چگونه پیام های تکنولوژی کمک سوخت تظاهرات جهانی

هنگامی که یک دوست مشترک Facebook پست با میشل Burris دعوت از او برای اعتراض در مرکز شهر واشنگتن دی سی, شنبه گذش

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399

هنگامی که یک دوست مشترک Facebook پست با میشل Burris دعوت از او برای اعتراض در مرکز شهر واشنگتن دی سی, شنبه گذشته, او می دانست که او تا به حال برای رفتن. بنابراین او خریداری یک سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک از یک فروشنده خیابانی قبل از راهپیمایی در خیابان های این منطقه با یک "نه عدالت بدون صلح" امضا کند.

پس از آن مه به پایان رسید او کشیده جزئیات در Instagram برای یک ماشین کاروان تظاهرات فقط چند بلوک دور. "این بسیار قدرتمند نه تنها Facebook اما Instagram," Burris گفت. "این بسیار آسان برای بسیج."

معترضان با استفاده از انواع ابزار تکنولوژی برای سازماندهی تظاهرات رکورد خشونت پلیس و برقراری ارتباط در طول راهپیمایی گسترده در ایالات متحده و کشورهای دیگر پس از مرگ جورج فلوید. برخی از این شامل پیام های امن خدمات مانند WhatsApp, سیگنال و تلگرام که می تواند به رمز در آوردن پیام برای خنثی کردن جاسوسان. این برنامه همراه با دیگران برای گوش دادن به پلیس اسکنر و ضبط ویدئو با بهره گیری از یک چشم انداز مثبت در محبوبیت است.

اما کارشناسان می گویند راحتی و رسیدن به کلید. "رسیدن به عنوان بسیاری از مردم ممکن است شماره یک معیار است که برای پلت فرم کسی در حال رفتن به استفاده از" سعید استیو جونز, دانشگاه ایلینوی در شیکاگو رسانه ها محقق که مطالعات ارتباطی و فناوری است.

که به معنی Twitter, Facebook و Facebook متعلق به Instagram باقی می ماند ساده ترین راه برای مردم برای سازماندهی و سند تظاهرات گسترده. Facebook ابزارهای محبوب باقی می ماند با وجود یک مجموعه از انتقاد بیش از پلت فرم به انفعال پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده یک پیام است که پیشنهاد معترضان در مینیاپولیس می تواند ضربه.

"من نمی خواهم برای حمایت و یا بخشی از چیزی است که احتمالا حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را نژادپرستانه و نفرت ظ فوران گفت:" سارا Wildman که شده است به سه تظاهرات در آتلانتا و با استفاده از Instagram منحصرا به کردهاید و به سند او تظاهرات حضور داشتند. اما او گفت که او احساس می کند که در این نقطه "مزایای Instagram سنگین تر بودن استفاده از آن نیست."

نیم قرن پیش در اعتراض جونز گفت: آن را تقریبا غیر ممکن است بدانید که چه می گذرد در طول یک اعتراض. "وجود دارد بسیاری از شایعه بسیاری از شایعات," او گفت:. "در حال حاضر شما می توانید رسیدن به همه تقریبا بلافاصله."

Wildman گفت که او با استفاده از Instagram را "زنده" تابع برای پیدا کردن آنچه که اتفاق می افتد در طول تظاهرات به ویژه هنگامی که معترضان در پشت ممکن است بدانید آنچه اتفاق می افتد در جلو. در یک, او گفت:, مردم شروع به فریاد که پلیس با استفاده از گاز اشک آور — اما این درست نیست که او آموخته است که با چک کردن Instagram.

سازمان نیز با استفاده از تلگرام یک برنامه است که اجازه می دهد تا پیام های خصوصی ارسالی به هزاران نفر از مردم در یک بار ایجاد کانال های خاص و شهرستانها به روز رسانی در اعتراض به زمان و مکان و همچنین به عنوان به روز رسانی در جایی که پلیس در حال دستگیری و یا چوب بست. یکی از شهر نیویورک تلگرام کانال برای تظاهرات رشد کمتر از 300 مشترکین در روز دوشنبه به حدود 2,500 روز جمعه.

در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز در پراویدنس, رود آیلند در جمعه Anjel Newmann, 32 گفت که در حالی که او را بیشتر با استفاده از Instagram و Facebook به سازماندهی افراد جوان در حال استفاده از اسنپ چت. مشکل اصلی: آن را سخت به بگویید که آنلاین آگهی های مشروع هستند. "این یکی از چیزهایی که ما نمی نمیفهمد نشده است," او گفت:. "وجود دارد یک بروشور رفتن در اطراف گفت: این لغو شد امروز."

سادگی و تیراندازی های تصویری نیز امکان ضبط از خشونت است که می تواند به میلیون ها نفر در لحظات. یک گوشی هوشمند تصویری از فلوید مرگ کمک جرقه گسترده خشم و انزجار که منجر به تظاهرات.

برنامه های مانند سیگنال در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در محبوبیت با توجه به Apptopia که آهنگ داده است. سیگنال دریافت شد 37,000 بار در طول تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده آن گفت: بیشتر از هر نقطه دیگر پس از آن در سال 2014. خصوصی دیگر برنامه های پیام رسانی مانند تلگراف و Wickr اند دیده می شود شبیه چشم انداز مثبت.

یک کاربر جدید توبی Anderson, 30, که همچنین با حضور مشیت تجمع در روز جمعه. اندرسون که او گفت که او دریافت رمزگذاری سیگنال برنامه چند روز قبل از آن به درخواست مادر خود را. "او یک زن در امریکا," او گفت: نگران ایمنی خود و مشتاق به درک هر اندازه گیری اضافی از امنیت او می تواند.

در ضمن برنامه مانند Police Scanner و 5-0 Police Scanner که اجازه می دهد تا هر کسی برای گوش دادن به زندگی می کنند police dispatch پچ پچ — و ممکن است غیر قانونی در برخی از ایالات — متصلب 213,000 محبوبیت بیش از آخر هفته Apptopia گفت. که 125 درصد بیش از آخر هفته قبل و یک رکورد برای این دسته. شهروند که می فرستد هشدار زمان واقعی و اجازه می دهد تا کاربران پست تصویری زنده از تظاهرات و صحنه های جرم و جنایت دریافت شد 49,000 بار.

در پایین سمت ضد افترا در لیگ مرکز افراط گرایی گفت: در یک پست وبلاگ این هفته که آن را پیدا کرده است سفید گرایان با استفاده از تلگراف به سعی کنید به انتقام ویران کردن در طول تظاهرات.

"برخی به خصوص کسانی که در accelerationist اردوگاه در حال جشن گرفتن چشم انداز افزایش خشونت که امیدواریم منجر به طولانی وعده داده شده 'مسابقه جنگ,'" از ADL روز دوشنبه گفت:. "آنها بسیار فعال آنلاین, اصرار سفید دیگر supremacists به بهره برداری کامل از لحظه ای است."

در یک تلگراف کانال ADL یافت شرکت کنندگان پیشنهاد قتل معترضان و سپس پخش شایعات به سرزنش و میر در تک تیر اندازها پلیس.

می خواهید دیگران را بیشتر تشدید تنش های نژادی. "زمان خوبی برای سکته مغزی روابط" و "پست سیاه زندگی مهم نیست برچسب" یک کاربر ارسال شده — با غلط املائی — به Reformthestates تلگرام کانال با توجه به ADL.

___

AP تکنولوژی نویسنده مت اوبراین کمک به این مقاله از پراویدنس, رود آیلند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de