پدر او تا به حال COVID-19 هفته. خانه سالمندان به او گفت که روز قبل از او درگذشت

این نامه در اوایل ماه آوریل به نظر می رسید بی محابا به اطلاع خانواده که ساکن در هالیوود برتر مرکز بهداشت و درم

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

این نامه در اوایل ماه آوریل به نظر می رسید بی محابا به اطلاع خانواده که ساکن در هالیوود برتر مرکز بهداشت و درمان دریافت تشخيص COVID-19.

آن به پایان رسید با یک وعده: اگر یک دوست بود "مشکوک و یا مبتلا" با شوم بیماری ناشی از coronavirus خانواده خواهد بود به سرعت اطلاع داده شود.

جیمی ان Ivey نگران بود اما هیچ پرستاران یا مدیران آگاه بود او را از هر گونه تغییرات به پدرش بهداشت.

نادانسته به Ivey پدرش جیمز Ivey, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 نزدیک به یک هفته زودتر و او گفت: آن را به یک هفته دیگر او را به یاد بگیرند که خود را تشخیص. گریم اخبار آمد روز قبل از مرگ او در خانه های پرستاری ماهر در چشمه خیابان.

تبلیغات

تکان دهنده شمار ساخته شده است در یک طرح دعوی در دادگاه است که Ivey و خواهر و برادر خود را در زمینه ماه گذشته در لس آنجلس دادگاه عالی در برابر هالیوود برتر.

"آنها می دانستند که او مثبت بود و آنها حتی نمی به من بگویید. آنها هرگز به من گفت تا زمانی که من فشرده آخرین روز" Ivey به یاد می آورد در یک مصاحبه. "چرا شما مرا? چرا نبود او فرستاده شده به بیمارستان ؟ ... چرا شما نگه داشتن او وجود دارد؟"

Ivey را دادخواهی که نام خانه سالمندان حقوقی نهاد Serrano پست حاد LLC است که در میان تعداد فزاینده ای از پرونده های حقوقی ثبت شده در سراسر کالیفرنیا در برابر خانه سالمندان اپراتورها که متهم به کارکنان و مدیران از سهل انگاری و بی پروا سوء رفتار و سوء رفتار با سالمند در پاسخ به coronavirus.

حداقل 3,176 ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19 49 درصد از ایالت مجموع با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بار و اطلاعات فدرال از ماه گذشته نشان می دهد ده ها هزار نفر از مرگ و میر در میان ساکنان و کارکنان در خانه های پرستاری در سراسر کشور.

تبلیغات

در هالیوود برتر, 58 ساکنان و 38 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و حداقل 19 کشته در مه 8, زمانی که لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت بسته رسیدگی به شیوع بیماری وجود دارد. در برخی از نقطه در طول بررسی امکانات تغییر به در نظر گرفتن تنها بیمارانی که تست مثبت است.

وکیل به نمایندگی از Ivey و خواهر و برادر خود را سرزنش هالیوود برتر برای شرایط است که اجازه رمان coronavirus به شکوفا.

"آنها نقض کنترل عفونت سیاست های آنها understaffed تسهیلات و در زمان حال دو نفر از پرستاران مراقبت از حدود 90 ساکنان" Ivey را وکیل Dmitriy Cherepinskiy گفت: هالیوود برتر. وکیل گفت که او در دفاع از موسسات بهداشت و درمان و پزشکان برای بیش از یک دهه قبل از تعویض به نمایندگی از بیماران و خانواده های آنان است.

"این واقعیت است که آنها نمی انتقال او به یک بیمارستان است که فقط نشان می دهد تلاش برای پوشش آن و با قلم مو آن را خاموش" Cherepinskiy گفت.

تبلیغات

مدیران در هالیوود برتر نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.

اعضای خانواده از ساکنان را تحت فشار قرار دادند برای افزایش نظارت از تاسیسات. در خانواده وینسنت مارتین 84 شکایت هالیوود برتر در دادگاه دولت آن را متهم به سهل انگاری تقلب و سوء استفاده سالمند و وکلای آنها خواسته لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey به "باز تحقیقات جنایی را به نگران شرایط اطراف" مارتین مرگ در مارس 4.

خانواده متهم در شکایت و گزارش به لاکی را که دو نفر از پرستاران بود که رسیدگی به 83 ساکنان; که تسهیلات را بالا مدیر بود بیمار با COVID-19 پس از ماه مارس که پدر خود را مثبت نتایج آزمون آمد روز پس از درگذشت او, اما که یک پزشک وابسته به مرکز "متقلبانه آماده گواهی فوت" به حذف COVID-19.

"بنابراین بسیاری از سوالات بی جواب مانده" گفت: کتی Sessinghaus مارتین دختر.

تبلیغات

جیمز Ivey یک 78 ساله بازنشسته ماشین که دوست game, ساختمان هواپیما از چوب بالسا و ماهیگیری در رودخانه ساکرامنتو وارد هالیوود برتر در Jan. 21.

دختر گفت: پدر او "یک اذیت کننده جنوبی, پیر مرد," تا به حال تحرک محدود و نیاز به یک صندلی چرخدار را باید یک بیماری ترمینال.

Ivey گفت که او در بازدید از چند بار در هر هفته و گاهی آوردن پول به طوری که او می تواند به منظور دلی ساندویچ.

زمانی که او در مارس 11 به رها کردن تیغ و برخی از پیژامه و شلوار Ivey طرح دعوی در دادگاه گفت: کارکنان به او گفت که با توجه به این ویروس بیشتر بازدیدها ممنوع شد, اگر چه چند کارمند به حال ماسک صورت و هیچ ساکنان انجام داد.

تبلیغات

توسط 2 آوریل به دلایلی که معلوم نیست پدرش مورد آزمایش قرار گرفت. دو روز بعد یک آزمایشگاه گزارش جیمز Ivey مثبت بود برای COVID-19 با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Ivey به نام تسهیلات اغلب به بررسی پدرش, اما هیچ چیز به نظر می رسید بی تا مارس 16. مدت کوتاهی پس از نیمه شب یک پرستار نامیده می شود به او می گویند پدر ضربان قلب "بسیار کم" و پرسید: اگر 911 باید به نام. Ivey به توافق رسیدند.

توسط a. m. 2, امدادگران وارد شد و گفت: تسهیلات آنها نمی خواهد او را پدر به بیمارستان به دلیل آنها نمی خواهند او را در معرض COVID-19. هیچ کس اطلاع امدادگران که او در حال حاضر قرارداد این بیماری طرح دعوی در دادگاه گفت.

صبح روز بعد Ivey گفت که او به نام هالیوود برتر به دنبال پدرش شرط است. پرستار به مختصر و مفید از دارو و گفت که او "خواب زیادی است."

تبلیغات

Ivey گفت که او تلاش برای به دست آوردن اطلاعات دقیق. اگر او به نام در شب می توان گفت به تماس در طول روز. آن به مسئول پذیرش گفت: مدیران در ناهار و یا در یک جلسه.

"شما می تواند در خود نگه دارد و شش دقیقه و منتقل شود به راحتی سه بار به فرد شما نیاز به صحبت به" Ivey گفت. "همیشه وجود دارد یک بهانه است."

و اگر Ivey می خواستم به صحبت کردن با پدر به توضیحات بیشتر: به دنبال او خواهد بود یا در یک وعده غذایی و یا از آن خواهد بود بین شیفت یا پرستاران نمی تواند قرار دادن تلفن بی سیم را به بالین او.

"این تقریبا مانند آنها به من اجازه صحبت به او را — که نوع احساس من" Ivey گفت.

تبلیغات

زمانی که Ivey کردم یک پرستار در تلفن برای پیگیری پدرش مراقبت پرستار گفت که او "انجام بهتر" اما او "نگه داشته و از بین بردن اکسیژن خود را و شکایت که ماسک بود و باعث ناراحتی او" طرح دعوی در دادگاه گفت.

پس از تماس به پایان رسید Ivey رشد مشکوک. او تعجب که چرا پدر او تا به حال در یک ماسک اکسیژن. حدود نیمه شب در مارس 19 طرح دعوی در دادگاه گفت: Ivey کردم یک پرستار در گوشی و فشرده اگر پدر شده بود برای بررسی COVID-19.

پرستار پاسخ داد که "به دلیل قرار گرفتن در معرض" او مورد آزمایش قرار گرفت در 2 آوریل و در نتیجه برگشتم مثبت است. اخبار تحویل داده شد با nonchalance با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

"من قلب کاهش یافته و در قفسه سینه" Ivey گفت. "این همه گرد هم آمدند برای من — راه او گفته بود این بود که هیچ معامله بزرگ است."

تبلیغات

جیمز Ivey درگذشت مارس 20 و مرگ او گواهی لیست COVID-19 در میان این علل با توجه به کت و شلوار. در آخرین ساعات Ivey پرسیدم پرستار برای قرار دادن پدر خود را بر روی بلندگوی تلفن.

"من می توانم او را بشنود گریه برای کمک به" Ivey گفت: از طریق اشک. "وجود دارد هیچ چیز من می تواند انجام دهد. من تا به حال برای نشستن وجود دارد و گوش دادن به او تا زمانی که او در آن برگزار شد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن