چگونه برای شناسایی یک دنور COVID-19$$سوراخ

پس از شروع کلرادو پاسخ به COVID-19 گیر ما شده است گزارش در مورد themasks-باید-به-فرسوده-در-عمومی-توسط-colorada

توسط MORVARIDEASIA در 21 خرداد 1399

پس از شروع کلرادو پاسخ به COVID-19 گیر ما شده است گزارش در مورد themasks-باید-به-فرسوده-در-عمومی-توسط-coloradans-برای-مبارزه-covid-19-فرماندار-می گوید-11680906"> شیوه های ایمنی توصیه شده توسط مقامات بهداشتی دولت و همچنین افرادی که نبوده است زیر آنها را.

چگونه شما می توانید نقطه این دوستان در پیش بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که برای نگه داشتن حداقل شش فوت دور از آنها ؟ برای کمک به شما برای موفقیت در آنچه که می تواند به نوبه خود تحت اللفظی زندگی یا مرگ وظیفه ما مونتاژ پرایمر در دنور COVID-19, سراخ کون, با استفاده از این مخلوق رایج ترین ویژگی های فیزیکی.

این یک تصویری راهنمای درست به یک جانور که به نظر می رسد در بازتولید ترسناک سرعت.

How to Identify a Denver COVID-19 A$$holeگسترش

عکس از مایکل رابرتز

چشم

دنور COVID-19 asshole متخصص در انتقاد سمت چشم به نظر می رسد به طور معمول با هدف در افراد با پوشیدن یک ماسک که آنها را به عنوان همه گیر معادل سوزاندن پرچم آمریکا.

How to Identify a Denver COVID-19 A$$holeگسترش

عکس از مایکل رابرتز

بینی و دهان

کشف به طور طبیعی لب بالایی پیچش یا حلقه زنی به استهزاء هر زمان که آنها را مشاهده کنید دیدن kowtowing به نظر آنها آزادی-کشتن شیوه که نقض مستقل غربی روح.

How to Identify a Denver COVID-19 A$$holeگسترش

عکس از مایکل رابرتز

گردن

ماسک آماده برای قرار دادن در وضعیت باید نیاز به آن را — به دلیل وضعیت هرگز به آن نیاز دارد!

How to Identify a Denver COVID-19 A$$hole

قفسه سینه

این فعل دنور COVID-19, سراخ کون, دوست دارد به پوشیدن تی شرت با پیام آنها فکر می کنم عمیق اما در واقع نشان می دهد که چگونه clueless در و از آنها در واقع هستند.

دست

در فروشگاه های مواد غذایی, Denver, COVID-19 تشکرها قطعا نمی پوشیدن دستکش و نه آنها در مورد مراقبت از چیدن اقلام و سپس قرار دادن آنها را در قفسه های که در آن دیگر خریداران خواهد بود و دست زدن به آنها را بدون دانستن که دستگیره رو برای اولین بار وجود دارد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

How to Identify a Denver COVID-19 A$$hole

عکس Deb رابرتز

کون

به طور کلی چسبیده و در راه ساخت آن غیر ممکن است برای دیگران به اطراف آن را دریافت در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله. نه این که یک دنور COVID-19 احمق لعنت می دهد — چرا که امریکا به معنی قادر بودن به پارک الاغ خود را هر کجا که شما می خواهید!

How to Identify a Denver COVID-19 A$$hole

عکس از مایکل رابرتز

کیر

بله اکثر دنور COVID-19 تشکرها یکی است. یا یکی هستند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن