طوفان هشدار صادر شده به عنوان هانا روش تگزاس ساحل

میامی (AP) — طوفان گرمسیری هانا کمی تقویت شد جمعه آن را به عنوان حرکت به سمت تگزاس خط ساحلی تهدید به heavy rai

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

میامی (AP) — طوفان گرمسیری هانا کمی تقویت شد جمعه آن را به عنوان حرکت به سمت تگزاس خط ساحلی تهدید به heavy rain, خشن, آب و بادهای قوی در حالی که یکی دیگر از طوفان گرمسیری در ادامه به رویکرد کارائیب.

هانا بود محور حدود 260 مایل (420 کیلومتر) در شرق کورپس کریستی, تگزاس, ایالات متحده آمریکا National Hurricane Center گفت: در ساعت 10 صبح CDT مشاوره. طوفان بيشترين پایدار باد حدود 45 مایل در ساعت (75 kph) و در حال حرکت بود در غرب-شمال غرب در 9 مایل در ساعت (15 kph).

هانا بود و هوا به ریزش زمین شنبه. یک طوفان گرمسیری هشدار بود در اثر از دهان, Rio Grande به سن لوئیس عبور, Texas. یک طوفان گرمسیری دیده بان بود که در اثر از سن لوئیس تصویب به بالا جزیره تگزاس قطع شد.

پیش بینی افزایش انتظار می رود بارش بالغ با بیان اینکه هانا می تواند 4 تا 8 اینچ (10 تا 20 سانتی متر) از باران و ساحلی متورم است که می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است.

هانا شکست رکورد به عنوان اولین هشتم اطلس به نام طوفان با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود هاروی در اوت. 3 سال 2005 Klotzbach توییتی.

گرمسیری طوفان گونزالو بود و همچنین اولین اطلس به نام طوفان برای آن محل در الفبای. رکورد قبلی برگزار شد طوفان گرمسیری Gert که تشکیل شده در جولای 24, 2005. تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد و پری نیز رکورد برای اولین به نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

گونزالو در حال حرکت بود در 18 مایل در ساعت (30 kph) با حداکثر پایدار باد از 50 مایل در ساعت (85 kph) با توجه به ملی طوفان مرکز صبح روز جمعه به روز رسانی. آن را محور مورد 485 مایل (780 کیلومتر) در شرق جنوب جزایر بادگیر.

طوفان مرکز گفت که کسانی که در جزایر بادگیر باید نظارت بر طوفان به عنوان انتظار می رود که این رویکرد جزایر اواخر جمعه و شنبه. برخی از تقویت ممکن بود اما طوفان است که انتظار می رود به تضعیف آن را به عنوان حرکت به دریای کارائیب.

طوفان دیده بان صادر شده برای باربادوس و سنت وینسنت و گرنادین. یک طوفان گرمسیری هشدار است که در اثر چندین مکان از جمله سنت لوسیا توباگو و گرانادا. پیش بینی گفت: گونزالو می تواند 2 تا 5 اینچ (5 تا 13 سانتی متر) از باران.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب