باید پیوند آماده را به محل برداشت سبزیجات

یکی از راه درو فراوانی از سبزیجات از حتی یک باغ کوچک است که برای حفظ کاشت در طول فصل رشد. به زودی شما می تواند

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

یکی از راه درو فراوانی از سبزیجات از حتی یک باغ کوچک است که برای حفظ کاشت در طول فصل رشد. به زودی شما می تواند پر کردن سبزیجات که در آن شما باید برداشت پیاز یا کشیده صرف نخود فرنگی یا خیار انگور. بعد از آن وجود دارد می تواند فضایی که در آن ذرت اولیه چغندر یا هویج شده اند برداشت شده است.

یک راه خوب برای پر کردن در زمین که باز می شود تا با پیوند. آنها به احتمال زیاد کمتر از دانه به دست داده و یا نادیده گرفته شده در دریا از پوشش گیاهی در هر باغ این زمان از سال است. و پس از آنها برای اولین بار سه تا چهار هفته رشد می گیرد در خارج از باغ خود برداشت از پیوند می آید همراه است که خیلی زودتر.

آن را سخت به رشد تعداد زیادی از پیوند در یک فضای کوچک با حداقل نیروی کار. مثلا من می تواند به رشد عرضه یک ماه کاهو پیوند در حدود یک فوت مربع از فضای. کاهو آماده به غذا خوردن کمتر از یک ماه بعد از من گیاه آن را در باغ و زمان آن طول می کشد مرا به رشد و مراقبت از این پیوند است که کمتر از 10 دقیقه است.

اولین گام این است که به جوانه زدن دانه. من این کار را در یک دانهی کوچک مسطح و مستطیل شکل پلاستیکی ظرف 2 تا 3 اینچ عمیق با طرف 6 اینچ 4 اینچ گسترده. هر 2-به-3-اینچ عمیق ظرف مانند یک ظرف ماست یا قطع شیر, کارتن, کار می کند اگر شما پانچ سوراخ در پایین به اجازه دهید آب تخلیه کردن. پر کردن ظرف با گلکاری خاک افشانده شدن دانه به عمق صحیح شرکت خاک و سپس نشستن ظرف را در یک ظرف آب به مدت 15 دقیقه تا زمانی که رطوبت کشیده شده است از زیر دانلود کنید. پوشش ظرف را با یک قاب شیشه ای یا پلاستیکی نگه می دارد در داخل مرطوب.

هنگامی که نهال بهم زدن از طریق خاک آنها نیاز به نور — سخت است نه به پیدا کردن این زمان از سال! بعد از چند روز در آفتاب برگ های جدید به اندازه کافی بزرگ هستند رسیدگی و زمان آن را برای چه, بریتیش, باغبان تماس "سیخ زنی از" انتقال از جوانه از خود را شلوغ جوانه زنی تخت به سلول های انفرادی برای چه استرالیایی تماس "رو به رشد است."

نهال می تواند به رشد در انواع ظروف و یا آپارتمان. من مانند بذر شروع واحد متشکل از فردی کاشت سلول است که نشستن بر روی یک حصیر مویرگی که تساوی آب از یک مخزن زیر آب هر سلول است. در حدود یک فوت مربع از فضای خانه ها 24 پیوند. مویرگی, آبیاری, سیستم های رایگان من از آبیاری — به جز برای پر کردن مخزن در هر هفته و یا دو و ریشه تروما است اجتناب شود زیرا هر یک گیاه ریشه محدود به خود همراه است.

آیا با استفاده از یک مویرگی سیستم آبیاری و یا برخی دیگر ظرف برای رشد در پر کردن آن با خاک گلکاری — نه مستقیم خاک — و سپس کمی شرکت آن را در محل. شما در حال حاضر نیاز — به عنوان انگلیسی آن تماس بگیرید — یک "گود کردن زمین را" یک ابزار شما می توانید خرید و یا با قرار دادن یک نقطه بر روی یک نیم اینچ بکوبند. فشار با نوک انگشت گود کردن زمین را به گلکاری خاک در یک سلول آن را به یک پیچ و تاب و پس از آن نمی چسبد (استفاده از صاف پلاستیکی dibble) سپس گود کردن زمین را از نتیجه ایجاد یک دعوت خانه برای یک نهال جوان.

در حال حاضر به نهال ظرف اسلاید کره چاقو زیر نهال و اهرم خاک با چاقو. هدف در اینجا این است که برای نرم کردن نهال از هر یک از دیگر و گلکاری خاک. بسیار کمرویی گرفتن دو برگ از نهال و بلند آن رایگان است. پایین تر ریشه های آن به انتظار سوراخ و سپس به آرامی فشار خاک اطراف آن است. پس از شما به پایان رسید تمام خود را سیخ زنی از آب گیاهان بلافاصله با استفاده از یک خوب اسپری و سپس صاف تا هر که ورقه های سبز رنگ به خاک است.

دو خطرات خود را طی و بلافاصله بعد از سیخ زنی. این اولین بار است که بنیادی آسیب. شما احتمالا متوجه شده که چگونه ظریف ساقه هستند; به طور تصادفی فشار یا پیچ خوردگی های بنیادی و نهال خواهد مرد. همین دلیل است که شما نگه داشتن نهال توسط برگ خود را. خشک شدن دومین خطر. جدید ریشه ها به سرعت رشد می کنند اما تا زمانی که آنها انجام می دهند آب از دست رفته توسط برگ نمی شود پر. پس از انجام خود را سیخ زنی از داخل خانه یا در سایه و سپس نهال در روز در سایه ها به حل و فصل را به خانه جدید خود را قبل از انتقال آنها به خورشید است.

پس از حدود یک ماه در حال رشد در تابستان پیوند باید آماده به پاپ را به سوراخ در باغ خود را هنگامی که فضای در دسترس می شود. آب این پیوند به طور منظم برای چند روز طول می کشد تا ریشه های خود را برای رسیدن به اطراف زمین است.

___

لی رایش می نویسد: به طور منظم در مورد مواد غذایی برای اسوشیتد پرس. او نویسنده تعدادی کتاب از جمله "همیشه کنجکاو باغبان" و هرس کتاب است." او در وبلاگ http://www.leereich.com/blog. او را می توان در رسید garden@leereich.com.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن