Hamlin دارای Keselowski برای پنجم جام پیروزی فصل

کانزاس سیتی کن. (AP) — سه راست پس از اتمام در خارج از top 10 برای دنی Hamlin این روزها شمارش به عنوان یک پچ خش

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

کانزاس سیتی کن. (AP) — سه راست پس از اتمام در خارج از top 10 برای دنی Hamlin این روزها شمارش به عنوان یک پچ خشن.

او یک بار دیگر صاف به عنوان آنها شنبه شب.

Hamlin آویزان در اطراف جلوی بسته تمام شب اجتناب از مشکل است که هزینه های چندین حذفی مدعی در مرحله نهایی و سپس breezed گذشته Kevin Hoffman برای سرب در بسته دور. Hamlin پس از آن برگزار شد خاموش شارژ Brad Keselowski خود را برای جام نسکار سری پیشرو پنجمین پیروزی خود در این فصل و 42 به طور کلی. او همچنین برنده برای دومین بار متوالی در کانزاس جاده سریع السیر.

"من نمی دانم که ما تا به حال بهترین ماشین. ما قطعا تا به حال از بالا به سه خودرو در تمام طول روز" Hamlin گفت: پس از فرسودگی در مقابل خالی grandstands. "ما فقط برای آن رفت وجود دارد در پایان. گودال خدمه یک کار شگفت انگیز بود گرفتن ما در خارج وجود دارد در مقابل."

Hamlin تلاش کرده بود سه هفته گذشته با شکست به پایان برساند بهتر از 12th. اما پس از نمایش خوب سرعت اولیه خود Joe Gibbs Racing team ساخته شده همه حق تماس در طی یک تصادف پر مرحله نهایی است. Keselowski دوم به پایان رسید و مارتین Truex جونیور در سراسر سوم. Hoffman زخم کشویی به چهارم و اریک جونز دربسته در محیط یک روز بزرگ برای گیبس پسران در پنجم.

ویلیام بایرون رهبری در این مسابقه به عنوان او تعقیب اولین مسابقه حرفه ای اما او عقب اسلاید پس از اواخر احتیاط و زخم تا پایان 10. الکس بومن نیز یک بار به برتری رسید اما در پشت Aric Almirola و کول کاستر در هشتم.

جوانان زخم تا خروج از آن به جانبازان را به نبرد آن را بیش از نهایی دور.

"ما باید به این منجر شود اما ما فقط رفت و مرده وری پس از حدود چهار یا پنج دور گفت:" Hoffman بود که با Hamlin با چهار برنده است. "ما فقط برگزاری امیدوار است برای یکی دیگر از راه اندازی مجدد, از آنجا که ما می تواند قطع برای یک زن و شوهر دور."

Truex ممکن است تا به حال سریع ترین ماشین در مسیر پایان شب آغاز شد که با درجه حرارت در اواسط-90s و شاخص گرما نزدیک سه رقمی. اما او از زمان فرار تلاش تعقیب کردن هم تیمی خود را.

"آن شده اند که دشوار است به تصویب او" Truex گفت: در مورد Hamlin. "این یک نبرد تمام شب فقط به ردیابی موقعیت. این چیزها هستند بسیار دشوار است در ترافیک. شما از دست دادن چند لکه از شما امیدوارم که در راه اندازی مجدد و شما فقط باید به حفاری."

جوی afton wagner led اولیه قبل از شب واقعا به پایان رسید در فاجعه — و در زمان برخی از حذفی رقیب با او.

مشکلات خود را زمانی شروع شد که یک تایر رو شل در جاده گودال در اولین مرحله اعزام او به پشت. او راه خود را به جلو در اوایل مرحله نهایی زمانی که خود را چپ لاستيك جلو رفت ارسال afton wagner به خارج از دیوار. مت DiBenedetto و Jimmie Johnson, آخرین رانندگان دو طرف خوب از حذفی خط برش پایدار آسیب های سنگین به عنوان زمینه بررسی شده است. بنابراین Austin دیلون بود که برنده تعجب در آخر هفته گذشته در تگزاس است.

"من خیلی ناجور تحریک شده. ما تا به حال زباله شانس چند هفته گذشته" DiBenedetto گفت. "ما هیچ اسب بخار. آن را به ما طول می کشد 45 دقیقه به رفتن. از ری استارت فقط به عنوان وحشی. اما این چیزی است که اتفاق می افتد."

Afton wagner گفت: او احساس تایر پایین رفتن فقط قبل از سبز اما فکر "آن را بد است."

"شاید آن را بد قضاوت در بخشی از من" afton wagner گفت: "و من نمی خواهم به از دست دادن هر مسیر و موقعیت برای چیزی که نیست بد است. این یکی از کسانی که قضاوت می نامد. من فقط احساس بد برای هر کس دیگری."

یکی دیگر از خراب در آینده همیشه پر هرج و مرج کانزاس راه اندازی مجدد جمع آوری رایان Preece, کریس Buescher, Ryan Newman and Christopher بل. Preece ضربه در داخل دیوار و با چنین نیروی است که ماشین خود را همگانی روندی چند پا در هوا.

آن شده اند که یک نمایش هیجان انگیز برای طرفداران اگر وجود دارد هر گونه. پس از حدود 20000 تن ماسک و braved خفقان گرما در تگزاس grandstands شد دوباره خالی در کانزاس است. افزایش تعداد مثبت COVID-19 آزمون مجبور جاده سریع السیر مقامات برای اجرای این آخر هفته — از جمله نژادها آینده در Xfinity, کامیون و ARCA سری — بدون هر گونه طرفداران.

مسابقه بعدی در نیوهمپشایر می توانید در مورد 19,000 طرفداران. زیر doubleheader در میشیگان را ندارد.

Kyle Busch در نهایت تا به حال چیزی به حق خود را در طول فصل خسته کننده. دفاع از قهرمان سری که تنها پیروزی در آخرین 41 شروع می شود در این سری جام آمد در سال گذشته آخر برگزار کردن Hamlin و Truex برای برنده شدن در مرحله اول این سال است.

آن را به یکی دیگر مسابقه بین هم تیمی در مرحله 2. این بار Keselowski گرفتن در اطراف تیم Penske هم تیمی Ryan Blaney — که غالب در تگزاس اما موفق به پیروزی در دامان یکی به اخر مانده را به مرحله.

ریکی Stenhouse جونیور چالش برانگیز سال ادامه داد: زمانی که او به گاراژ رفت و در اوایل با یک مشکل مکانیکی. همچنین این بود که یک شب بابا والاس که چرخید و در اوایل مسابقه بیرون آمدن از نوبت 4 و سپس شخم زده به مت Kenseth زمانی که او چرخید و در وسط نوبت همان اوایل در مرحله نهایی است.

"ما تا به حال برخی از واقعا بد هفته" Stenhouse گفت. "از دست تعادل کمی اما احساس می کنیم بسیار نزدیک است. اما من نمی دانم یک آتش سوزی آغاز شده در کابین خلبان. چیزی الکتریکی در فاصله."

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن