چگونه می توانید کمک اگر شما در حال تجربه خشونت خانگی

تماس به لس آنجلس را خشونت تدریس خصوصی در خانه افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر. و اداره پلیس لس آنجلس دی

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

تماس به لس آنجلس را خشونت تدریس خصوصی در خانه افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر. و اداره پلیس لس آنجلس دیده می شود افزایش خشونت تماس برای خدمات.

به عنوان همه گیر همچنان مردم باید بدانند که منابع وجود دارد در دسترس برای هر کسی که تجربه سوء استفاده.

سازمان هایی که کمک به بازماندگان نگران هستند که افرادی که نیاز به کمک نمی خواهد به دنبال آن یا به این دلیل آنها به طور مداوم در صفحه اصلی خود را با سو استفاده کننده و یا آنها بیش از حد می ترسم برای رسیدن.

"وجود دارد به" شهر Atty. مایک Feuer گفت: بار. "منابع وجود دارد که در آن شما می توانید قرعه کشی."

تبلیغات

اما آنچه در واقع اتفاق می افتد هنگامی که شما تماس با یک خط تلفن و یا پلیس ؟ برای پیدا کردن من صحبت کرد با وکلا و مقامات شهرستان ارائه دهندگان خدمات و پلیس در مورد منابع در دسترس به خشونت بازماندگان.

چگونه خطوط تماس ویژه کار می کند ؟

لس آنجلس خشونت خانگی با خط تلفن در دسترس است 24 ساعت در روز, 7 روز یک هفته. شما می توانید تماس بگیرید اگر شما نیاز به کمک دارید و یا اگر شما می دانید کسی که. هنگامی که شما تماس با خط تلفن شما خواهد شد باعث را وارد کنید و کد پستی خود را متصل خواهد شد به یک ارائه دهنده خدمات محلی.

منابع

شماره تلفن و وب سایت برای بازماندگان خشونت خانگی

L. A. شهرستان Domestic Violence Hotline: (800) 978-3600
لس آنجلس همجنسگرایان مرکز:
(323) 993-7649 یا (562) 433-8595 در لانگ بیچ
L. A. County Superior Court خود کمک خط به صورت موقت سفارش محدود: (213) 830-0845
پروژه پناهگاه امن:
کورونا ویروس.لا/DVResources

در مواقع اضطراری 911 تماس بگیرید.

خط تلفن در دسترس است در عربی, ارمنی, لهجه کانتونی, انگلیسی, فارسی, ژاپنی, Khmer, کره ای, ماندارین, اسپانیایی, تاگالوگ, تایلندی و ویتنامی.

تبلیغات

ارائه دهندگان می تواند به شما کمک کند دسترسی به مشاوره حقوقی و خدمات تدوین و فرموله کردن یک طرح ایمنی اتصال به یک پناهگاه و یا ارجاع برای خدمات پزشکی.

حوا Sheedy مدیر L. A. شهرستان خشونت شورای اسلامی گفت: خط تلفن می تواند کمک به شما در دسترسی به خدمات بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما قصد دارید به ترک یک رابطه آزاردهنده است.

"آن را ندارد به یک تصمیم درست برای رسیدن به" او گفت: در طول یک جلسه با ارائه دهندگان خدمات در ماه گذشته.

خط نیز می تواند یک منبع برای دوستان و همسایگان از بازماندگان که می خواهید برای کشف کردن بهترین راه برای کمک به عزیزان خود.

تبلیغات

لس آنجلس مرکز همجنسگرایان نیز ارائه می دهد خدمات خشونت خانگی برای LGBTQ مردم است.

چه اتفاقی می افتد اگر من 911 تماس بگیرید?

این که آیا شما یک تماس تلفنی و یا ارسال یک پیام به صورت متن به 911 (911 پیام کوتاه در دسترس است فقط به زبان انگلیسی) تخصصی خشونت پلیس واحد و یا یک ماشین گشت پلیس — بسته به در دسترس بودن — را به خانه خود را.

"ما وجود دارد و ما مطمئن شوید که در حال حاضر هر کس امن است جداگانه احزاب و بپرسید چه اتفاقی افتاده است" گفت: پلیس لس آنجلس Det. ماری Sadanaga با وزارت خشونت واحد.

اگر یک جرم و جنایت رخ داده است و پلیس را گزارش خواهد شد و به طور موقت بازداشت و از هر گونه اسلحه در صحنه است. اگر یک جرم و جنایت رخ داده است نیست — برای مثال یک نفر انداخت اشیاء در یک دیوار و پلیس می تواند سند چه اتفاقی افتاد و تکمیل خشونت حادثه گزارش. گزارش اجباری توسط دولت می تواند در آینده مورد استفاده قرار اگر سوء استفاده ادامه Sadanaga گفت.

تبلیغات

اگر یک متخصص داخلی خشونت واحد می آید به خانه خود یک مدافع را به شما اتصال به خشونت منابع یا خدمات به عنوان پناهگاه ایمنی و برنامه ریزی است. اگر یک افسر گشت در پاسخ او همچنین باید قادر به اتصال شما با منابع است.

اگر شما نمی خواهید یک افسر گشت برای آمدن به خانه خود Sadanaga گفت که برخی از ایستگاه های پلیس لس آنجلس به مردم اجازه می دهد برای ایجاد یک قرار ملاقات با یک افسر.

چگونه می توانم یک محافظ ،

یک محافظ منظور این است که حکم توسط دادگاه است که منع ضارب از داشتن تماس با شما و فرزندان شما است.

سریعترین نوع سفارش محدود — اورژانس محافظ سفارش صادر می شود در نقطه ای به درخواست یک افسر پلیس است. یک افسر می توانید تماس بگیرید و یک وظیفه قاضی در هر زمان.

تبلیغات

قبل از همه گیر این دستورات به طول انجامید و پنج روز یا هفت روز است. در حال حاضر سفارش داده می شود می تواند تا 30 روز به مردم اجازه می دهد زمان بیشتری برای رسیدن به دادگاه به فایل برای سفارش است که آخرین دیگر خواهد شد.

این مهم است که به افسر در مورد هر گونه محدودیت های خاص (مراقبت از کودک و یا حمل و نقل مسائل) که منع شما از رفتن به دادگاه که در بازه زمانی.

اورژانس منظور اندازه گیری حفاظت از تا زمانی که شما می توانید رفتن به دادگاه برای به دست آوردن یک سفارش ضابط موقت که معمولا صادر شده برای 21 روز اما می توان توسعه یافته به مدت 90 روز.

برای دریافت یک سفارش ضابط موقت, شما می توانید تماس L. A. County Superior Court خود کمک خط خدمات حقوقی و یا یک وکیل خصوصی.

تبلیغات

دادگاه اجازه می دهد تا مردم را به فایل بخش هایی از این سفارشات از طریق ایمیل. اگر چه دادگاه منشی بازگشایی در ژوئن 15, شما باید یک وقت ملاقات از طریق خودیاری خط در واقع قبل از رفتن به دادگاه.

در پایان سفارش وجود خواهد داشت یک جلسه با قاضی است. قاضی خواهد شد یا انکار ضابط منظور اعطای دائمی ضابط سفارش و یا حرکت دادرسی به تاریخ بعد.

به طور جداگانه اگر جنایی اتهامات علیه ضارب یک قاضی ممکن است موضوع و آنچه که به نام یک جنایتکار محافظ جهت. کارآگاه بررسی پرونده شما باید قادر به شما بگویم در مورد آینده جلسات.

اگر منظور صادر شده است نگه داشتن یک کپی با شما در تمام اوقات.

تبلیغات

به دلیل همه گیر استنلی Mosk دادگاه در مرکز شهر لس آنجلس شده است برگزاری جلسات از راه دور گفت: Michael Waldren وکیل حقوقی جامعه کمک کالیفرنیای جنوبی است. به همین دلیل Waldren توصیه می کند که مشتریان سعی کنید خود را به فایل موارد وجود دارد.

Julianna لی, نظارت وکیل در بنیاد کمک های حقوقی در لس آنجلس گفت: بازماندگان باید سعی کنید برای صرفه جویی در هر گونه اسناد و سوء استفاده از جمله پیام های متنی و یا عکس.

"هر گونه اسناد و مدارک از سوء استفاده است که همیشه مفید برای یک پرونده حقوقی," او گفت:.

اگر چه من نیاز به پناهگاه ؟

به دلیل همه گیر شهر و شهرستان را مشغول به کار با ارائه دهندگان محلی برای نزدیک به دو برابر ظرفیت پناهگاه برای خشونت خانگی بازماندگان و خانواده های آنان در سراسر لس آنجلس ابتکار به نام پروژه Safe Haven با توجه به دفتر شهردار.

تبلیغات

از طریق خیرین این شهرستان در حال حاضر می تواند جای اضافی 900 خانواده بالاتر از 1000 در دسترس تخت.

مقامات شهرستان گفت: که هیچ کس را بخواهید در مورد وضعیت مهاجرت شما. حمل و نقل نیز موجود است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب