چگونه برای ساخت خود را به لحاظ اجتماعی فاصله اولین جمعه

کامل در اولین جمعه باقی مانده در انتظار نگه داشته پس حتی این گالری که بازگشایی شد آماده نیست برای رسیدگی به جم

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

کامل در اولین جمعه باقی مانده در انتظار نگه داشته پس حتی این گالری که بازگشایی شد آماده نیست برای رسیدگی به جمعیت بزرگ — و نه مجاز به تحت محدودیت های فعلی در هر صورت. اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از اولین جمعه هنر-تجربه مشاهده آنلاین در صفحه اصلی در کنترل گالری فضاهای و یا حتی خارج از منزل. در اینجا نحوه:

See One Kind Word, a storefront installation by K. Vuletich and Sarah Espinoza.گسترش

ببینید یک نوع کلمهیک نمای نصب و راه اندازی توسط K. Vuletich و سارا Espinoza.

برندان جمع

رانندگی-با اولین جمعه (یا هر روز)

می خواهید به خارج شدن از خانه اما هنوز ماندن نسبی در انزوا? درایو به انبار یک نمای گالری در 1700 تاک خیابان که در آن شما می توانید صفحه نمایش از خارج حتی از ماشین خود را. سمت پروژه برندان جمع عمومی-برنامه هنر مدیر با شهر دنور در این نمایشگاه پنجره جبهه یک منطقه ذخیره سازی استفاده می شود بعدی-درب تاک خیابان که اتفاق می افتد به متعلق به جمع است شریک زندگی, Kevin دالی.

"من در پنجره و دیدم تیره رنگ پرده یک کوره برخی از انباشته صندلی و من فکر کردم" این است-با استفاده از این فضا است. ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر'" جمع به یاد می آورد. برای نزدیک به دو سال او شده است گردآوری looky-loo نمایشگاه در انبار پنجره و حتی در طول یک بیماری همه گیر از آن کسب و کار به عنوان معمول: از طریق اوت از خیابان یا پیاده رو, شما می توانید ببینید مهربانی Bodega, یک چیدمان تعاملی توسط هنرمندان محلی K. Vuletich و سارا Espinoza.

"در اصل ما بودند رفتن به نصب تعاملی قطعات با لمس و صدا سنسور است که فعال کردن صدا و نور اثرات" Vuletich توضیح می دهد. "اما با توجه به بهداشت عمومی اقدامات انجام شده در اطراف COVID-19 ما تا به حال به تغییر برنامه ما را منفعل نصب و راه اندازی. این یک چالش بود. اما فقط به دلیل چیزی است 'غیر فعال' این معنا نیست که مردم نمی توانند تعامل یا تعامل با آن است.

"پس از بحث و سارا Espinoza و من تصمیم ما می خواستیم برای ایجاد یک virtual محله با دعوت از مردم برای شرکت با ضبط صوتی و کارت پستال" Vuletich می افزاید. "به جای فروش محصولات ما bodega است پرورش جامعه و مهربانی."

در حالی که انبار راه اندازی در حال حاضر به نظر می رسید خیاط ساخته شده برای این بیماری همه گیر هنرمندان قادر به آوردن معنای جدید به مفهوم خود را. جمع امیدوار به ادامه خیاطی خود را گزینش در سال 2021 به منعکس کننده وقایع کنونی مانند احیا Black Lives Matter جنبش با انتخاب بیشتر به حاشیه رانده شده هنرمندان به وزن در پشت شیشه است.

Denver artist Jaime Molina’s forty-foot tall Denver Public Art installation, La Veleta, in Barnum Park.گسترش

دنور هنرمند Jaime ملینا را چهل و پا بلند دنور عمومی هنر نصب و راه اندازی لا Veletaدر Barnum پارک.

دنور عمومی هنر

اگر دوست دارید این ایده از درایو-توسط — و همچنین دوچرخه سواری و پیاده روی های هنر و تجربه جمع دیگر ایده های شروع با دنور صندوق هنر نقاشی های دیواری در امتداد Cherry Creek, دوچرخه بلیزرز بین برادوی و تلاقی پارک. و بسیاری از دنور, پارک, ورزش, هنر عمومی در این روز است. برای چیزی واقعا دیدنی سر به Barnum, پارک, 360, فاحشه عالی, خیابان برای یک نمایش خیابانی هنرمند Jaime ملینا را چهل و پا بلند "لا Veleta" نصب و راه اندازی یک قوی نمادین نگهبان به دنبال بیش از غرب به سمت محله.

یکی دیگر از درایو توسط این حیاط در 1010 لوگان شمالی خیابان در کلرادو اسپرینگز در حال حاضر در انتظار به دلیل همه گیر اما co-متصدی جسیکا لنگلی می گوید که او و شریک بن Kinsley, امید, به, هوای آزاد, تاسیسات بازگشت به حیاط اول خود را در آینده است.

و در گرجستان هنر فضای لینکلن/لا آلما گاراژ پارک گالری در 952 Mariposa خیابان صاحب Sommer براونینگ است و با توجه به ایده "یک درایو دوچرخه-توسط غلتک-اسکیت-توسط" مشارکتی نمایشگاه بعد از این تابستان که در آن مردم می توانند با ثبت نام در کوچه برای کمک به تکمیل غول "Sol Lewitt-نقاشی به سبک" — در یک زمان با ماسک. نگه دارید تا با اخبار در مورد تابستان را نشان می دهد در گرجستان فضای هنری در sommerbrowning.com/georgia.

Muralist Patrick Kane McGregor in front of his COVID-19 mural at the Pony Up.

Muralist پاتریک کین مک گرگور در مقابل COVID-19 نقاشی دیواری در تسویه حساب ،

حسن نیت ارائه میدهد از پاتریک مک کین

نقاشی دیواری تور اولین جمعه

دنور شهرت برای بزرگ دیواری, هنر, و در یک درایو را از طریق RiNo هنر بخش شما می توانید یک تنوع بی پایان از دیوار کار می کنند. اما در همه گیر بار آن را حس می کند به دنبال نقاشی های دیواری باعث وقایع کنونی: آثار هنری تجلیل COVID-19 کارگران خط مقدم و زندگی ماده معترضان و همچنین به عنوان سریع نقاشی های دیواری زیبایی مغازه های خرده فروشی که ویندوز شده بود سوار برای حفاظت در حالی که درهای خود را بسته بودند.

پرکار دنور muralist Austin کدو سبز-شکارچی پرندگان شده است نقاشی شهر در طول COVID-19 خاموش شدن پشت سر گذاشتن موجی از آثار تجلیل ضروری کارگران از پزشکی کارکنان به جمع آوری زباله. پیدا کردن تصاویر و آدرس on Instagram at @austinzart و یا استفاده از نقشه های تعاملی در austinzart.com.

دیگر محلی muralist پاتریک مک کین که خود را شناخته شده است بولداگ, تصاویر نقاشی خود را سگ الهه شعر و موسیقی, با ماسک در Meadowlark آشپزخانه, 2705 Larimer خیابان و تسویه حساب تا 1808 بلیک خیابان. در ضمن Scot LeFavor را "خانه بمانند امن" نوای ضروری کارگران زینت همفکر تولیدات در 27th و گردو خیابان بعدی به Jher451 را "شما را با PPE?" دیوار. (شما می توانید خرید LeFavor را به عنوان یک چاپ از همفکر برای $60.)

An homage to George Floyd by muralists Thomas Evans and Hiero Veiga.

یک ادای احترام به جورج فلوید توسط نقاشان دیواری توماس ایوانز و Hiero Veiga.

کیسی Carnes

سیاه زندگی موضوع نقاشی های دیواری ظهور تا شب به تظاهرکنندگان در زمان به خیابان های مرکز شهر دنور آغاز با دو توسط هنرمند توماس ایوانز (نام مسیر انحرافی) و بوستون بر اساس همتای Hiero Veiga که برچسب تیمی تصاویر رنگارنگ از جورج فلوید (Colfax خیابان و خیابان بالا) و Breonna تیلور (2855 گردو خیابان). مسیر انحرافی را طی می رفت تا رنگ یک سوم نقاشی دیواری در RedLine, 2450 Arapahoe, خیابان, تجلیل از یک شفق قطبی یک معلم به عنوان یک نماد از ضروری ترین ما کارگران است.

موقت هنرمند تصاحب مدنی مرکز پارک توسط Black Lives Matter خیابان پروژه نقاشی دیواری است که در مشخصات از طریق 30 ژوئن بزرگ فراهم می کند و منجر به سیاه دائمی زندگی موضوع نقاشی دیواری خیابان پیشگام توسط هنرمندان Adri نوریس و پت Milbery در برادوی مجاور به پارک. نه دور ورزشی قلعه در 1000 برادوی است که در حال حاضر graced با نقاشی های دیواری از فلوید و khezri توسط Karlee مریل و Armina Jusufagic لنگر عمومی, سیاه زندگی ماده نصیحت.

برای نمای نقاشی های دیواری در جنوب سر به برادوی منطقه کسب و کار در نانوایی.

Muralist Detour framed Breonna Taylor with roses in RiNo.

Muralist مسیر انحرافی را طی قاب Breonna تیلور با گل رز در RiNo.

عکس: Casey Carnes

اجتماعی فاصله با یک ماسک اولین جمعه

اگر شما احساس امنیت پیاده روی به یک واقعی آجر و ملات گالری مسلح با ماسک 40 غرب شروع ایده آل جای شروع در هنری هاب 6851 غرب Colfax خیابان در لیکوود که در آن تعاونی گالری عکس بعدی Edge هسته ای و Kanon باید با هم متحد. همه باید سخت اجتماعی فاصله پروتکل در محل — و بسیاری از بزرگان هنر زیر یک سقف.

به co-ops در بخش هنر در سانتافه برخی از عشق بیش از حد: d'art, گالری 900 سانتافه درایو باز است با چرخش ماهانه انفرادی عضو را نشان می دهد و جرقه گالری آن واقع در همان ساختمان در حال حاضر یک گروه نمایش از حمایت از اعضای.

صندلی اولین جمعه

ترین مترو دنور گالری از co-ops برای فضاهای تجاری به حدی; حتی اگر آنها نمی, برگزاری منظم ساعت و یا تنظیم قرار ملاقات اونها کار آنلاین.

برای یک تجربه با هنرمندان از سراسر جهان پیوند به بعد گالری از اعضای هنرمند آدرین DeLoe را همه گیر پرتره پروژه. DeLoe دعوت هنرمندان برای ارائه یک کار هنری در هر رسانه ای که می گوید یک داستان شخصی از زندگی در گیر و پاسخ بوده است طاقت فرسا. بررسی نتایج آنلاین در Facebook (facebook.com/groups/pandemicselfportraits) و یا در @pandemicselfportraits در Instagram.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن