طوفان داگلاس دستاوردهای قدرت; دامن ایالت هاوایی

هونولولو (AP) — طوفان داگلاس به دست آورد برخی از قدرت و شروع به چرخش به دور از بسیاری از جزایر هاوایی آن را به

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

هونولولو (AP) — طوفان داگلاس به دست آورد برخی از قدرت و شروع به چرخش به دور از بسیاری از جزایر هاوایی آن را به عنوان skirted دولت اواخر یکشنبه.

گفت: پیش بینی طوفان هشدار لغو شد برای اوآهو اما باقی مانده در اثر کائوآئی شهرستان از جمله جزیره کائوآئی و Niihau که هنوز هم می تواند ضربه توسط سیستم با gusts باد قوی و خشن گشت و گذار.

"این هنوز هم در خارج از قلمرو امکان. بنابراین ما می خواهیم مردم را به واقعا هوشیار باشند و اقامت آماده, حداقل برای امشب" اریک لاو, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در هونولولو گفت:.

اواخر روز شنبه, داگلاس بود 100 مایل (160 کیلومتر) شمال غرب از هونولولو. آن را تا به حال حداکثر پایدار باد از 90 مایل در ساعت (150 kph) ساخت آن را به یک دسته 1 طوفان.

باران سنگین و gusts باد کتک مائوئی در طول صبح, سقوط یک درخت کوچک در بزرگراه هانا.

وزش باران سقوط کرد و پر باد باد تحت تأثیر درختان در اوآهو در صفحه اصلی به دولت بزرگترین شهرستان Honolulu. شن و ماسه و باقی مانده شسته در دو خط جاده ساحلی.

با وجود خطرات خوانندگان سوار امواج و ساکنان در زمان عکاسی سلفی در یک مواظب نقطه بعدی به اقیانوس.

لاو گفت: داگلاس می توانست خیلی بدتر از حال آن پیگیری شده است 20 یا 30 مایل (32 تا 48 کیلومتر) به سمت جنوب.

یک دلیل این است که این مسیر قرار داده داگلاس به شمال کشور و به طور مستقیم بیش از جزایر. یکی دیگر این است که این مسیر بیشتر قرار داده و جزیره های زنجیره ای در نزدیکی جنوب غربی ربع از طوفان است که اغلب کمتر مخرب از شمال شرقی و در سمت راست از یک طوفان چشم Lau گفت.

"ما واقعا با یک واقعا خوب خط تیغ خط نازک بین آنچه که ما تجربه کرده ایم امروز در مقایسه با آنچه که ما می تواند تجربه کرده اند" او گفت:.

دوک استیونس که زندگی در حنا در مائوئی شرقی نکته گفت: در اوایل بعد از ظهر بود و دیگر هیچ باد و باران نور که کاهش مداوم در طول شب فروکش کرده بود.

"من دیده ام خیلی بدتر" گفت: استیونس که زندگی در مائوئی از سال 1987.

آنتونیا سالن Kihei در west Maui گفت: طوفان اجتناب منطقه اگر چه او و دیگران بودند برای بدترین آماده.

"مائوئی skirted بسیاری از طوفان," او گفت:. "این تنها نوع از چیزی است که ما از طریق اینجا."

او به ارمغان آورد او ایوان مبلمان داخل خریداری nonperishable مواد غذایی و لباس برای مواقع اضطراری تامین آب است. هال همچنین ساخته شده در اوایل ضبط از پادکست هفتگی داد و آن را به یک دوست در مورد او قادر به پخش از صفحه اصلی.

حدود 300 نفر تخلیه به هاوایی مرکز کنوانسیون در لبه Waikiki. در مائوئی 22 نفر در پنج پناهگاه در اطراف جزیره.

آسمان گفته شد به همراه ماسک و ضد عفونی کننده دست همراه با معمول اضطراری تامین آب و غذا. مردم را مجبور به پوشیدن پوشش صورت پذیرفته شود و باید به آنها را می پوشند مگر اینکه آنها در حال خوردن و نوشیدن و یا خواب.

وزارت بهداشت دولت مقامات تماس هر یک از 625 نفر بودند که در حال حاضر در انزوا و یا قرنطینه که از روز شنبه به دلیل آنها هم COVID-19 مثبت شده اند و یا در تماس با کسی که. هر یک از کسانی که نشان داد آنها خواهد سرپناه در محل و پناه در یک پناهگاه طوفان.

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور اما COVID-19 تعداد در حال افزایش است, در هفته های اخیر. برای سه روز متوالی از طریق پنج شنبه, هاوایی, گزارش رکورد تازه تایید موارد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری اعلام هاوایی به دلیل طوفان هدایت کمک های فدرال به مکمل های ایالتی و محلی پاسخ تلاش.

خطوط هوایی هاوایی لغو همه یکشنبه پروازهای بین هاوایی و سرزمین اصلی ایالات متحده و همچنین بین جزایر.

بارش بود و انتظار می رود بین 3 تا 6 اینچ (8 تا 15 سانتی متر) با محلی مقادیر بالاتر امکان پذیر است.

یک طوفان گرمسیری هشدار بود در اثر برای بخش Papahanaumokuakea دریایی یادبود ملی از Nihoa به ناوچه فرانسوی Shoals به Maro صخره.

___

AP روزنامه نگاران rcaf در هونولولو علامت ظریف در, Anchorage, آلاسکا, Brian P. D. Hannon در ققنوس و جولی واکر در نیویورک کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب