طوفان داگلاس خرس را در هاوایی به عنوان همه گیر شراره

هونولولو (AP) — اولین طوفان به تهدید ایالات متحده از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه چالش های ج

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

هونولولو (AP) — اولین طوفان به تهدید ایالات متحده از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه چالش های جدید به هاوایی مقامات بلند عادت کرده اند به طوفان گرمسیری.

برای مثال چگونه می توانم شما به اندازه کافی امن پناهگاه فضا وقتی که افراد را مجبور به اقامت حداقل 6 فوت (1.8 متر) جدا از یکدیگر است ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی را نشان می دهد تا در یک پناهگاه با یک تب ؟

اواخر روز شنبه طوفان داگلاس بود 1,025 مایل (1,810 کیلومتری) جنوب شرقی هیلو و بسته بندی حداکثر پایدار باد از 130 مایل در ساعت (215 kph).

این انتظار به تضعیف آن را به عنوان عبور می کند بیش از کولر آبی اما هواشناسان هشدار می دهند قوی وزش باد و بارش باران های سنگین و خطرناک گشت و گذار می تواند پریشان کل کشور آغاز و در روز یکشنبه.

طوفان نزدیک به عنوان هاوایی هایش با افزایش COVID-19 اعداد. روز پنج شنبه دولت گزارش 55 به تازگی مورد تأیید بالاترین تنها روز افزایش پس از همه گیر آغاز شد.

"من هرگز فکر نمی کردم در 30 سال انجام این کار, من می خواهم به پاسخ دادن به سوالات پزشکی گفت: John Cummings, اطلاعات عمومی برای هونولولو مدیریت اضطراری تأکید بر موقعیت عجیب و غریب مقامات در بر داشت خود را در.

بر خلاف دیگر طوفان مستعد متحده مانند فلوریدا که در آن ساکنان شمع به اتومبیل به تخلیه هنگامی که طوفان رویکرد آن را غیر عملی برای ترک هاوایی به دور از طوفان است. پناهگاه فضا نیز محدود است.

به عنوان نمونه مقامات محلی خواسته اکثر مردم به پناهگاه در خانه اگر آنها می توانند. کسانی که زندگی در خانه های ساخته شده با توجه به کد پس از سال 1995 باید "خیلی خوب به آن بروید" کامینگز گفت.

او توصیه می شود ماندن با دوستان و خانواده اگر خانه است امن نیست. در پناه یک اتاق داخلی, او گفت:. رفتن به یک شهر-اجرای سرپناه باید آخرین چاره است.

در پناهگاه evacuees خود را در دماهای برای بررسی علائم آنها ممکن است با آلوده coronavirus. افرادی که quarantining خود را یا از آنجا که آنها به تازگی از سفر به هاوایی از خارج از کشور یا به خاطر آنها شده اند در معرض کسی با این ویروس ممکن است به یک سرپناه اگر وضعیت مسکن خود را نا امن است.

کسانی که با درجه حرارت بالا و یا یک سفر سابقه خواهد بود یا جدا شده که در آن پناه گرفته یا به سایت های مختلف کامینگز گفت.

هونولولو شهردار کرک کالدول گفت که در "غیر بیماری همه گیر جهانی" شهر آماده 10 فوت مربع (1 متر مربع) هر نفر در پناهگاه. اما به منظور به 6 فوت (1.8 متر) از فاصله فیزیکی بین مردم باید آن را اجازه می دهد تا 60 متر مربع (6 متر مربع) در هر فرد و یا خانواده است.

"ما باید بیشتر پناهگاه فضا. و با بیشتر پناهگاه فضا ما نیاز بیشتر مردم به کارکنان آن پناهگاه است. و ما در حال کار بر روی آن در حال حاضر" کالدول گفت. برنامه های شهر به اعلام یک لیست از پناهگاه در روز جمعه.

هاوایی رهبران صحبت شده است به سازمان مدیریت اضطراری فدرال در مورد به طور بالقوه مسکن آسمان در هتل, اما هیچ چیز در بتن شده و تصمیم گرفته نشده است. کالدول گفت: چنین ترتیب ممکن است گرد هم می آیند در زمان داگلاس' ورود اما ممکن است در محل برای طوفان بعدی.

بسیاری از هاوایی هتل اتاق خالی و یا به طور کامل بسته شده چرا که این بیماری همه گیر است خاموش ترین سفر به جزایر.

مقامات دولتی اصرار دارند ساکنان برای ماه به ترکیب ضد عفونی کننده دست و صورت ماسک به طور معمول اورژانس کیت حاوی دو هفته ارزش غذایی و آب باطری و لوازم دیگر.

کالدول خواست مردم برای به دست آوردن مواد غذایی برای کسانی که نمی توانیم به خرید بروید برای 14 روز از مواد غذایی در یک بار زمانی که بسیاری از ساکنان خارج از کار به دلیل بیماری همه گیر.

"از آن زمان به نگاه خودمان را به عنوان یکی از بزرگ ohana کار با هر یک از دیگر" کالدول گفت: با استفاده از هاوایی کلمه برای خانواده است.

در هیلو پنج شنبه, Ace Hardware سرپرست Adrian فروش گزارش "چشم انداز مثبت قابل توجهی" در افرادی که به دنبال فانوس پروپان و دیگر منابع.

"ما به خارج از بوتان, اجاق در حال حاضر و کیسه های شن شده اند رفتن بیش از حد" فروش گفت. "این یک کمی سخت به نگه داشتن چیزهای در قفسه."

مواد غذایی خریداران شده است کندتر به تحقق در Locavore فروشگاه در نمایش عمومی درآید.

صاحب کترینا ساراگوسا پیش بینی مردم شروع به خرید کاغذ توالت و آب اگر طوفان به نظر می رسد تهدید و نزدیک تر می شود.

"بسیاری از ما طوفان پراکنده قبل از دریافت آنها در اینجا, بنابراین من فکر می کنم اگر ما در حال رفتن به دیدن این نوع از سربازان ارتش آن را احتمالا نمی خواهد شد تا بعدا در آخر هفته," او گفت:.

مردم نگردند تا در منابع اولیه در این بیماری همه گیر اما شک و تردید ساراگوسا که دلیل مردم نمی خرید.

____

آسوشیتد پرس روزنامه نگار علامت ظریف در, Anchorage, آلاسکا, کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب