هالیوود تولید دیوید Guillod به اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی

هالیوود تولید دیوید Guillod تسلیم به مقامات در سانتا باربارا شهرستان در روز دوشنبه پس از سه سال تحقیقات به اوج

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

هالیوود تولید دیوید Guillod تسلیم به مقامات در سانتا باربارا شهرستان در روز دوشنبه پس از سه سال تحقیقات به اوج خود رسید به او که به اتهام تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی از سه.

Guillod بالا-مشخصات هالیوود استعداد مدیر مواجه است 11 به اتهام جنایت از جمله تجاوز به عنف و آدم ربایی به ارتکاب تجاوز به عنف و تجاوز به عنف از یک دارو قربانی در ارتباط با سه اتهام حملات در ماه مه 2012 دسامبر 2014 و ژانویه 2015.

تهیه کننده فیلم "اتمی بور" و Netflix را "استخراج" به همراه وکیل خود زمانی که او خود را به سانتا باربارا شهرستان کلانتر محققان دوشنبه.

Guillod است که به اتهام آزار جنسی یک زن در لس آنجلس در ماه مه 2012. او همچنین متهم به تجاوز به یک کارمند برای یک شرکت مدیریت او اداره می شود در طول یک ماه دسامبر 2014 شراب کشور عقب نشینی در شهرستان سانتا باربارا. زن دریافت $60,000 پرداخت شد و نیاز به امضای یک توافقنامه nondisclosure قبل از ترک این شرکت با توجه به منابع آشنا با این اتهامات است.

تبلیغات

او اما گزارش Guillod را به اتهام حمله به پلیس لس آنجلس در سال 2017 پس از دیگر زنان گزارش شده است تجاوز جنسی توسط او.

Guillod سوم اتهام حمله در ماه ژانویه 2015 شامل یک زن از سانتا باربارا شهرستان با توجه به منابع.

بعد از بازیگر جسیکا بارت در اکتبر سال 2017 علنا متهم Guillod از drugging و تجاوز به او در سال 2012 Guillod شدت پایین به عنوان مدیر اجرایی اولیه موج سرگرمی. برته اولین گزارش اتهامات او را در سال 2012 به اداره پلیس لس آنجلس.

برته قبلا گفته او کاهش یافته است به دنبال حمله با مقامات. اما در پی #MeToo جنبش در پاییز سال 2017 برته بازگشت به پلیس لس آنجلس و خواسته مقامات به دنبال بررسی است.

تبلیغات

مقامات نیست شناسایی زنانی که گفت Guillod آنها را مورد حمله قرار.

با توجه به برته عمومی حساب او به شام رفت با Guillod و زن و او به خاطر احساس کسل کننده در جدول. او گفت که او از خواب بیدار شد "در صفحه اصلی با شش hickeys بر گردن من است. من وحشت زده شد. من به طور کامل و کاملا اشتباه بود و من بیمار به معده من."

با توجه به اجرای قانون منابع او گفت: چند نفر دیگر در مورد این حادثه.

Guillod همراه بود خود را وکیل فیلیپ کوهن به عنوان او را از تسلیم به سانتا باربارا کانتی مقامات.

تبلیغات

"برای هشت سال گذشته آقای Guillod این اتهامات را رد کرده است و برای هشت سال گذشته آقای Guillod به طور کامل همکاری با تمامی جنبه های اجرای قانون بررسی است. پیدا کنیم و وحدت موارد مطروحه از طریق سانتا باربارا D. A. و زمان مشکوک" کوهن در بیانیه ای گفت.

کوهن در روز دوشنبه ادعا کرد که "شواهد جمع آوری شده در طی این تحقیقات ابراز مخالفت با این اتهامات عنوان شده علیه."

میان ادعای کوهن ساخته شده بود که DNA اتحاد دوباره منفی در لس آنجلس مورد; شاهدان باید جلو آمده و در حمایت از Guillod حساب از حوادث متعدد و پیام های متنی و ایمیل های به دست آمده توسط دفاع بگویید یک داستان بسیار متفاوت تر از آن است که اتهام. وکیل او گفت که Guillod گذشت پنج مستقل دروغ سنجی امتحانات. چنین آزمایش قابل استفاده نیست در دادگاه های جنایی.

"آقای Guillod شده است تخطئه هشت سال بدون فراهم بودن فرصت برای بررسی تحت سوگند خود شاکیان. عدالت است که به ندرت سریع و اغلب آسان نمی آید; اما آقای Guillod بسیار به نظر می رسد به جلو به پاکسازی و نام خود را در مناسب فروم" کوهن گفت: در این بیانیه است.

تبلیغات

پس از بارت و دیگر unnamed زنان جلو آمد در سال 2017, چند زن ستاره ترک بودن مدیریت توسط Guillod استعداد شرکت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن