در اینجا چگونه دنور صرف ماری جوانا درآمد

سوال می آید در همه زمان ها: که در آن ماری جوانا پول رفتن ؟ در طول بیش از شش سال از حقوقی گلدان فروش کلرادو جمع

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

سوال می آید در همه زمان ها: که در آن ماری جوانا پول رفتن ؟

در طول بیش از شش سال از حقوقی گلدان فروش کلرادو جمع آوری شده بیش از $1.37 میلیارد دلار از ماری جوانا مالیات — و که $1.37 میلیارد دلار است که فقط در سطح دولت است. دولت های محلی اجازه می دهد که فروش ماری جوانا نیز تحمیل مالیات های محلی و به عنوان کلرادو بزرگترین شهر و پایتخت حشیش صنعت در این حالت دنور به دست آورده قابل ملاحظه تکه از بودجه پس از وجوهي گیاه است.

از ژانویه 2014, Denver, جمع آوری شده در حدود $294.5 میلیون در ماری جوانا درآمد مالیاتی با توجه به دنور اداره مالیات غیر مستقیم و مجوزهایی که مانیتور ماری جوانا مالیات و مجوز هزینه ها و همچنین چگونه است که درآمد در نهایت صرف شده توسط شهر. اما نه همه که پول می رود به طور مستقیم به مالیات دهندگان مزایا: تنظیم و اجرای, دولت, درآمد sharebacks و جوانان استفاده از ماری جوانا پیشگیری همه را کاهش قبل از بقیه جریان را برای پروژه های مانند شهر بهبود زیرساخت ها است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

از سال 2014 تا 2019 حدود 29 میلیون نفر از این شهر گلدان مالیات بر درآمد صرف شد ماری جوانا تنظیم و اجرای با توجه به مالیات و مجوز; جوانان پیشگیری کردم 16 میلیون دلار در طول همان دوره است. کسانی که تنها سه حوزه خارج از بودجه عمومی اختصاص داده شده برای ماری جوانا مالیات بر درآمد تا سال 2017 زمانی که مسکن مقرون به صرفه (16 میلیون دلار از سال 2017 تا 2019) مخدر مداخله (3.1 میلیون دلار در سال 2019) و شهر بهبود سرمایه (19 میلیون دلار از سال 2018 2019) همه در آمد خود را کاهش.

Here's How Denver Spends Marijuana Revenue

شهر دنور

مسکن مقرون به صرفه بودجه دست انداز از سال 2018 2019 از 2 درصد ویژه فروش ماری جوانا مالیاتی این شهرستان تصویب شده در سال 2018 با بیش از 11 میلیون دلار از ماری جوانا درآمد مالیاتی رفتن به مسکن مقرون به صرفه و تلاش های 2019 به تنهایی برای کمک به ساخت واحد مانند مولین آپارتمان جدید و مقرون به صرفه-مجتمع مسکونی در استاپلتون.

اما هزینه های ماری جوانا بودجه است پیچیده تر از تخصیص چند میلیون دلار برای "اجرای" را به عنوان چند شهر بخش بازی نقش نه تنها در اجرای اما آموزش و پرورش و بهداشت عمومی تلاش. برای مثال شهر دفتر دادستان مورد نیاز بیشتر ماری جوانا پول از اجرای قانون بودجه ($1.36 میلیون نفر) در سال 2019 نسبت به دنور اداره پلیس (1.1 میلیون دلار) در حالی که دنور دفتر امور کودکان است که مسئول در حال اجرا پس از مدرسه و برنامه های تابستان به دست آورد تقریبا 1.6 میلیون دلار از بودجه آموزشی.

پس از ماری جوانا درآمد مالیاتی بودجه جوانان, پیشگیری از اجرای قانون و مقررات مسکن مقرون به صرفه و چند تن دیگر جبران مناطق باقی مانده نقدی ارسال می شود به این شهر به طور کلی صندوق. در سال 2019 که به مبلغ کمتر از $15,000.

در اینجا شکست:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب