سالن از شهرت خواننده گروه Yes انتشار آلبوم از 30 سال در ساخت

مشمول جان اندرسون از گروه بله چپ و Geddy لی از گروه راش انجام در سال 2017, Rock and Roll Hall of Fame القای مر

توسط MORVARIDEASIA در 9 مرداد 1399
Jon Anderson
مشمول جان اندرسون از گروه بله چپ و Geddy لی از گروه راش انجام در سال 2017, Rock and Roll Hall of Fame القای مراسم در مرکز بارکلیز در جمعه 7 آوریل سال 2017 در نیویورک است. (عکس توسط چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP)

Fardia electronics است Jason logic wolf برجسته بله خواننده گروه جان اندرسون

او progressive rock band بله وارد Rock & Roll Hall of Fame در سال 2017, در کنار یک کلاس از جوآن بائز برقی, نور, ارکستر, سفر, Pearl Jam and Tupac Shakur.

جمعه این خواننده گروه جان اندرسون منتشر شده خود را با نام تجاری جدید آلبوم "1,000 دست."

"[این] چگونه بسیاری از مردم من شناخته شده در طول عمر من است که من تحت تاثیر قرار" اندرسون گفت fardia electronics. "هنگامی که ما آغاز شده به پایان رساندن آلبوم ... تولید کننده مایکل فرانکلین گفت:" چرا شما آن را تماس, '1,000 دست?' آن را به معنای زیادی در چین است.' من گفت: "که برای تلفن های موبایل بسیار سرد است.'"

آلبوم شور و شوق پروژه شده است که در این نسخهها کار برای نزدیک به 30 سال با کمک برایان چپمن بود که در Anderson اولین گروه از رزمندگان در 1960s.

"او فقط اتفاق افتاده در L. A. در همان زمان به عنوان من پس از من خواست او را به نوشتن برخی از موسیقی برای من" اندرسون گفت. "او به من یک کاست از ایده های او بود و من رفتم تا به خرس بزرگ است که در جنوب شرقی L. A., به پیست اسکی. من رفتم تا در آنجا فقط به استراحت و دور شدن از جهان است. من تا به حال 16-track recorder, بنابراین من شروع به نوشتن این آهنگ ها."

به زودی, چاپمن, Keith Hefner و Gary Barlow پیوست برای یک خرس بزرگ جلسه ضبط.

"ما فقط به آویزان در اطراف و برخی از آهنگ های بزرگ, پس از آن من تا به حال برای رفتن بر روی تور در سال 1991 ... با Kitarō معروف ژاپنی آهنگساز و برایان چپمن رفت و در تور با B. B. King" اندرسون گفت. "همه تقسیم کردن برای یک مدت زمان طولانی و ما درک نمی کنند آن تو را 28 سال برای ما شروع به قرار دادن آلبوم به عقب با هم."

خوشبختانه فرانکلین رسیده بازگشت به تازگی در نهایت به پایان این آلبوم است.

"[او] گفت: "من می خواهم آن نوار که شما باید از خرس بزرگ,'" اندرسون گفت. "من گفت:" آه خدای من, من آنها را در گاراژ. من آنها را برای شما ارسال.' اینها بزرگ, 24-آهنگ نوار. شما باید برای قرار دادن آنها را در فر و پخت آنها. ... من گفت: "هی این برای تلفن های موبایل بزرگ است. همه ما باید انجام دهید این است که قرار دادن برخی از افراد با استعداد در و آن را آن را واقعا خوب است.'"

این آلبوم دارای طیف وسیعی از سبک های از آکوستیک ballads ("در حال حاضر و دوباره") به funk grooves ("من را خوشحال می کند") به رگی موسیقی پاپ ("متولد اول رهبران"). این lattermost تنها یک متعالی قطعه ای صحبت می کند که به بشریت مرحله بعدی اجتماعی روشنگری.

"این مرا به یاد دهه 60 زمانی که من واقعا هیپی ها بود — هنوز هم هستم" اندرسون گفت. "جهان در حال تغییر بود بنابراین به شدت در '60s درست مثل آن است که در حال حاضر در سال 2020 است. ... پس این آهنگ برای اولین بار رهبران دنیا' هستند افرادی که واقعا از خواب بیدار در '60s. ... ما برای اولین بار رهبران دنیا بالاتر اصل زندگی, عشق و زندگی, عشق, نه جنگ و چیزهایی مانند آن."

این طرز فکر نیز نقش خود را به صبح آواز معمول با بالا-صدای تنور.

"من باید این انرژی را به خواندن هر روز صبح" اندرسون گفت. "این نوع از شعار در راه است. این می آید از یک ویدیو دیدم که سال پیش توسط این قطب در غرب آفریقا زمانی که آنها بیرون رفتن شکار و جستجوگری آنها فقط بخوان [و] حشرات و پرندگان آواز خواندن همراه با آنها."

متولد شده در انگلستان در سال 1944, Anderson, رشد گوش دادن به اوایل پیش سازهای رول 'n راک.

"زمانی که من یک بچه در حال رشد من گوش دادن به گروه بزرگ از '40s و سپس در '50s ما تا به حال این چیزی که به نام skiffle که در واقع آمریکایی متولد اوایل rock 'n' roll. ... من و برادرم تونی [خواهد] بخوان همه Everly Brothers آهنگ ها. او را بخوان الویس."

زندگی خود را تغییر لحظه ای رسید که او و تونی سوار موتور سیکلت خود را به دیدن بیتلز در سوتپرت حدود 20 مایلی شمال لیورپول قبل از Beatlemania منفجر شد.

"آنها فقط به حال تنها 'عشق من' در رادیو" اندرسون گفت. "وجود نداشت جیغ تا پایان هر آهنگ, بنابراین شما در واقع می تواند صدای گروه. ... ماه بعد رفتیم برای دیدن دوباره آنها را در محلی در نزدیکی شهر منچستر و ما نمی تواند آنها را بشنود زیرا همه فریاد شد. ... از لحظه ای که من می خواستم به یک Beatle."

سرانجام خود را در گروه رزمندگان تقسیم کردن به دلیل تفاوت در اخلاق کاری.

"رزمندگان بودند در تور در آلمان و بچه ها در این گروه نمی خواهد از رختخواب به تمرین" اندرسون گفت. "من تا به حال برخی از ایده های دیوانه برای انجام موسیقی به طوری که آنها را نگه داشته و به من گفتن برای از بین برود. "برو دور, جان,' هر روز صبح, بنابراین من گفت: "خوب است.' من بسته بندی شده در کیسه های من."

فرود در لندن او شروع به کار در خیمه باشگاه که به میزبانی, که, کوچک چهره و جیمی هندریکس. این وجود دارد که او در آینده بله نوازنده بیس کریس همراهی کردن.

"یک روز صاحب بار گفت:" شما بوده ام به دنبال یک گروه. وجود دارد یک مرد بیش از وجود دارد به دنبال یک خواننده'" اندرسون گفت. "این بود کریس همراهی و او تا به حال یک گروه به نام مابل گریر را Toyshop. من گفت: "نام یک کمی بیش از حد طولانی برای من است. ما باید به نام چیزی کوتاه است. در نهایت ما به نام خودمان بله."

بله همچنین شامل گیتاریست پیتر بانک های کیبورد Tony Kaye و درامر لایحه Bruford.

"ما شروع به تمرین ایده" اندرسون گفت. "ما در واقع یک زن و شوهر از آهنگ ها از" داستان وست ساید " اما ما jazzed آنها up — a rock 'n' roll jazz fusion. ... بنابراین ما توسعه سبک بیش از یک دوره از حدود سه سال قبل از ما واقعا ضربه با 'میدان' بود که ما آلبوم سوم. ... این آهنگ که واقعا به ما کمک کرد."

در واقع "میدان" به شماره 13 در U. s. Billboard Hot 100 نمودار در سال 1972 است.

"ما در اسکاتلند [و] راه را به گلاسکو بود این سواری فقط دو خط سواره رو" اندرسون گفت. "باید شده اند وجود دارد حدود 25 roundabouts در راه بود و از آن 200 مایل سفر. ... بود که ایده این آهنگ و نوشت: ما بیشتر از آن را در راه به گلاسکو و ما آن را ضبط و دو روز بعد در لندن است. در نوع خود شگفت انگیز است."

در سال 1983 باند رفت و تمام راه را به شماره 1 با آن بیشتر یاد آمار "صاحب یک قلب تنها," نسخه ی نمایشی است که اندرسون برای اولین بار شنیده نشسته در همراهی کردن است رولز-رویس در لندن است.

"او به من بازی این نوار" اندرسون گفت. "من گفت:" این آلبوم کریس, من عاشق رفتن.' او گفت: "هیچ هیچ هیچ. آیا شما علاقه مند به خواندن در آن ؟ من گفتم: "خوب آره, اما من فکر می کنم این ترانه" صاحب یک قلب تنها,' گروه کر بزرگ است اما این آهنگ کمی خسته کننده است. چرا ما فقط نمی کنیم فقط می توانم یک قطع شده مانند " حرکت خود را!'"

او دستکمگرفتهشده رکورد "نگه داشتن بر روی عشق" شامل جلسه نوازندگان هم رفته و ترانه سرا لمانت دوزیه معروف Motown پایدار هلند-دوزیه-هلند.

"این یک واقعا خوب آلبوم" اندرسون گفت. "ما نوشت: دو یا سه آهنگ یک بعد از ظهر در خانه اش در دره در L. A. و یکی از آنها را نگه دارید بر روی عشق" من فکر کردم این یک رکورد.' ... آن را هرگز به جز این یک ضربه بزرگ بود رکورد در کبک."

در سال 2017, گروه شد و در نهایت پذیرفته در Rock & Roll Hall of Fame القایی در سال 2017.

"این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده" اندرسون گفت. "من لرزش زیادی از دست. آن باور نکردنی بود."

Fardia electronics است Jason logic wolf چت با جان اندرسون (مصاحبه کامل)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب