هالیوود-حمایت فعال در معرض خطر حیوانات خانگی با درمان آنها را با خود محصولات دامپزشکان می گویند

حساب از دامپزشکان اکو یکدیگر و کشش به عقب تا زمانی که هفت سال: Marc اعظم بنیانگذار هالیوود-حمایت امداد و نجات

توسط MORVARIDEASIA در 9 مرداد 1399

حساب از دامپزشکان اکو یکدیگر و کشش به عقب تا زمانی که هفت سال: Marc اعظم بنیانگذار هالیوود-حمایت امداد و نجات حیوانات, موسسه خیریه مشتریان خود را متقاعد به کنار گذاشتن تجویز رژیم درمانی و به جای خود بیمار سگ و گربه او به فروش می رساند محصولات خود را برای سود فروشگاه مواد غذایی حیوان خانگی در شرمن اوکس.

بیش از یک دوجین لس آنجلس-منطقه دامپزشکان و کسانی که برای مراقبت از حیوانات گفت: بار است که اعظم اقدامات تهدید را به آسیب و در چند مورد هم آسیب — حیوانات خانگی آنها درمان برای شرایط مانند بیماری های کلیوی و نارسایی قلبی و سرطان است.

پنج نفر از ارائه دهندگان مراقبت گفت: آنها در مورد شکایت اعظم به کالیفرنیا دامپزشکی پزشکی مدیره ادعا او تمرین دامپزشکی در فروشگاه بدون مجوز. اعظم که توصیف خود را به عنوان نسل چهارم شناس و متخصص تغذیه است نه یک دامپزشک. دامپزشکان گفت: هیئت مدیره یا بلافاصله رد آنها و یا در زمان عمل است.

امیلی Chaplow یک استودیو سیتی دامپزشک گفت که او شکایت به هیئت مدیره پس از یک مشتری به او گفت که اعظم توصیه می شود با دادن یک سگ دیابتی یک مصرف استروئید است که می تواند به کشته شدن حیوانات است.

تبلیغات

"این بود که 100% اشتباه" Chaplow گفت. "من به مردم بگویید اگر آنها از من نمی خواهد آنها را ببینید به عنوان مشتریان از آنجا که او بسیار خطرناک است."

ناتالیا صوت یک جراح دامپزشک که با این نسخهها کار با Chaplow گفت: دو سال پیش او درمان یک سگ که نیاز به عمل جراحی برای برداشتن سنگ مثانه. او گفت: صاحب سگ به او گفت اعظم توصیه شده بود که سنگ را حل اگر او به حیوان خانگی خود را مکمل.

صوت بود که گاه به گاه داوطلب با اعظم بنیاد گفت: او را متقاعد به بازگشت مکمل و اجازه عمل جراحی است.

تبلیغات

"گفتم:" این سنگ نیست, حل,'" او بازگو کرد. "اگر آنها در حال حل این فرد برای پیدا کردن که می تواند یک میلیونر است.'"

صوت مشتری تایید دامپزشک حساب.

اعظم پاسخ نمی دهند به ایمیل و سوال از زمان برای این مقاله.

کالیفرنیا دامپزشکی هیئت پزشکی که مجوز دامپزشکان و بررسی شکایت علیه آنها گرفته هرگز هر گونه اقدام در برابر اعظم هیئت مدیره و سخنگوی گفت. او گفت: هیئت رسیدگی به شکایات و تحقیقات محرمانه است.

تبلیغات

در پاسخ به یک بار درخواست California Department of Public Health به تازگی راه اندازی یک تحقیق از یک سال 2018 شکایت که اعظم بود و فروش حیوان خانگی مواد غذایی بدون برچسب مناسب توسط قانون مورد نیاز.

اعظم یک محکوم سابق که تبدیل خود را به یکی از برجسته ترین رهبران در حمایت از حقوق حیوانات در جامعه در اینجا و خارج از کشور شد و این موضوع یک بار بررسی در ممکن است که شواهد تناقض ادعاهای او در مورد تلاش های خود را برای نجات سگ ها و گربه ها از گوشت بازار و صحت برخی از وحشتناک ویدئوها او عکاسی از حیوانات در حال شکنجه و کشته شدند.

Marc Ching at a 2015 fundraiser.

مارک اعظم در 2015 جمع آوری کمک.

(آنجلا Weiss / گتی ایماژ)

این تحقیقات همچنین سوالات مطرح شده در مورد شیوه های مالی و جمع آوری کمک روش خود را, موسسه خیریه حیوانات امید و سلامتی بنیاد است که جمع آوری میلیون ها دلار کمک مالی با کمک از افراد مشهور مانند Joaquin Phoenix, Bill Maher and Whitney Cummings.

تبلیغات

در مصاحبه زودتر و در ایمیل فرستاده اظهارات اعظم و خود را وکیل گفت: او همواره راستگو در مورد کار خود را در خارج از کشور, فیلم ها واقعی بودند و او هرگز سوء استفاده از بودجه بنیاد و یا آزار حیوانات است.

در آوریل کمیسیون تجارت فدرال متهم اعظم ساخت کاذب و فریبنده یا ادعا می کند که یک مکمل گیاهی او فروش می تواند درمان COVID-19 و برخی از دیگر محصولات می توانید از درمان سرطان است. اعظم محروم انجام هر کاری اشتباه است. در اوایل این ماه او توافق برای حل و فصل که در آن او است منع از ساخت بی اساس ادعا می کند که محصولات خود را می تواند درمان COVID-19 یا سرطان است.

دامپزشکان اتهامات مرکز در آنچه مشتریان به آنها گفتم در مورد برخورد با اعظم در Petstaurant خود بوتیک مواد غذایی و فروشگاه مکمل در شرمن اوکس. (اعظم به تازگی افتتاح یک دوم Petstaurant در Westside.)

پزشکان گفتند که آنها باز به روش های جایگزین برای درمان اما اگر آنها درمانی نادرست و تحت فشار قرار دادند توسط کسی که بدون آموزش های مورد نیاز. که در آن اعظم عبور از خط دامپزشکان گفت.

تبلیغات

آنها گفت: برخی از مشتریان خود با اشاره به اعظم به عنوان "دکتر اعظم" یا "دکتر مارک" در باور او یک دامپزشک.

صفحه اصلی Petstaurant سایت ترویج محصولات خود را به عنوان ارائه "بهترین در مراقبت از سلامت" پوست و آلرژی غذایی, ورم گوش, عفونت و بیماری های دیگر است.

پیتر دادند یک دامپزشک است که مدیر اجرایی جنوب کالیفرنیا دامپزشکی Assn., یک سازمان حرفه ای گفت: او فرستاده و شکایت در مورد اعظم به کالیفرنیا دامپزشکی پزشکی هیئت مدیره در سال 2014. شکایت گفت: برخی از مطالب در Petstaurant سایت "می تواند در نظر گرفته شود به ارائه تشخیص و پیشنهاد درمان است."

تبلیغات

Weinstein گفت که او دریافت "معمولی پاسخ — 'ما آن را تحت advisement,'" و هرگز شنیده از هیئت مدیره دوباره.

علامت Nunez, غرب هالیوود دامپزشک بوده و در کالیفرنیا دامپزشکی پزشکی مدیره از سال 2013 گفت: چند تن از مشتریان خود را که سگ به حال اختلالات پوستی تبدیل شده بود به اعظم برای کمک به. با توجه به Nunez, اعظم قرار دادن سگ در یک رژیم غذایی از مواد غذایی خود را و گفت: این امر از بین بردن آفات. Nunez گفت: این سگ را بهبود نمی بخشد و صاحبان آمد به او در نا امیدی.

"آن را گمراه کننده به مصرف کننده است که با فرض این که مارک اعظم دارای دانش پزشکی است که او واقعا نمی کند" Nunez گفت. "این یک دوره از زمان است که یک حیوان خانگی است که دلیلی رنج می برند."

Nunez اضافه شده است که او را تشویق سه یا چهار دامپزشکان که به نام او با شکایت در مورد اعظم به گزارش نگرانی های خود را به هیئت مدیره. او هرگز شکایت خود را و نمی دانم که آیا هیئت مدیره ستاد تا به حال به بررسی هر یک شکایت رسمی در مورد اعظم. هیچ یک از آنها تا کنون رسیده او را در سطح هیئت مدیره گفت.

تبلیغات

هیئت مدیره استخدام چهار کارکنان به انجام تحقیقات از شکایت. اگر یک بررسی مشخص شود که کسی که بدون مجوز نقض کالیفرنیا دامپزشک قوانین هیئت مدیره اجرایی اقتدار به موضوع استناد است که می تواند شامل جریمه و به منظور متوقف و دست بردارد. آژانس همچنین دارای اقتدار به مراجعه به شکایات شهرستان وکلای منطقه ممکن است پیگرد قانونی هیئت مدیره و سخنگوی گفت: در یک ایمیل به بار.

"در این زمان هیئت صادر نشده هر گونه استناد و یا جریمه در برابر مارک اعظم," او گفت:. "شما ممکن است مایل به بررسی را با هیئت مدیره در تاریخ بعد به پرس و جو که آیا هر گونه استناد و یا جریمه صادر شده است."

چند دامپزشکان صحبت کرد که به بار خواسته است که نام خود را منتشر نمی شود زیرا آنها ترس از اقدامات تلافی جویانه توسط اعظم که پایه و اساس شکایت دو نفر از داوطلبان به صورت خیریه و مدیر اجرایی سابق پس از آنها انتقاد او.

بنیاد اظهارنامه مالیاتی نشان می دهد که Petstaurant فروخته است حداقل $59,000 در مواد غذایی و مکمل ها به خیریه. کالیفرنیا دادستانی کل اعلام کرده است که بنیاد آن را انجام ممیزی از خیریه ها.

تبلیغات

یک دکتر که نخواست نامش فاش شود گفت که او شکایت به هیئت مدیره پس از برخورد با اعظم در غرب L. A. هیئت مدیره گواهی پزشکی داخلی پزشک متخصص درمان شد یک سگ برای نارسایی حاد کبد. سگ مرخص شد و مالک ادامه داد: درمان دهان و دندان در خانه.

چند روز بعد در یک معاینه مالک به او گفت که اعظم توصیه می شود توقف دارو و تغذیه سگ Petstaurant رژیم غذایی. دکتر توصیه می شود که اعظم دوره عمل شد و خواست به صحبت می کنند به اعظم.

دکتر گفت مشتری خود را به نام اعظم و دست به تلفن به او. او گفت: چینگ در ابتدا به او گفت که او یک دامپزشکی متخصص تغذیه. پس از دکتر سوال او را در خود آموزش و تجربه او بستری شد و گفت که او در واقع یک انسان متخصص تغذیه, او گفت:.

"من به همه کارورزان ساکنان پزشکان جدید من نمی دانم از اعتماد کردن به او و یا او را نصیحت," دکتر گفت از اعظم.

تبلیغات

دکتر گفت که زمانی که او به نام هیئت مدیره و شکایت کرده است که اعظم بود و جعل هویت یک دامپزشک یک نماینده به او گفت: "آژانس نمی تواند هر چیزی را انجام دهید" چرا که او تا به حال هیچ نوشته اثبات به حمایت از او شکایت.

هیئت مدیره و سخنگوی گفت: مواد نوشته شده است مورد نیاز برای شروع یک تحقیق. او گفت: "همه شکایت ها جدی گرفته شود" اما موثر ترین آنهایی که "شامل دست اول اطلاعات قابل اثبات."

دوم دامپزشک که خواسته نمی توان گفت که او درمان یک سگ برای لنفوم حدود یک سال و نیم پیش زمانی که اعظم خواست صاحبان رها تجویز شیمی درمانی و استروئیدها در حمایت از مکمل های.

تبلیغات

"یکی بود مایع و آن را حتی نمی باید یک لیست از مواد تشکیل دهنده" دامپزشک گفت.

او گفت که او متقاعد صاحب به ماندن با او دوره درمان و جلوگیری از دادن سگ مکمل. سگ زندگی طولانی تر از حد متوسط برای یک لنفوم بیمار, دکتر گفت:.

او گفت: اعظم اخیرا گفته یک دوم مشتری به جای یک گربه با بیماری کلیوی در یک رژیم غذایی با پروتئین بالا است که می تواند به کشته شدن حیوانات است. دامپزشک گفت: مشتری توجه او هشدار را به انجام این کار و گربه جان سالم به در برد.

یکی دیگر از دامپزشک صحبت کرد که در وضعیت او نمی شود نام برد و گفت: او با ارسال شکایت به دامپزشکی هیئت مدیره در سال 2013 ادعا که اعظم بود "آسیب رساندن به سلامت حیوانات ... و همچنین فریب دادن مصرف کنندگان با نادرست و گمراه کننده ادعا می کند." او گفت که او نمی فراخوان دریافت هرگونه پاسخ از هیئت مدیره.

تبلیغات

دامپزشک گفت: یکی از مشتریان او اجازه اعظم برای قرار دادن سگ خود را در یک Petstaurant رژیم غذایی. سگ لاغر شد و "بود و در درب مرگ" دامپزشک گفت. او گفت که او متقاعد مشتری خود را به جای سگ در یک رژیم غذایی طبیعی و آن را بازیافت.

دو دامپزشکان که او نیز نخواست نامش فاش شود گفت: مشتریان خود را به دنبال اعظم مشاوره به سگ کردن داروها برای بیماری های قلبی و جایگزین کردن آنها با یک Petstaurant رژیم غذایی و مکمل های. یکی از پزشکان گفت: "سگ آمد به من سرفه بیاختیار و نارسایی قلبی. من در بیمارستان بستری سگ در آن روز. مشتری من شوکه شده بود."

دیگر دامپزشک گفته مشتری خود سگ بود و آسیب دیده دریچه قلب. پس از یک هفته یا بیشتر در اعظم را مکمل "سگ افزایش یافته بود نفس نفس بیشتر تنفسی تلاش" او گفت:. او گفت که او به او گفت, مشتری, "'چرا شما همیشه در حال گوش دادن به کسی که مبادرت به فروش مواد غذایی؟' او قرار داده و او را به عقب بر دارو و سگ خوب بود."

Marc Ching speaks at the 2017 Circle V Festival in Los Angeles.

مارک اعظم صحبت می کند در سال 2017 دایره V جشنواره در لس آنجلس.

(Tommaso Boddi / گتی ایماژ)

تبلیغات

یک دامپزشک که او نیز خواسته نمی شود نام برد و گفت: او می شنود از مشتریان در مورد اعظم هر چند هفته اغلب شامل موارد که در آن او آنها را متقاعد کند به سگ خود را خاموش تجویز کک داروها و قرار دادن آنها در رژیم غذایی.

"یک سگ مریض شدم از کک بیماری های منتقله" به یاد می آورد دامپزشک, که گفت که او تحت درمان با حیوانات, حدود دو سال پیش.

دامپزشک گفت: اعظم نیز به یکی از مشتریان او نامه ای نوشت و در ایمیل فرم معافیت یک سگ از یک واکسن هاری. (این بار به بررسی این نامه است.) او گفت: این معافیت ها به ندرت درخواست شده توسط دامپزشکان و به طور کلی تنها در مواردی که این واکسن می تواند کشتن سگ. معافیت در حال استفاده توسط صاحبان حیوان خانگی هنگامی که آنها لازم نیست که یک واکسن گواهینامه مورد نیاز آشیانه یا groomers.

اعظم نوشت: این نامه "به عنوان اگر او یک دامپزشک," دکتر گفت:. او گفت که "پرهیاهو و غیر قانونی و سلامت انسان خطر است."

تبلیغات

لورل مهربانتر است نه یک دامپزشک اما او اجرا می شود یک کم هزینه کلینیک حیوانات خانگی در شمال هالیوود که در آن اعظم آورده نجات سگ برای درمان. او گفت: یک کلینیک دامپزشک توصیه اعظم را به یک سگ با یک اختلال خونی به یک متخصص برای دارو. به جای مهربانتر گفت: اعظم مجاز به اتخاذ سگ و به او گفت به آن مکمل های آهن.

زن بعد آورده سگ به درمانگاه برای تمیز کردن دندان های تحت بیهوشی هنوز مبتلا به این اختلال مهربانتر گفت.

"اگر من تا به حال قرار داده است که سگ در زیر آن فوت کرده اند" او گفت:.

این دامپزشک که با اعتراض به دولت و وزارت بهداشت در سال 2018 در مورد برچسب زدن به برخی از Petstaurant مواد غذایی نیز خواسته نمی شود به نام. برچسب فاقد اطلاعات مورد نیاز توسط قانون دامپزشک گفت.

تبلیغات

در ایمیل و شکایت که این بار مرور او گفت: Petstaurant فروش می رسد مشتری مواد غذایی برای درمان آلرژی است. دامپزشک گفت که او تا به حال برای ارسال به چندین ایمیل برای دریافت هرگونه پاسخ از بخش و آن را در نهایت شکست خورده به دنبال تا با او.

یک سخنگوی وزارت آژانس تا به حال عمل کرده دکتر اتهامات به دلیل "وجود دارد تاخیر به علت نامناسب ورود" در شکایت سیستم اما به تازگی رسیده به دامپزشک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب