هرگز مصائب از صفحه اصلی دوباره

بانک صادرات نیز به عنوان یکی از بانک های بزرگ کشور به خوبی در این راه حرکت کرده و چندین روش گوناگون برای مشتر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بانک صادرات نیز به عنوان یکی از بانک های بزرگ کشور به خوبی در این راه حرکت کرده و چندین روش گوناگون برای مشتریان خود جهت استفاده از خدمات غیر حضوری در نظر گرفته است. از جمله مهم ترین آن ها سایت بانک صادرات می باشد که به صورت اینترنتی فعالیت کرده خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه می دهد. همان طور که می دانید، کشور ما هم در تلاش است خدمات گوناگون در ارگان های مختلف را به سمت اینترنتی شدن حرکت دهد. از ان جایی که بانک ها یکی از مهم ترین ارگان های خدمت رسان به مردم هستند، آن ها با ایجاد سامانه های مناسب باید سعی به حرکت در این مسیر نمایند. در ادامه درگاه های ارتباط الکترونیکی این بانک از جمله اینترنت بانک و همراه بانک و روش استفاده از آن ها را هم بیان خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید. در ادامه بخش های گوناگون این سامانه را هم برای شما بیان خواهیم کرد تا اطلاعات کاملی از بخش های گوناگون و خدمات سایت بانک صادرات ایران داشته باشید. شما می توانید در صورت وجود هر گونه شکایت یا نا رضایتی از عوامل بانک صادرات در شعب مختلف و هم چنین شکایات گوناگون دیگر در مورد حساب، کارت و موارد این چنینی از این طریق اقدام نمایید. ᠎Data has  be᠎en c re​ated wi​th G᠎SA Con​tent Generat or ᠎DE MO.

بنابراین، در صورتی که قصد ارائه اطلاعات، شکایات و به طور کلی ارتباط با عوامل بانک صادرات را داشته باشید، باید بر روی گزینه «ارتباط با ما» در منو اصلی سامانه بانک صادرات کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه می توانید عناوین معرفی بانک، اطلاعات مدیران، مور سهام و سایر را مشاهده نمایید. از جمله مهم ترین آن ها می توان به همراه بانک صادرات ، اینترنت بانک صادرات و تلفن بانک صادرات اشاره نمود. در این قسمت لینک ورود مستقیم به اینترنت بانک صادرات را هم برای شما قرار داده ایم. با کلیک بر روی لینک زیر می توانید مستقیما وارد اینترنت بانک شوید. برای آشنایی بیش تر با هر کدام از این درگاه ها و روش استفاده آن ها کافی است بر روی نام شان کلیک نمایید. در آغاز دورهٔ سنوزوئیک در ۶۵ میلیون سال پیش به خط ناوهای باقیماندهای تقلیل یافته بود که تنها بخشی از آن را هنوز دریا فرا میگرفت. چینش کلیدهای صفحه کلید در سال ۱۸۷۴ توسط شرکت رمینگتون برای ماشینتحریر ارائه شد.

نخستین آببازسانان در نزدیک ۵۰ میلیون سال پیش در کنارههای اقیانوس باستانی تتیس در جایی که امروزه هند و پاکستان قرار دارند پدیدار شدند. کیبوردهای گیمینگ از دکمههای مکانیکی سود میبرند و زمان پاسخگویی سریعتری نسبت به دیگر کیبوردها دارند. در این قسمت می توانید از تمام قابلیت های مربوط به انجام خدمات بانکی به صورت اینترنتی آگاه شده و نسبت به استفاده از ان ها اقدام کنید. با انجام این مراحل خواهید توانست به سایت بانک صادرات وارد شده و نسبت به استفاده از خدمات غیر حضوری این بانک اقدام نمایید. گزینه بعدی در منو سامانه بانک صادرات مربوط به «اطلاعات شعب» می باشد. پس با انتخاب گزینه «درباره بانک» در منو سامانه بانک صادرات شما می توانید اطلاعات جامعی در مورد این بانک، قوانین و مدیران ان به دست آورید. در بخش «معرفی بانک» شما می توانید اطلاعات لازم در مورد تاریخچه، افتخارات و نوع ساختار این بانک را به دست آورید. در این قسمت می توانید انواع خدمات قابل ارائه از طریق بانک صادرات و شرایط آن ها را مشاهده نمایید. هم چنین، بانک صادرات برای راحتی مشتریان در برخورداری از خدمات آنلاین راه های دیگری هم چون اینترنت بانک، همراه بانک، تلفنبانک و برنامه صاپ را ایجاد نموده است.

۲بعد از ورود به لینک بالا، اولین صفحه اینترنت بانک را مشاهده خواهید کرد که از شما اطلاعات لازم برای ورود را درخواست می کند. در بخش «امور سهام» هم می توانید اخبار و اطلاعیه های مربوط به سهام این بانک و پرتال سهامداران را مشاهده نمایید. از آن جایی که ممکن است خیلی از مشتریان بانک صادرات تا کنون از این سامانه استفاده نکرده باشند یا این که با بخش های مختلف آن آشنایی نداشته باشند، انواع خدمات و قابلیت های قابل ارائه سایت بانک صادرات را برای شما معرفی خواهیم کرد. زیرا ممکن است برخی کاربران با روش ورود به سایت بانک صادرات ایران آشنایی نداشته باشند. ۲بعد از جست و جوی این آدرس، نتایج مربوطه در صفحه مرورگر شما بالا آمده و باید اولین سایت با همین آدرس را انتخاب کرده و وارد شوید. هم چنین، در صورتی که که قصد جست و جوی یک شعبه خاص در داخل و خارج از کشور را دارید، می توانید اطلاعات آن را از طریق کد و نام شعبه در هر بخش جست و جو نمایید. در این بخش هم شما می توانید چند عنوان درگاه های بانکداری الکترونیکی، خدمات اینترنتی، کارت های بانکی و پایانه های الکترونیک را مشاهده نمایید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد intexiran لطفا به بازدید از وب سایت ما.

آخرین مطالب