دوره گردی و خیال باف: یک مرد بی خانمان و سگ او امیدوار است در نهایت به خانه بروم. سپس COVID-19 وارد

لیلاند "محصولی" Goodsell ممکن است فقط یکی دیگر از مرد بی خانمان در خیابان های Goleta کالیفرنیا اما او تا به حا

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

لیلاند "محصولی" Goodsell ممکن است فقط یکی دیگر از مرد بی خانمان در خیابان های Goleta کالیفرنیا اما او تا به حال به دست آورده چیزی از شهرت بیش از 14 سال از او می خواهم زندگی می کردند وجود دارد. سگ خود, خیال, ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با آن. و یا از آن می شده اند 946 استناد او برای زندگی در خیابان. اما بدون توجه به آنچه که او به راحتی قادر به جذابیت رهگذران را به تبدیل شدن به دوستان.

آن بود که خود را فروتن نگرش و حس شوخ طبعی به خود جلب کرد که Goleta مقیم و وکیل Gabriela Ferreira به دوره گردی.

Ferreira خواهد همیشه انجام بهترین خود را به بی خانمان ها تا زمانی که او به کشف گردی پس از حضور در یک کباب, او اولین غریزه بود بپرسید اگر او نیاز به هر گونه مواد غذایی است. او تصمیم گرفت دنده را از یک رستوران در سراسر خیابان و اصرار او پیوستن به او را برای صرف شام.

"او همیشه هل دادن محدودیت," او گفت:. اما آنها لذت می برد یک وعده غذایی با هم در خارج پاسیو رستوران و به زودی دوستان است. از آنجا که اولین برخورد Ferreira خواهد خرید بسیاری از وعده های غذایی به صورت دوره گردی به او اجازه دهید زندگی می کنند در حیاط خلوت خود و حتی پرداخت برای یک سال از متل باقی می ماند زمانی که او درگیر در یک طرح دعوی در دادگاه که او پرداخت می شود در زمانی که او در حل و فصل پرونده.

تبلیغات

آن را بعید است که دوستی و گردی آن را برای اعطا. "چرا شما این کار را برای من?" او را بخواهید. "من چنین درد در گردن."

"من نمی دانم چرا" Ferreira خواهد پاسخ. "اما من شما را دوست دارم بنابراین من قصد دارم به انجام آن است."

دوره گردی بود کاهش یافته است در یک یتیم خانه با دو خواهر خود در Missoula منت., زمانی که او 3. او تنها 11 هنگامی که او شروع به پریدن کرد یک قطار و رهبری غرب است. دیگر قطار قیف همه به نام او "کوچکترین گردی." نام گیر کرده و او را صحیح هر کسی که به نام او نام تولد. "همین حالا با من تماس لیلاند! من گردی و من به آن افتخار می کنم" او می گویند که.

یک بار در کالیفرنیا متوجه شد که کار لوله گذاری, ساخت و ساز, مشاغل, تعمیر خودرو و ساختمان مراکز. او دو بار ازدواج کرد. در وایریکا کالیفرنیا او یک کسب و کار بازیافت با همسر و پسرش. هنگامی که او خریداری یک قایق موتوری و به پایان رسید تا سرگردان در وسط یک بندر برای روز بدون آب و غذا و یا راه بازگشت به ساحل. بندر گشت در نهایت او را نجات پس از یک دوست و گزارش او از دست رفته است.

تبلیغات

"تمام چیزی بود که فقط تمایل به قرار دوباره به محل خود تماس بگیرید" گفت: دوست خود دبورا بارنز کمک رسانی کارگر که زد یک گروه مدافع برای بی خانمان ها. "او یک کابوی, یک شناگر. این یک طرح احمقانه."

پس از از دست دادن همسرش به سرطان لوزالمعده و پسر خود را به یک هروئین در همان هفته گردی و خیال بسته بندی شده و در سمت چپ شهر. آنها زندگی می کردند برای مدتی در سانتا کروز قبل از thumbing پایین ساحل فرود در سانتا باربارا. او تصمیم گرفت آنها خواهد ماند.

یک لابرادور-ridgeback مخلوط خیال باف بود و تنها خانواده گردی را ترک کرده و آن را یک معجزه بود این دو تا به حال زندگی می کردند ، آنها تا به حال تحمل حملات غیر دوستانه با همسایگان و باندهای خیابانی و جان سالم به در یک تصادف جدی با یک تانکر گاز کامیون که تقسیم گردی سر و پایش شکست. دوره گردی بود که هرگز پس از آن.

Hobo reunited with Dreamer after four months apart while Hobo dealt with surgery.

دوره گردی پیوست با خیال باف پس از چهار ماه از هم جدا در حالی که دوره گردی در برخورد با عمل جراحی است.

(دبورا بارنز)

تبلیغات

دوره گردی دوستانه بود با تیز حس شوخ طبعی و یک چشمک زدن در چشم او که زده بارنز به عنوان یک منبع غیر معمول از مثبت.

"زمانی که در خدمت شما در این خیابان وجود دارد بسیاری از غم و اندوه و بسیاری از تنش برای مردم فقط تلاش برای وجود دارد در هر ساعت از هر روز به خصوص در بیماران روانی," او گفت:. "اما دوره گردی تا به حال یک راه روشن همه چیز را با خود جوک."

یک روز به عنوان بارنز بود آوردن کیسه خواب و لباس و سایر ملزومات برای خیابان دوستان گردی در زمان دوچرخه خود را و سگ سبد خرید به صرفه جویی در یک فضای پارکینگ برای ورود و ثبت نام برای جدول خود را که به عنوان خوانده شده "دکتر." زمانی که او در سمت چپ جدول به خدمت شام به خط او جایگزین آن را با "دکتر است."

او همچنین مفید خود را با مهارت های مکانیکی, تعمیر دوچرخه و صندلی چرخدار برای دیگر افراد بی خانمان. "او ایجاد شده و تعمیر هر چیزی را با آدامس و رشته" بارنز گفت. "همیشه مفید و همیشه پرداخت می شود یک فرد به عقب. او انتظار می رود که از همدستان خود را بیش از حد."

تبلیغات

اگر چه او کمک رسانی دوستان ارائه شده برای او در مناسبت او همیشه در بررسی بر روی آنها بیش از حد. او تقریبا روزانه تماس های آغاز شده با "هی sis را در این دوره گردی است و هر کسی به شما گفت "دوستت دارم "امروز" او بپرسید بارنز. "خوب شما بروید وجود دارد. من فقط انجام داد."

اما الکل آورده سمت های مختلف و اغلب دخالت در روابط خود را. "او خواهد رفتن را از طریق مراحل که در آن شما بهترین فرد تا کنون در زندگی خود را و سپس او متنفر شما و سپس او می رود به یک بعدی" Ferreira گفت.

بارنز به او کمک کرد تا به چندین درمانگاه بازتوانی اما او همیشه عود. او اعتیاد به الکل همراه با اثرات طولانی از حادثه او را حتی بیشتر متخاصم. زمانی که او نمی تواند بارنز و Ferreira خواهد مراقبت از خیال.

تبلیغات

پس از حادثه Ferreira را همکار کمک گردی با طرح دعوی در دادگاه اما او هرگز ماند هوشیار طولانی به اندازه کافی برای رفتن به دادگاه به طوری که آنها را حل و فصل پرونده. بارنز اقدام به گرفتن او را به مسکن به سال, اما او مقاوم به خصوص مکان هایی است که نمی خواهد اجازه می دهد تا سگ.

"این افتضاح ترین وضعیت" Ferreira گفت. "او تا به حال پول, اما او نمی توانست مسکن."

دوره گردی تا به حال تمایل به بازگشت به خانه در دو سال گذشته از زندگی خود را. مونتانا اشاره شد. "خیال باف نیاز به ببینید که در آن من آمد از" دوره گردی می گویند.

بارنز و سانتا باربارا اداره پلیس سعی در کمک گردی بازگشت به Missoula برای دیدن آخرین زندگی خواهر و یک افسر پلیس حتی مرتب به رانندگی او را به عنوان یک نفع است. اما مونتانا سرد برگزار گردی بازگشت به زندگی در یک صندلی چرخدار در برف بود و نه مطلوب.

تبلیغات

او هرگز آن را به Missoula زنده است.

دوره گردی در نهایت خرید یک 1987 فورد کامیون به خواب در طول فصل بارانی و امن نگه دارید از اواخر شب حمله است. Goleta کلانتر نمایندگان نادیده گرفته شهرستان مقررات مربوط به وسایل نقلیه در حال حرکت در هر 36 ساعت پس او می تواند نگه داشتن آن پارک شده و نادیده گرفته شود این واقعیت که او نمی باید یک مجوز.

آخرین بار بارنز یا Ferreira دیدم دوره گردی بود که در ماه مارس قبل از دولت رفت و روی زمین افتاده. زمانی که او بیمار بود آن را دشوار است برای آنها را به کمک کند. او حاضر به رفتن به بیمارستان برای ترس از ترک خیال باف ،

به جای یک مرد دیگر تینو در زمان مراقبت از گردی تمیز کردن کامیون خود را پیاده روی دریمر و آوردن غذا به او. او با بررسی بر او روزانه تا دوره گردی در نهایت به توافق رفتن به بیمارستان است. "تینو او فرشته نگهبان" بارنز گفت.

تبلیغات

او در حال حاضر delirious زمان, او را به بیمارستان است. پس از پنج روز در ICU, پزشکان نمی دانند آنچه که او در تلاش بود برای برقراری ارتباط است. بیش از تلفن بارنز به آنها گفت: "آیا من به نفع راه رفتن در آن وجود دارد و به او بگویید 'خیال خوب است. خیال خوبی انجام شده است.'" او درگذشت مارس 4, یک ساعت پس از آنها به او گفت. او 66 و اولین COVID-19 مرگ در جنوب شهرستان سانتا باربارا.

خاکستر او بازگردانده شدند به مونتانا که در آن خواهر او هنوز هم زندگی می کند. دریمر در حال حاضر زندگی در Goleta با تینو. زمانی که خیال را هم همراه خود را خاکستر خواهد پیوست با کارشناسی ارشد خود در دوره گردی وطن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب