Hancock: دنور آماده به "پاک کردن" بی خانمان Encampments

در طول 24 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی بحث دنور پاسخ به COVID-19 شهردار مایکل Hancock گفت که این شهرستان در حال آماده

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

در طول 24 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی بحث دنور پاسخ به COVID-19 شهردار مایکل Hancock گفت که این شهرستان در حال آماده سازی به آدرس خانمان encampments که فنر در اطراف کاپیتول هیل و مرکز شهر با وجود توصیه ها در برابر چنین اقداماتی در طول بیماری همه گیر از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

"شما می توانید سعی کنید برای محافظت در برابر یک ویروس یک بهداشت عمومی چالش در حالی که اجازه می دهد دیگران به وجود" هنکاک گفت: ارجاع به سایت های مانند یکی که رشد نزدیک Morey مدرسه در کاپیتول هیل محله. "که تعادل ما نیاز به راه رفتن. برخی از این encampments باید spiraled به حاد بهداشت عمومی تهدیدات مسائل از نگرانی های بزرگ که در آن شما اجازه می دهد سوزن و دیگر شرایط ناسالم وجود داشته باشد."

در طول این بحث Hancock پیوسته کشت از مسئولان شهرستان از جمله دنور عمومی, بهداشت و محیط زیست, مدیر اجرایی, باب مک دونالد در دفتر مدیریت اضطراری, مدیر اجرایی, Matt مولر وزارت مسکن ثبات, مدیر اجرایی, Britta فیشر و دنور رئیس پلیس پل Pazen.

در سخنان افتتاحیه خود, Hancock, با استفاده از یک فوتبال استعاره برای توصیف این سه ماه پس از دنور صادر اقامت خود را در خانه سفارش در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus. در آن زمان او گفت: این بیماری تا به حال این شهر و ساکنان آن دوخته خود را در برابر یک خط محوطه. او اشاره کرد: ما هنوز در سه ماهه اول اما ما موفق به پیشبرد توپ به بیست و فراتر از سایه خود ما را هدف پست است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

بستری شدن در بیمارستان همچنان به روند نزولی, Hancock, تاکید کرد, اما او اذعان کرد که شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد است. چرا که مثبت تشخیص داده و در حال حاضر در حدود 3 درصد به زیر 5 درصد هدف تعیین شده توسط مقامات دولتی دنور باقی مانده است در یک وضعیت پایدار — اما اگر بهترین شیوه های ایمنی نیست و به دنبال او اضافه کرد: این وضعیت می تواند محول به عنوان دیده می شود در تگزاس فلوریدا و چند تن از کلرادو کشورهای همسایه و بیشتر لغو محدودیت ممکن است به تعویق افتاد.

در یک بازی گاه به گاه شات در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Hancock, گفت که او را نمی تست و تماس با ردیابی "به شوخی" و اشاره کرد که این شهر به تازگی ملاقات و یا پیشی 1100 روزانه آزمون به آن نیاز دارد به انجام.

این نقطه روشن شد و پس از یک دور pricklier موضوع: بی خانمانی. "ما باید برای دو چندان کردن تلاش های ما برای تغییر چگونه ما حمایت از ما ساکنان تجربه بی خانمانی, از جمله بیش از 24 ساعت گزینه — و ما بی اعتنا به encampments که فنر در اطراف شهر ما" هنکاک گفت. "آنها از نگرانی های بزرگ است. ما در حال کار به استراتژی چگونه ما می تواند همچنان به آدرس encampments است که تبدیل به یک تهدید بهداشت و ما در حال رفتن به مجبور به پاک کردن آنها را به نگه داشتن همه سالم است."

از آنجا Hancock منتقل شده به شهرستان در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله احتمال که دنور سفارش الزامی ماسک در بسیاری از اماکن عمومی باقی خواهد ماند برای آینده قابل پیش بینی. مک دونالد و سپس برداشت این موضوع اشاره کرد که مقامات باید یک ایده بهتر در هفته آینده یا اگر افزایش COVID-19 مورد شمارش را می توان به عواملی مانند مرکز شهر تظاهرات روز یادبود جشن ها و دسترسی بیشتر به میله باشگاه ها و رستوران ها که برخی از آنها نبوده است به شدت زیر ظرفیت دستورالعمل. مک دونالد برآورد شده است که این شهرستان از دریافت 100 شکایت در هر هفته در مورد این نگرانی ها. و در تلاش برای پاسخ به همه آنها در عرض 24 ساعت.

در طول پرسش و پاسخ جلسه بسیاری از سوالات آورده اعضا به بی خانمانی.

هنکاک bristled در ضمنی که دنور قرار بود در برابر CDC مشاوره در مورد بی خانمان encampments و اصرار داشت که بسیاری از کسانی که از نظر مخاطره آمیز تا تمیز شده و بدون جابجایی افراد ماندن وجود دارد — ادعا می کنند که قطعا قابل بحث با توجه به روشن کردن یک پنج امتیاز اردوگاه در ماه گذشته است که در آن unhoused گفته شد نه به بازگشت برای روز.

همچنین هل دادن به عقب بود مک دونالد که گفت: مسئولان باید در ارتباط با CDC در مورد چگونه به آدرس دیگر-نگرانی های بهداشتی بدون افزایش خطرات مرتبط با COVID-19. "با توجه به کسانی که مکالمات من با اعتماد به نفس ما در حال هماهنگی با عوامل و متعادل مختلف دولتی و تهدید سلامت," او گفت:.

فیشر در توصیف این شهرستان تلاش برای محافظت از افراد بی خانمان با استناد به 1,065 تخت ساخته شده در دسترس از طریق کمکی پناهگاه و 180,000 وعده های غذایی در خدمت, در سایت های مانند دنور سالن بزرگ و ملی در غرب مرکز, نه به ذکر است 1,021 واحد تامین مالی مسکن و 1,066 اضافی خوابگاه است که میله میله برای پیشگامانه در سال آینده. "در آن است همه چیز ؟ هیچ" او اذعان کرد. "ما می دانیم که ما نیاز به انجام بیشتر از جمله فدرال با استفاده از منابع به اهرم بهترین نتایج ممکن است ما احتمالا می تواند." دنور است در "یک بودجه محدود محیط زیست" او اذعان کرد اما در ادامه به سرمایه گذاری در راه حل های دراز مدت برای بی خانمان ها.

پس از بحث و گفتگو در مورد تماس برای حذف دنور کریستف کلمب قانون که تحت مطالعه و Pazen هشدار در مورد گسترش سلاح های هسته ای غیر قانونی, آتش, Hancock, ارائه برخی از بسته شدن طول می کشد در encampments. "من نمی توانم به یک جدول زمانی" برای زمانی که مقامات آنها رسیدگی خواهد شد گفت: اما او می خواهد برای جلوگیری از این نوع درگیری که می تواند به خطر اندازد هر دو ساکنان و کارکنان شهرستان.

"ما نیاز نداریم که نوع تعامل" او تاکید کرد. "این آسان برای اهریمن جلوه دادن دولت هنگامی که ما در حال تلاش برای انجام آنچه که ما می تواند به ایجاد تعادل و کمک به مردمی است. ما در حال تلاش برای صدمه زدن به همسایگان ما که در حال تجربه بی خانمانی. من می خواهم مردم را به شنیدن این که با صدای بلند و روشن است: اگر ما قادر به کمک به آنها را از دسترسی به خدمات وجود دارد بیشتر احتمال به حرکت آنها را به یک شیوه زندگی پایدار.... چیزی کوتاه که من پیدا کردن غیر انسانی است."

به عنوان او آن را "ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما باید برای انجام بهتر. و ما می خواهیم انجام دهیم بهتر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب