eatery کوچک براق و مدرن و تهدید آمیز برای نمونه هتل مهمانان اما باز آمد و در در زمانی که شخص محله بازسازی شد و در اوج آن است. حتی اگر غذایی بود برخی از بهترین در شهر عزیمت دیدم هرگز این نوع از جمعیت آن را می کشیده اند در RiNo یا LoHi و آن را بسته در اوایل سال 2019 پس از دو سال و نیم.

از آن زمان به بعد فضا است ادامه داد: برای خدمت به مهمانان هتل اما نبود یک مقصد رستوران (یا حتی خیلی از قرعه کشی برای محله). در ماه مارس هر چند Rockridge (این شرکت که صاحب Halcyon) و Makeready (جدید هتل و رستوران مدیریت گروه) اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن محلی جونز یک مفهوم جدید با یک به طور کامل به روز رسانی داخلی و تم (و با وجود نام هیچ وابستگی با و رسومات-رستوران خانواده جونز).

Local Jones couldn't look more different than Departure.گسترش

محلی جونز نمی تواند نگاه متفاوت تر از خروج.

علامت Antonation

COVID-19 کردم در راه برنامه ریزی شده ممکن است باز به تأخیر انداختن همه چیز از تحویل مبلمان جدید برای ورود آشپز جاش Sutcliff از دالاس که فقط در اینجا نقل مکان کرد یک ماه پیش پس از زمان در میردر و FT33 دو به شدت مورد تحسین قرار گرفته تگزاس رستوران. محلی جونز هر چند نمی آرزوی شاهکارهای گیج خوری, اما به جای هدف برای یک سطح راحتی و آشنایی که به نظر می رسد مناسب تر به عنوان رستوران جامعه به آرامی بهبود از شوک اقتصادی از سه ماه گذشته است.

"ما از رستوران مستقل پس زمینه" توضیح می دهد که جاستین زمینه Makeready معاون ارشد رئیس جمهور از رستوران ها و خرده فروشی " و ما سعی می کنیم به استخدام مستقل سرآشپزها رستوران."

Comfort is the goal of Local Jones.گسترش

راحتی هدف از محلی جونز.

علامت Antonation

Sutcliff نیست دالاس بومی; او در کارولینای شمالی و با حضور در مدرسه آشپزی در شارلوت قبل از اتمام کلاس درس آموزش و پرورش در سان فرانسیسکو. او برداشت خود را از شور و شوق برای مواد ساده و فصلی در حالی که مشغول به کار در منطقه خلیج رستوران قبل از او به تگزاس نقل مکان کرد و در حال حاضر در روند کشف دنور محلی تولید مواد غذایی. در میان اولیه خود را می یابد رودخانه خرس آمریکایی گوشت و شورشی مزارع که هر دو ویژگی به شدت در منو که آغاز بکار در تاریخ 7 ژوئیه با یک آخر هفته از نرم دهانه.

زمینه می گوید: ایده این است که به underpromise و ارائه بیش از نگه داشتن منو توصیف ساده در حالی که تعجب آور مهمانان با مواد تشکیل دهنده حق بیمه. بنابراین شما نمی خواهد پیدا کردن گوجه فرنگی در اعماق زمستان اما شما را پیدا خواهد کرد نیم بوداده مرغ منابع از D ' Artagnan در این کشور بالا مرغ purveyors. Sutcliff اشاره می کند که جوجه ها می رسند با سر و پا (که او استفاده می کند برای ایجاد سهام و سس) و ران و پاها بزرگتر از سینه به عنوان طبیعت ساخته شده جوجه ها قبل از انسان ها دخالت کرده است.

سالاد ورزشی برفی لایه از پنیر و درمان زرده تخم مرغ, اما هنوز هم در تشخیص فرمت های مانند سزار و کاب و چند تا از غذا آمده با هر دو housemade تراشه های نان ذرت مکزیکی و برگ کاهو به طوری که مهمانان می توانید سطح خود را از زیاده روی است. آبجو و کوکتل لیست به شدت لاغر در کلرادو تولید و شراب منو می آید در یک کتاب جداگانه است که شبیه به یک مدرسه ابتدایی, هنر, پروژه بیش از یک تحمیل طعمه برای کمک به قرار دادن مشتریان در سهولت در حالی که سفارش توسط بطری.

اتاق ناهار خوری نوار و سالن مناطق محلی جونز اند پیکربندی مجدد با یک اتاق نشیمن پرنیان با شکوه نیمکتها و صندلی در کبود و زمرد و خردل یک دانش سطحی از گیاهان و بسیاری از whicker و چوب. Makeready تصمیم گرفته است به طور کامل مبله کردن فضا به جای از بین بردن میز و صندلی برای coronavirus مربوط به فاصله از همه پذیرائی خواهد شد و در ابتدا توسط رزرو فقط با یک میزبان خواهد صندلی مهمان — حداکثر پنجاه — در فاصله امن.

محلی Jonees مدیر کل Charlissa دوج می گوید که هتل کسب و کار شده است به آرامی برداشته و اتاق شد و نزدیک به 60 درصد کامل آخر هفته گذشته پس از زندگی در حال بازگشت به Halcyon. محلی جونز در واقع 245 Columbine خیابان و در نهایت باز برای ناهار صبحانه و شام. تماس 720-772-5022 برای رزرو.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن