نیمی از شهرستانهای کالیفرنیا در حال حاضر در دولت فهرست پیگیریهای من به عنوان coronavirus عفونت افزایش

نیمی از کالیفرنیا 58 شهرستانهای در حال حاضر در دولت coronavirus فهرست پیگیریهای من به عنوان تعدادی از عفونت بس

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

نیمی از کالیفرنیا 58 شهرستانهای در حال حاضر در دولت coronavirus فهرست پیگیریهای من به عنوان تعدادی از عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ادامه به رویکرد سطح بی سابقه است.

دولت در روز پنج شنبه مجموعه, یک روز رکورد با 9,816 به تازگی تایید کرد COVID-19 موارد و 137 مربوط به مرگ و میر — دومین بالغ بر یک روز پس از همه گیر آغاز شد, مقامات گفت.

ایالت وجود داشته است بیش از 302,000 تایید coronavirus عفونت و تقریبا 6,900 مرگ و میر.

لس آنجلس اضافه شده 1,750 موارد جدید در روز پنج شنبه به تنهایی هل دادن آن تجمعی تعداد بالا 125,000.

تبلیغات

یکی دیگر از 48 مرگ و میر نیز گزارش شده در این شهرستان است. کل مرگ و میر در حال حاضر فقط تحت 3,700.

اما افزایش موارد جدید سوخت بود در بخشی از استنیسلاس شهرستان ساخته شده است که یک تغییر به آن گزارش سیستم روز شنبه که منجر به علاوه بر این از حدود 1,400 موارد که تا به حال نشده است که قبلا شمارش.

حتی بدون این موارد هر چند کالیفرنیا هنوز هم دیده می شود یکی از بالاترین تک روز شمارش به تاریخ.

تبلیغات

در تمام دولت است که در حال حاضر نظارت بر 29 استان ها که در حال دیدن افزايش انتقال بيماري و/یا افزایش بستری شدن در بیمارستان تا از 26 قبلا در این هفته است.

در میان آخرین اضافه شده است Placer County که "در حال تجربه افزایش بستری شدن در بیمارستان و محدود بیمارستان ظرفیت" با توجه به دولت است.

عوامل رانندگی گسترش COVID-19 وجود دارد مقامات دولتی گفت: "عبارتند از: خانواده بزرگ که در آن دور ماندن از دیگران در حالی که بیمار دشوار است, جامعه و خانواده تجمعات و کار در محیط داخلی محیط های که در آن فاصله فیزیکی دشوار است."

اگر یک شهرستان در نظارت بر لیست برای حداقل سه روز متوالی دولت نیاز به آن را به میله های زندان و داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و همچنین دیگر داخلی عملیات کسب و کار برای حداقل سه هفته.

تبلیغات

دولت فهرست پیگیریهای من همچنین در حال حاضر شامل یوبا و شهرستان سوتر که برداشت سیاسی ممکن است زمانی که آنها شروع به اجازه دادن به برخی از کسب و کار به بازگشایی در سرپیچی از این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

در یک بیانیه ویدئویی چهارشنبه یوبا سیتی-ساتر سلامت افسر دکتر Phuong Luu گفت که در حالی که منطقه بود "به خوبی انجام می دهند فقط دو ماه پیش" شرایط را بدتر کرده اند چرا که "متاسفانه جامعه شد بیش از حد سهل انگاری بیش از حد از خود راضی."

"ما بیش از حد اعتماد به نفس است که ما خرد COVID-19. ما هرگز خرد شده آن را," او گفت:. "ما تنها مسطح منحنی. اما منحنی رفت و هرگز به طور کامل به دور و در حال حاضر خروش دوباره با رشد نمایی در نظر موارد جدید در هر روز است."

تبلیغات

دولت به شناسایی محل انتقال و "خانواده خوشه مربوط به دوستان و جمع های خانوادگی" به عنوان عوامل موثر در گسترش این بیماری در این شهرستان است. مقامات گفت: "40 درصد در حال ناشناخته با توجه به موارد قادر و یا مایل به ارائه منبع از قرار گرفتن در معرض."

"همیشه از رفتن به این رقص — دو قدم به جلو یک قدم به عقب — اگر ما بدتر از وضعیت طوری که ما شکننده سیستم بهداشت و درمان نیست و نابود می کند و به بحران" Luu گفت. "و این رقص را ادامه خواهد داد تا زمانی که ما یک واکسن."

کامل فهرست پیگیریهای من در حال حاضر شامل شهرستانهای استان از هر گوشه ای از کالیفرنیا: Colusa, Contra Costa, فرزنو, گلن, Imperial, Kern, پادشاهان, Los Angeles, مادرا, Marin, مرسد, مونتری, Napa, نارنجی, Placer, رودخانه ساکرامنتو سن بنیتو, San Bernardino, San Diego San Joaquin, Santa Barbara, Solano, استنیسلاس, ساتر, Tulare, Ventura, Yolo و یوبا سیتی.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز پنجشنبه گفت که دولت ادامه خواهد داد به "انجام بیشتر برای نظارت بر کار و ارائه کمک های فنی" برای تمام شهرستانهای استان در فهرست پیگیریهای من "را به مطمئن شوید که از نیازهای خود را برآورده."

"Tulare County, Imperial County, L. A. شهرستان [و] پادشاهان شهرستان همچنان در مناطق نامتناسب تمرکز تیم ما را به عنوان آن مربوط به زمان مسیر ویروس در آن جوامع و ظرفیت فعلی برای پاسخگویی به نیازهای در آن استان ها," او گفت:.

در میان نگران افزایش عفونت و بستری شدن در بیمارستان در منطقه لس آنجلس شهردار اریک Garcetti هشدار داد این هفته است که ساکنان می تواند دوباره بود دستور داد تا در خانه بمانند.

تبلیغات

"ما می دانیم که خیلی بیشتر در مورد این بیماری امروز از ما در ماه مارس زمانی که آن را برای اولین بار به ما, و این بدان معناست که ما می توانیم مداخلات هدفمند برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus," او گفت:. "اما مطمئن شوید که ما لازم نیست برای رفتن به دورتر و نزدیک تر کسب و کار نیاز به یک فرد تعهد هر یک از ما."

پس یادبود روز بستری شدن در بیمارستان از coronavirus بیماران به بیش از دو برابر در نارنجی رودخانه و ونتورا شهرستان و بیش از سه برابر در سن برناردینو کانتی. در همان دوره بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است 35 درصد در L. A. شهرستان و 28 درصد در شهرستان سان Diego

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر روز پنجشنبه گفت که "هیچ چیز نمی تواند کردن جدول در گیر" اما که او شخصا امیدوار است: "ما لازم نیست برای رفتن به عقب وجود دارد. من امیدوارم که ما به شکل یک راه برای مراقبت از هر یک از دیگر به طور معقول در مورد آنچه ما انجام می دهیم."

بار کارکنان نویسندگان بن ویلز هانا سرخ و رنگ-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب